Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ti Želimire pričaj ono što moraš, a mi ćemo kako mi mislimo da treba.
Cini mi se da i Zeljko misli isto kao i mi, samo to prica uvijeno jer ne zeli da se uvucemo u mulj, kaljugu i spin masineriju niti zeli da svoj ugled i reputaciju spusta na nivo nekih drugih. "Svi znamo ko su nama protivnici, protiv koga se borimo i koga treba da pobedimo" jasno kao dan sve.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Veleras je počela novogodišnja euforija. Jaramaz dao ono, Luča umalo otišao sa našima, Trinkijeri pohvalio grobare, a mi - dobili. Jebeš Deda Mraza pored ovoga

Svima želim zdravlja, fizičkog i mentalnog, za ostalo čemo lako. I nakupujte žetona da uživamo u novim vožnjama na našem omiljenom rolerkosteru

mC76gB.gif
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Utakmica koja je "morala" da se dobije. Kontrola od pocetka do kraja, uz malo stucanja.
Tri vezane pobede, uz losiji sut za tri poena. Manje divljanja, mnogo bolji rezultat. Madar nalazi svoje mesto, Trifunovic izgleda da radi ono sto Zeljko trazi od njega. Bez forsiranja Avramovica.
Exumov prvi korak kao za trku na 100m. Zajebano za braniti, nema sta.
Lesor igrac polusezone.

Obradovica prati sreca, izgleda da ce se zadrzati na klupi Partizana. :D

Jaramaz, Lucic, Trinkijeri. PARTIZAN!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Andrea Trinkijeri je gospodin sa velikim G.

Upravo ne mogu da se otmem utisku. Ne može ovu pobedu ništa da zaseni, al' Trinkijeri skoro da mi je prvi utisak. Početak i kraj večeri.

Žoc definitivno iz kreativnog ušao u šampionski mod. Jebe kevu koliko je dobar. Time-out je bio fantastičan, u pravo vreme! Odbrana počinje da radi kako treba. Doktorski je sve ovo. Exum brate.... :respect
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.258
Локација
Humska 1
Meni ostaje kao i uvek samo da se zahvalim mom Partizanu! Prelepo vece.

Za Trinkijerija je vec sve receno. Velike reci jednog velikog gospodina koje ce otici u legendu i pod ono "ima nesto sto se ne moze kupiti parama". A to ide uvek i iskljucivo samo uz jedan kosarkaski klub na ovim prostorima (pozdrav za goste).

Verovatno nikada necemo saznati na koga je Zeljko tacno mislio ali mozemo slobodno da stavimo citavo drustvo skupljeno oko Kebe kao ciljnu grupu, pa onda ne moramo ni da nagadjamo. Bitno je da ovde nadjemo neki zajednicki jezik i poslusamo Zeljka.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Zeljku svaka cast na svemu, ali njemu kao i igracima nije bila upucena niti jedna, jedina ruzna rec od kad je dosao....zna on tacno kome se skandira i zasto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top