Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Eto primera gde bi mogle da funkcionišu članske karte. Ako bi važile za celo jsd i cena bila npr 2-3 hiljade godišnje bez popusta za prodavnice i fit passove ali sa pravom glasa u upravnim odborima (npr. 20-30% glasa), pravo preče kupovine karata za Evropu, sezonske itd.

I onda bismo imali cilj da doguramo do 50-100 hiljada članova i u ovakvim situacijama bi samo oni mogli da kupe karte za utakmicu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.624
Evo oglasio se klub za sad je kazu spin cigana. Ali posle UO koji je danas mislim da vise nece biti spin
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Kad mi budemo gostovali njima bice da u Pioniru ne mogu da se ispostuju bezbednosni standardi i da iz tog razloga nece biti karata za nas. Klasicna ciganjska kuhinja iz predgradja, zivi bili pa videli.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
376
Reaction score
2.334
Локација
Kraljevo
Eto primera gde bi mogle da funkcionišu članske karte. Ako bi važile za celo jsd i cena bila npr 2-3 hiljade godišnje bez popusta za prodavnice i fit passove ali sa pravom glasa u upravnim odborima (npr. 20-30% glasa), pravo preče kupovine karata za Evropu, sezonske itd.

I onda bismo imali cilj da doguramo do 50-100 hiljada članova i u ovakvim situacijama bi samo oni mogli da kupe karte za utakmicu.
Mogu da važe, ali jedino članske karte SNS-a
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Partizan nije donio nikakvu odluku po pitanju dolaska gostujucih navijaca na sutrasnju utakmicu.Odluka o tome ce biti donijeta u toku dana poslije sjednice UO,tako pise pbg.news na instagramu
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
93
Reaction score
946
Локација
Beograd
Moglo je da se uradi tako da samo oni koji su vec za partizanove utakmice kupovali kartu mogu da je kupe sada, ticketline svakako ima evidenciju o tome. Tako bi se hala svakako napunila, a cigana ne bi bilo. Ovako ispadose nevidjeno glupi po ko zna koji put i opet ce nas zedne preko vode prevesti.
Ispadoše nevidjeno glupi? Misliš da nisu bili itekako svesni činjenice da će cigani pokupovati određeni broj karata? Misliš da se Ostoja pita za bilo šta u ovoj državi? I da smo pokupovali sve ulaznice, izmislili bi za njih dodatne karte. Živimo u evrpskoj Severnoj Koreji.

Neka dođu i neka prave incidente, od tog otpada društva i ne očekujem ništa bolje. Idem sutra da podržim svoj klub, boli me kura* koliko će njih ući!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Ciganska govna su sad objavila saopštenje da nisu učestvovali u organizovanju utakmice i da im nisu prosledjene karte, da ne bi morali u sledećoj utakmici nama da daju karte. A Ostoja majmun je pustio karte u promet bez restrikcija i ovi su ih kupili bez ikakvih problema.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.006
Ljudi, svi znamo gde živimo i protiv čega se borimo. Imamo protivnika koji ne da ima državu iza sebe nego ima svoju državu. Mi smo u situaciji u kojoj jesmo i osim nas navijača klub nema nikoga. Ako tako pogledamo stvari, jedini koji imaju nešto da izgube su oni, a ne mi.

Partizan samo treba voleti i podržavati u ovim teškim vremenima, ne Ostoju, ne Vučelića i Vazuru, nego Partizan. A ciganima u svim oblicima treba jebati mater na svakom koraku, toliko bar možemo.

:napred-partizan: i uprAVa napolje!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Ne znam zašto trošite vreme i energiju dokazujući da ,,cigani,, nešto mute i muvaju kad su oni takvi od osnivanja, šta ste drugo očekivali? U kojoj državi vi živite? Znate valjda da oni imaju veliku podršku ove države u kojoj će se odigrati ta utakmica...
Naše je da ih pobedimo na terenu a da na tribinama budemo dovoljno pametni da ne fasujemo neku kaznu Evrolige.
E sad ako smo glupi...a ima nas baš dosta i takvih...
Najgore mi je kad neko hoće i pokušava da liči na ,,cigane,, ili da bude još gori od njih da bi im kao nešto uzvratio...
Manite se bacanja predmeta u teren i prekidanja utakmice, najebaće Partizan a ne ,,cigani,, - ako uopšte vredi da ja bilo kome kažem i pišem tako nešto...
Mentalno stanje velikog dela ovdašnje populacije otišlo je u kurac...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.878
Локација
Храм фудбала
Што се мене лично тиче нек цигана буде и 5000 на трибинама само да их играчи и Жељко одвале на терену.
Ми дан пред утакмицу не размишљамо о утакмици већ о томе да ли ће бити 200 или 300 цигана на трибинама, надам се да играче и стручни штаб заболи к. за то, и да се спремају за квалитетно рециклирање.

ПАРТИЗАНЕ НАПАДАЈ!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.864
Da li ste svesni kakve incidente mogu da izazovu desetoro ljudi na nivou 200, a kamoli 150 ljudi?

Deo iz saopštenja KKP:
Klub će danas imati redovnu sednicu Skupštine i Upravnog odbora, a nova tema o kojoj će biti doneta konačna odluka je i način na koji će simpatizeri Crvene zvezde MTS moći da borave u hali.

Deo iz saopštenja KKFMPDIVA:
Obaveštavamo javnost da je organizator jedini koji je odgovoran za sva dešavanja u Areni.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Moramo da zbijemo redove. Kao i uvek, Partizan protiv svih. Kada kazem Partizan, mislim samo na strucni stab i igrace. Tehnicki, imamo predsednika kluba i druge funkcionere koji bi trebali da budu zaledjina timu, ali sve je to kurcina.

Ovaj satro partiotski klub koji prodaje pricu nevoljenog deteta, dovodi jebenog Kampaca. Sav besa koji posedujete u sebi usmeriti prema nikada favorizovanom entitetu koga slucajno bodri svaki visoko-pozicionirani funkcioner u drzavi. Od Pickoustog, Pantelica, Bizoncine, Vesica do drugih govana.

Verujem da imate zamerke na igru naseg tima, ali sada je vazno da sva energija na bodrenje naseg kluba i mrznju prema govnima. Oni hoce da nas ponizavaju, a na nama je da im ga stavimo u usta.

Lepo je biti manjina. Sada i zauvek.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top