Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Ja sam presrećna kad sve ekipe grizu protiv nas, a posebno ekipe gde su naši bivši igrači i treneri. Nekako, meni je to partizanski i nikako ne bih volela da je drugačije. Mislim da je to osnovna razlika, higijenska, između nas i prekoputaša.

Sinoć nije bilo sjajno, ali je bilo dovoljno. I bitna je samo pobeda. A posebno tako teško izvojevana, onakvim Čakijevim golom. To je neverovatna injekcija samopouzdanja za celu ekipu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.596
Локација
25-i maj
Ja sam presrećna kad sve ekipe grizu protiv nas, a posebno ekipe gde su naši bivši igrači i treneri. Nekako, meni je to partizanski i nikako ne bih volela da je drugačije. Mislim da je to osnovna razlika, higijenska, između nas i prekoputaša.

Sinoć nije bilo sjajno, ali je bilo dovoljno. I bitna je samo pobeda. A posebno tako teško izvojevana, onakvim Čakijevim golom. To je neverovatna injekcija samopouzdanja za celu ekipu.
Pa naravno da treba da budemo srecni sto mi igramo utakmice a ovi preko puta prijateljske pa kad odu u evropu su sigurna 3 boda rivalu i za nabijanje gol razlike. Plus bivsi trener koji nije vodio tri krstene postene utakmice sad vodi Sampdoriju u provaliju.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.907
Локација
Novi Sad
"Imamo prednost što nam se vratio Pantić posle osam meseci pauze. Biće tu u i ostali igrači koji se oporavljaju posle zdravstvenih problema, a sigurno će biti i nekoliko pojačanja te će Partizan u taj dvomeč ući jači nego što je danas", kazao je sportski direktor vicešampiona Srbije.

Kaze Kralj da ce biti pojacanja...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
568
Reaction score
756
Nisam imao prilike da pogledam meč, a videh da je mali Ilić igrao, pa ako moze neko da prokomentarise kako se snašao klinac bio bih mu zahvalan!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
1667863837634.png
Trojac koji bi dao sa 50% popusta. Ovi samo u fudbalu mogu da kostaju ovoliko. Za ta tri miliona platis vrhunskog igraca, i da ostane 350k za vazuru.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Taj Radulović je najveće smeće od čoveka što postoji.

Rađe bih i Gojka sisu da nam radi prenose nego ovog gmizavca.

Bar ne bih morao da slušam konstantne uvrede na račun naših igrača, pretežno stranaca koje ovaj debil uzme na zub i po pravilu broji njihove greške.

Radulović je onaj drug "grobar" sa kojim izbegavate da zajedno gledate utakmicu, jer stalno nešto sere, govori šta treba a šta ne, i samo kenja po našim igračima..

Pritom, ne pomaže što ima jako iritantan glas, i ja ne znam kako je mogao da dobije posao sportskog komentatora sa onakvim nazalnim izgovorom.

I naravno, na sve to je realan , onako ciganski, čisto da se ne zameri gospodaru.

Mrš.

On nije Grobar, on je pička.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.794
Reaction score
23.018
Локација
Beograd
Ali pevao je u kafani sa Saletom Ilićem, mojne tako.
Ne sećam se ko je više pljuvao Sumu od njega...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Nekako je nazapaženo prošla reakcija Natha posle gola za 1:1, kada je pozvao Dijabatea i Živkovića i zagrlio ih, kao stariji brat da se izmire!
Natho je ovu utakmicu odgirao ispod svog nivoa, ali zbog ovog poteza ima svo moje poštovanje i divljenje!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Isteklo vreme za edit...

Evo opet ove sline.. našao novu žrtvu.. ili priprema upravi teren za prodaju...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
348
Reaction score
890
Локација
Kraljevo
Nas jedini igrac koji je u stanju da ostvari prednost kroz posed iz igre 1 na 1 ( neretko i iz 1 na 2 ). Naravno, to je i drugima uocljivo zbog cega se odbrane na poseban nacin organizuju kada treba da ga brane. Na nama je da nadjemo nacin da ga "rasteretimo" ( omogucimo vise prostora za igru ) cime ce automatski postati produktivniji, a na njemu da pokusa da kroz pravovremen i precizan pas saigracima iskoristi "pomeranje" odbrane ka njemu.

Slicna prica kao za Sumu uostalom, veoma mala razlika.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A kad je Moreira dominirao u prvenstvu, bila je prica "doktor za livade"...
Nek'se ne sjekiraju za nas, dako nekako prezivimo sa Dijabateom.

Ali niko od tih silnih novinara da napise analizu zvezdinih pojacanja u poslednjih 5-6 godina...Koliko je tu para spucano sunce ti...
Iliev jeste lud ali je ocigladno umio da ubode igraca, sto jes' jes'....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.157
Reaction score
14.874
Локација
Kipar
Eh da je samo motika bilo je tu budaka ne zna im se broj. Njihova je prednost sto imaju 60 igraca pa tesko moze da se pohvata ko je veca a ko manja motika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top