Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Водили смо од почетка до краја, и навијачи су имали поверење у играче да ће тако и остати без обзира што је при крају било мало ,,повуци-потегни,, јер играчи сада већ имају самопоуздање да такве ствари решавају у нашу корист...

Ако смо већ нешто поклањали Јарету и Лучи, ред је био да се нешто да и Тринкију, без обзира ко је ту кога и шта и како и зашто...

И издвајање Остоје као неког врховног (и јединог) кривца за нешто није имало неког нарочитог смисла, јер човек је само службеник ,,виших сила,,...атмосфера је одмах ,,пала,, у тим неким тренуцима, јер добар део ,,симпатизера,, (или већи део Арене) одмах је скандирање ,,Југа,, доживео као још један ,,налог,, који они само ,,испуњавају,, као што су и раније ,,испуњавали,, оно што им неко нареди, па макар то било и нешто најгоре...

...и колико год да разумем ваше политичке разлоге и потребе борбе против СНС-а, дај да поштујемо тог нашег тренера и да радимо оно што користи њему, тиму, Партизану...односно дај да не радимо оно што он каже да му смета...
Ако човек просто замоли да се не вређа било ко ко је тренутно у Партизану, па КО је то више од Жељка потребан Партизану у овом тренутку, па да каже заболе ме за Жељка мени се хоће овако...

Дај да чувамо тог човека који нас је вратио у Евролигу, који је окупио ове играче, који зна свој посао најбоље у Европи... Дај да испоштујемо Жељка и да га не ометамо док води утакмицу...

Размислите мало о сценарију да рецимо Жељко оде. Ко би га мењао? Како би га мењао? Не ради се само о ,,цртању акција,, него о целокупном његовом ауторитету који не важи само за кошаркашки ,,свет,, него се шири и ван тога!

Што га новинари не упиташе на кога је тачно мислио када је споменуо те неке противнике и кога то тачно ми треба да победимо?!
Мук.

 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
aj uputi mene molim te... i zasto je prekinuto skandiranje limaru istog momenta kada je pola hale krenulo sa vucicu pederu? sme se limaru a ne sme vucicu... hmmm... a ja mislio vucic mu sef
Psiho je sef limaru i tacka...ne znam sta tu nije jasno?!. Ovo je moj zadnji post o psihopati i limaru .
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Bitna pobeda posebno sto je vecina navijaca unapred uracunala ovde da dobijamo. Treba spomenuti i odlicnu posetu, skoro 18k, nastavljamo da dominiramo i budemo najgledaniji tim EL. Ispalo je bas kako treba na kraju, pobeda, pozdrav za bivse igrace i trenera, sve po zaslugama. Bio je da gleda onaj CEO EL utakmicu pored Savica, pa jbm mu mater kako moze biti onakvo sudjenje protiv nas na nasem terenu, onaj njihov Vinston u prvom poluvremenu dva puta koraci i nosena lopta i nikom nista, da li je moguce da su toliko slepi...
Idemo dalje, laksi raspored u ABA, sledi Monako kuci :clap
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
I da, malo mi je zivce kidala petorka u kojoj su dok se mec lomi, a dosta dugo istovremeno ,na parketu Madar ( odlican mec ali u ovoj petorci zaista djavolski tezak posao da nesto napravi) , Smajli i Trifa..Tada su nam i prisli ali dobro se zavrsilo..
Kad je Trifa igrao, bas tad nisu prilazili. Imao +/- indeks +15, na malo poena. Zanimljiva i njegova minutaza (3x vise nego prosecno). Najvise su nam prilazili kad su igrali Panter (-10) i Exum (-9). Doktorske partije Lesora (PIR 28) i Ledeja (PIR 23). Madar odigrao takodje odlicno. Exum je resio nekoliko vrlo vaznih napada, i igra lepo za oko. Pantera ponovo sut nije sluzio. Generalno sutira znatno losije od proseka ekipe u Evroligi, a u ABA jos gore. Zanimljivo i da smo protiv Bajerna prodali samo 6 lopti (prosek nam 11,7 u EL).

