Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Baš kako je Gordan rekao prava evropska utakmica u ambijentu koji je bio 3 klase iznad Ling-Long lige..
Kada bi sve ekipe u ligi ginule kao protiv nas , cigani bi imali bar 5-6 kikseva ali u državi gde se njima niko ne sme suprostaviti igrom,borbenošću a kad im neće lopta u gol ,onda sudije zalegnu za sve pare.
Igrati i terati ih da se što više brukaju sa ciganskim prolećnim nameštanjem, da se ogole do crne zemlje, mada kada don Tvorzinjo ode biće pokopani sa 100
miliona duga..
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Bravo Čaki, bravo Partizane!
Još dve tekme i dve pobede pa odmor.
I prelazni rok da se ozbiljno odradi, prvom GojkoCimirot pa i ostali.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stigoh nazad pa da kažem koju.

Moram da pohvalim tim na reakciji u drugom poluvremenu. Prvo poluvreme slika i prilika meča u Nici i protiv Slovackog.
Još čvršće stojim iza toga da Fejsa treba da ode, a da Baždar zauzme mesto u prvih 11 ako ne budemo jurili nekog pleja koji bi nam vratio posed.

Ne znam čime je Dača koji je prohodao zaslužio prvih 11 pored Baždara, isto kao što ne razumem Fejsa pre Traorea. Prvo poluvreme nismo postojali, posed je bio 70/30 u momentima za tsc.

Natko jako trom, ali opet tata kad treba. Medjutim, daleko od toga da može da izdrži visok tempo. Ovo je najslabija postava bila od starta sezone.

Na kraju jedna od sladjih pobeda na strani.

Za kraj, sve pohvale za TSC. Da je više ovakvih timova liga bi nam bila daleko konkurentnija, Lazetić ih je ozbiljno namestio i verujem da će da igraju grupe LK sledeće godine. Jako dobar, disciplinovan tim. Stadion takodje pun pogodak za naše uslove, imaju ljudi sve što treba da se fudbal digne na viši nivo. Toplo preporučujem gostovanje tamo, jedan posve drugi utisak u odnos na ostale livade.

Ajmo još dve pa prvi Petrićev prelazni rok. I sutra da izvučemo Lazio, ako može :)
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Urosevic je od momka koji je spreman, trci i vraca loptu u nazad, izrastao y fudbalera! Bravo Čaki!
"Porodismo" pobedu u lepoj fudbalskoj predstavi, mora se priznati.
Uvek je bio fudbaler, samo je nekima tek sad došlo iz dupeta u glavu da to vide.

Čestitke TSC na tome što su napali od starta, jeste floskula ali bi liga bila mnogo lepša kad bi se skratila na 10 i kad bismo ovakve mečeve stalno igrali.

To sa 3 štopera treba uigravati ali svakako ne s ovim izborom igrača jer su Fejsa i Saničanin na ogrmonoj vetrometini.

Da rešimo ovo što nam je ostalo i da momci odu na zaslužen odmor.

I nek pate ciganski smradovi na tome što TSC nije dobio čist penal.
Tako je, bio je čist penal, nije sviran.
Ni još 100 takvih neće početi da vraća dugove prema nama u ovom cirkusu od lige gde imaš tri ili četiri pismene ekipe.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Slatka pobjeda sto rece @Direktor_Grobar malo se njihovi igraci poceli k..... glavu bi dao da je njihov igrac stoper Stojic dobio zuti u prvom poluvremenu isto, kad je na kraju dobio zuti ja vec pomislio da dobija crveni :)

Moj mladji sin poceo kasnije gledat utakmicu i kaze "Ko je ovaj sto vodi loptu i dodaje ovako ?" ja rece Bazdar a on rece "a u bas dobro igra" :)

Urosevica sam kritikovo protiv Nice ali sad je rasturio brate kaptenski svaka cast !!!!

