Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.088
Reaction score
14.414
Локација
Kipar

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Možeš li da argumentuješ svoj stav da i mi ostali znamo zašto ne voliš njegovo dovođenje?
Da se nadovezem..
Nije bas da ne volim njegovo dovodjenje, ali u izostanku Alekse, on je glavni kidac zivaca u mom slucaju :) , i to zato sto kada je bas raspolozen onda folira da igra odbranu, a kad nije raspolozen onda cak ni to..,
Zatim, one njegove asistencije kao da je Teodosic licno, od kojih ni jedna nije prosla i svaka je bila izgubljena lopta mi zivce pokidase.
Sa druge strane, za sut, kapa dole!
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Михајло Петровић до краја сезоне на позајмици у Борцу.

Pisanje poruke, ili otvaranje teme na pogrešnom mestu
 
Последња измена од уредника:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hahhaa da li su pojedini ljudi stvarno mislili da su ovakvi termini? Dobro, desi se nekad ono u ABA ligi taj neki termin od 12h popodne...

Srećom pa sam dugo na forumu pa znam da je kolega @milance032 sa druge strane planete pa skontah odmah (@serAlex hvala :D) ali dobro nisu svi upoznati.

Hahhaa matine predstave i pozorištance Puž :)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Hahhaa da li su pojedini ljudi stvarno mislili da su ovakvi termini? Dobro, desi se nekad ono u ABA ligi taj neki termin od 12h popodne...

Srećom pa sam dugo na forumu pa znam da je kolega @milance032 sa druge strane planete pa skontah odmah (@serAlex hvala :D) ali dobro nisu svi upoznati.

Hahhaa matine predstave i pozorištance Puž :)
S obzirom sta sam i koliko sinoc popio, cudi me da sam uspeo ista da napisem :), mislim na pozoristance Puz :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top