Capture.JPG
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
Igrač odbrane mora čvrsto i sa punim stopalima obe noge da bude na zemlji u trenutku kontakta a koliko sam uspeo da vidim da je pred sami kontakt malo podigao jednu nogu...glupo pravilo ali je tako.
Zato sto su mu kolena sira od ramena, ako razumes sta hocu da kazem. Da je malo još skupio, cist faul u napadu.

Pa sta je onda bilo ono u turskoj kada Avram pada dva puta u istom napadu od onog smrada gudurica a ne svira se nista,pa cak ni tehnicka Avramovicu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
7
Ove godine mozda i najlosija atmosfera u hali u EL. Ubili atmosferu sa skandiranjem i deo navijaca koji su zvizdali skandiranju. Ma mene ne interesuje Ostoja i pravo je svakom da ima svoj stav i misljenje. Ali mi smo veceras isli pa podrzimo Partizan , kosarkase u EL , Zeljka Obradovica . Mi ljudi igramo EL imamo najboljeg trenera u evropi najzvucniji tim ikada ( namerno nisam napisao najbolji ) umesto da podrzavamo i uzivamo u trenutku mi se delimo izmedju sebe ko je za ove i one taman sto smo krenuli da pobedjujemo. Kako je ovaj dosao do ovog tima, da li je sa pokricem ili bez nek se bavi finansiska .
Nadam se da ce protiv Monaka biti bolje jer navijaci moraju da budu igrac vise ako hocemo da se nadamo povoljnom rezultatu.
Da me neko pogresno ne shvati ceo mi puca i za Ostoju a pogotovu za Vucica ali ja mislim da ovim momcima treba fanaticna podrska jedinstvena ako hocemo da se nadamo nekom cudu ove godine.

Nije atmosfera ubijena tim providnim skandiranjem, niti reakcijom na isto, vec retardiranoscu ekipe koja vodi navijanje.
Ne razumijem se u 'pricu', ne prepoznajem likove sa sipke, ali ono sinoc je bio totalni horor.

Prvo poluvrijeme ocajno, na kraju druge cetvrtine konacno ubodu, hala jedva doceka i napravi se vjerovatno najbolja atmosfera ove sezone.
Umjesto da se drugo poluvrijeme pocne u istom ritmu, ide red citulja, red kosova, pa tri reda laganih pjesmica za raspjevavanje...

Jug je problem, ne sjemenkari i influenseri.
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Dobra odbrana konacno. Exum je klasa u napadu. Trifa je nase suvo zlato na duzi rok od 5 godina. Smajli takodje. Nadam se da ce Tristan uspeti da se izbori za mesto na parketu, ne samo na klupi. Andjusic odlicno nosi epizodalne uloge i podredjenost kolektivu.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Mnoge stvari su me bas obradovale. Na prvom mestu Trifa koji je pokidao odbranu. Ali pokidao decko. Presrecan sam zbog njega i zbog minutaze koju je definitivno zasluzio. Zadnji njihov napad je on usao u igru. To govori o poverenju. A ono sto me je nista manje obradovalo je cinjenica da smo vodili od prvog do poslednjeg minuta i da smo svaki ozbiljan nalet protivnika da se vrati u mec odbili, jednom i brutalno. Nismo dozvolili povratak i napravili veresiju, cak ni na kraju nije bilo izvesno da mogu bilo sta da urade. Taj njihov povratak je bio iz nemoguce trojke preko ruke Jareta, i onog faula Ledeju, koji neam pojma zasto mu je sviran. Ja cistiji kontra faul ne videh, jedino ako ima nesto od pravila da ne znam.

Mislim da vredjanje ostojka stvarno nije neophodno. Ok sve, al on je prvo nebitan lik u tom nekom sirem kontekstu, drugo imamo Savica, Zoca i pristojnu ekipu. Sta je do njega, uradjeno je. Zasto sad moze, a pre nije moglo, to je pitanje za nekog drugog. Ne vidim da bi promena u rukovodstvu bilo sta pozitivno donela dok je derpe na vlasti pa mi nije ni jasno otkud sad to.