Jos dvije da iscackamo kako znamo pa na zasluzeni odmor i pojacanja na sredini ala Everton.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sad opet ovde pisem po stoti put....Jbt sta treba da se desi pa da ovi momci dobiju podrsku kakva dolikuje,da nas bude minimum 10-15 hiljada na Jna na prvenstvenoj utakmici.....
Ljudi uglavnom ne dolaze jer u klubu ne postoji dugoročni plan. Ne vidi se kraj ove sadašnje uprave, vladaće i upropastiće klub bar još deceniju. A ovi što bi došli na stadion ne znaju na kojoj tribini neće niko iz čista mira da im polomi glavu. Dok se to ne promeni.. teško da će biti više gledaoca.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Čudim se ponovo formaciji iz prvog poluvremena. Jedino normalno objašnjenje je da se pokušava izvući kreativnost iz ekipe pa da po onoj logici imaš u početku vrlo loše uslove, tipa formacija sa tri pozadi u prvom, i mučiš se u svemu, a onda u drugom vratiš na prethodno uigran sistem, i pomalo osokoljenom i opuštenom protivniku pokažeš drugo lice i pobijediš.
Za sazrijevanje igrača psihološki, vjerovatno je ovo OK taktika, navikavanje tima na nove uslove je vjerovatno napredovalo na nivo više, kao i za izvlačenje maksimuma iz pojedinih igrača kojima ovaj sistem godi ili smeta npr. Urošević.
Partizan više nije dosadan i predvidiv ako se porede nekadašnji Stanojevićev i sadašnji "ludi" Partizan.
A možda sam ja bio pijan dok sam gledao ovaj meč?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.473
Reaction score
2.255
Cestitke na pobedi, teska ali slatka. Osigurali smo ucesce za kvalifikacije ligu sampiona za sada je to najvaznije. Prolece ako bog da napad na titulu. Po meni jos zimus novi golman i to obavezno mozda je trenutni nas golman talenat ali je spor trom i veoma nesiguran, obavezno osveziti odbranu i sredinu terena . Da umalo sam zaboravio da prvo sto treba da leti iz kluba to je upravaaa napoljeeeeeee.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ljudi uglavnom ne dolaze jer u klubu ne postoji dugoročni plan. Ne vidi se kraj ove sadašnje uprave, vladaće i upropastiće klub bar još deceniju. A ovi što bi došli na stadion ne znaju na kojoj tribini neće niko iz čista mira da im polomi glavu. Dok se to ne promeni.. teško da će biti više gledaoca.
Slazem se donekle sa tobom ali....Mislim,da su ljudi upali u neku vrstu empatije,jbg kriza,nemastina i da ih zabole uvo za fudbal....Ja recimo cesto,kad god mogu posto radim po smenama dodjem na Jna sa dva klinca moja imaju 11-12 godina,neko ce reci mozda da sam lud,i zaista nikada nisam imao nekih problema....Odem na zapad i to je to
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Po meni jos zimus novi golman i to obavezno mozda je trenutni nas golman talenat ali je spor trom i veoma nesiguran, obavezno osveziti odbranu i sredinu terena .
Uf, gde sad nađe golmana da menjamo. Za ostala mesta koja si naveo, apsolutno se slažem.
Perspektivan golman, po meni uopšte nije spor i trom nego neodlučan u nekim situacijama gde treba u sekundi doneti odluku.
Problem su mu ispucavanja, igra nogom mora još bolje + iskustvo. Sve će to doći vremenom, zato neka njega gde jeste.
Bolje da ga brusimo za nas nego da ga prepuštamo drugima (i to za neku siću) pa da opet krećemo od 0 sa golmanima.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
378
Reaction score
2.356
Локација
Kraljevo
Ne znam zašto ali toliko se radujem sinoćnoj pobedi, ma skoro kao derbi da smo dobili.
Na muda,trud, na inat.
Ma ne damo ciganima da se odlepe, kao krpelji smo. Svima u ligi smetamo, ali ipak pobeđujemo.
Bravo momci, bravo Gordane, još malo pa na zasluženu pauzu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.896
Reaction score
13.760
Какав је ово технички перфектан слободњак људи моји......голман се бацио као да има крила али ово се једноставно не брани. Још сам под утиском.....ко би рекао да ће онај Чаки који нема технику да нас за те критике чашћава оваквим головима. Ово лако може да буде гол сезоне. Каква лепотица од гола, од залета до клизања лопте низ мрежу

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top