A sa druge strane vredjanje pedera je moralni cin. Zbog svega sto nam je ucinio bolesnik, i zbog svega sto je ucinio nasoj zemlji, to je prosto najmanje sto se moze i mora. I danas, i za 10 godina ako ostane na vlasti. Ali mislim da nije zbog toga Zoc reagovao. A ako jeste na to mislio onda neka se Zoc promeni, ako moze.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.163
Reaction score
28.118
Локација
Из Чикага (моји...)
Mišljenja sam da ako već ne je.emo majku fireru (a u poslednje vreme se to baš retko čini.. svakako ređe nego što bi trebalo i što zaslužuje), ne bi trebalo ni njegovom namesniku o'stoji. Ništa se time ne dobija osim što se kvari atmosfera na tribinama i u ekipi. O tome je sinoć i Obradović govorio. Znači ako se skandira - ili firer ili ništa. Što ti tiče jugaštobudise oni će sa prozivkama svakako prestati čim se promene firer (to se i sinoć pokazalo). Jer to ih onda skupo izađe, a valja starešinama polagati račune posle tekme.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Psiho je sef limaru i tacka...ne znam sta tu nije jasno?!. Ovo je moj zadnji post o psihopati i limaru .
Nije mi jasno šta pokušavaš sa tim da zna Žoc kome se skandira i da njemu i igračima nije upućeno ništa... Samim tim pretpostavljam da govoriš u ime onih sa šipke koji smeju da prozivaju limara a kada krene o prvoj usni odmah prekidaju i kao ponovo počinju da navijaju... e to je već veoma jadno...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Od sinoćne kzš razmišljam da li da napišem nešto t i jednostavno - moram.
Žao mi je što mi je deo Želimirove izjave potpuno zasenio pobedu i dobru igru i sve što se dešavalo na utakmici.
Kaže Želimir "to nije moj Partizan".
Izvini, treneru, ali naš jeste.
Naš je bio i kad su igrali Vrabac i Bezbradica, i kad niko nije hteo da dođe da bude trener, i kad su nas "prodavali" za hotel na Zlatiboru, isto onoliko koliko je bio naš kad smo išli na F4, isto kao što je naš i sada kada si ti tu i kada zbog TEBE (a ne zbog onog koga braniš) dođe jedan Naneli ili Eksum - ondašnji 5. pik sa drafta.
Da, naš je i ovaj Partizan koji bivšem treneru koji je klubu doneo mnogo radosti i po neki trofej, ne uruči nikakav simbolični poklon. Sve je to naš Partizan. I biće naš Partizan i kada ti odeš. I kada ode Ostoja i krepa psiho. Naš je Partizan i tamo gde su Gordan i Vazura. I naš je i VK.
Nije Partizan ni uprava, ni trener - kako god da se zove, niti igrač. Paritzan smo svi mi zajedno, takvi kakvi smo.
Stvarno želim da verujem da si se samo loše izrazio.

Da, tačno je - mi znamo protiv koga se borimo. Već 10 godina. Protiv pošasti koja nam gasi klubove i tera trenere i igrače - ne iz kluba, nego iz zemlje!
I bili bismo isti kao oni preko puta brda kada bismo, zarad toga što je dozvoljeno da se ti vratiš u Partizan, mi sada ućutali. Bili bismo, u tom slučaju isti, kao i oni koji, zarad nameštenih titula, ćute. I trebalo bi da nam se takve stvari dogode još 100 puta ako bismo ćutali. I zaboravili.

Ne moramo da se složimo oko ovoga, jer nema potrebe da budemo svi ujednoumljeni. Ali ima potrebe da se i ti malo prisetiš nekih stvari koje su ti se desile od kada si došao. Ti im oprosti, ako hoćeš. Ja NE PRAŠTAM.

MI, navijači, imamo obavezu da iskažemo svoj stav i da stvari nazovemo pravim imenom. Zato smo mi PARTIZAN.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
205
Reaction score
2.020
Локација
Jamaica
Od sinoćne kzš razmišljam da li da napišem nešto t i jednostavno - moram.
Žao mi je što mi je deo Želimirove izjave potpuno zasenio pobedu i dobru igru i sve što se dešavalo na utakmici.
Kaže Želimir "to nije moj Partizan".
Izvini, treneru, ali naš jeste.
Naš je bio i kad su igrali Vrabac i Bezbradica, i kad niko nije hteo da dođe da bude trener, i kad su nas "prodavali" za hotel na Zlatiboru, isto onoliko koliko je bio naš kad smo išli na F4, isto kao što je naš i sada kada si ti tu i kada zbog TEBE (a ne zbog onog koga braniš) dođe jedan Naneli ili Eksum - ondašnji 5. pik sa drafta.
Da, naš je i ovaj Partizan koji bivšem treneru koji je klubu doneo mnogo radosti i po neki trofej, ne uruči nikakav simbolični poklon. Sve je to naš Partizan. I biće naš Partizan i kada ti odeš. I kada ode Ostoja i krepa psiho. Naš je Partizan i tamo gde su Gordan i Vazura. I naš je i VK.
Nije Partizan ni uprava, ni trener - kako god da se zove, niti igrač. Paritzan smo svi mi zajedno, takvi kakvi smo.
Stvarno želim da verujem da si se samo loše izrazio.

Da, tačno je - mi znamo protiv koga se borimo. Već 10 godina. Protiv pošasti koja nam gasi klubove i tera trenere i igrače - ne iz kluba, nego iz zemlje!
I bili bismo isti kao oni preko puta brda kada bismo, zarad toga što je dozvoljeno da se ti vratiš u Partizan, mi sada ućutali. Bili bismo, u tom slučaju isti, kao i oni koji, zarad nameštenih titula, ćute. I trebalo bi da nam se takve stvari dogode još 100 puta ako bismo ćutali. I zaboravili.

Ne moramo da se složimo oko ovoga, jer nema potrebe da budemo svi ujednoumljeni. Ali ima potrebe da se i ti malo prisetiš nekih stvari koje su ti se desile od kada si došao. Ti im oprosti, ako hoćeš. Ja NE PRAŠTAM.

MI, navijači, imamo obavezu da iskažemo svoj stav i da stvari nazovemo pravim imenom. Zato smo mi PARTIZAN.
Svaka ko u Njegoša...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.538
Reaction score
29.455
Локација
Novi Sad
Jel to ovde ljudi pozivaju da se ne peva ostoji? Ma nek pusi kurac ostoja zajedno sa svojim dragim sefom. Koga boli patka sta juzna tribina peva? Pevali smo mu (bar neki) da je peder i da pusi kurac i pre nego sto je pocela i juzna tribina.

Zeljko je rekao sta je rekao, jer je covek sportista a ne politicar i takav mu je posao. Mozda on vidi drugacije, mozda ne zna nesto, postujem mu svaku i volim ga ko tatu rodjenog ali dragi Zeljko, ostoja i njegov gazda mogu samo da puse kurac. Da ce se pevati - pevace se. U areni, na Jna, i gde god se pojavimo.

vucicu pederu!
Pusi kurac ostojah!

Ps. Morao sam da se parkiram da ispisem komentar jer ne znam jel moguce da ljudi ovde hoce da obustave pevanje ostoji i gazdi mu ili sam nesto lose razumeo....
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Rutinska pobeda.
Meni je plus Trifunoviceva odbrana,koju on podize na evroligaski nivo , a to nam je u ovom trenutku veoma potrebno. Ocekivao sam Andjusica , s obzirom da nam vec par utakmica ne ide sut za 3.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Evo ja pozivam da se ne pjeva ostoji dok traje igra. Na poluvremenu, pa i tajmautima - nema nikakvih problema.

Ocigledno je da vecina ljudi shvata da to prozivanje koje dolazi sa juga nema veze sa Partizanom, vec sa nekim njihovim biznisima i talovima, zbog toga ih to iritira i negativno se reaguje. Nisam primjetio da im je neko zvizdao zato sto misli da je ostoja cool..
Narusava se atmosfera, odmaze timu, a ne dobija se nista, jer niti mu se skandira zbog Partizana, niti je on bitan za bilo sta.

Napusiti ga kurcem kad ulazi u halu, napusiti ga kurcem na kraju utakmice i to je to.
U medjuvremenu poraditi na tome da se citava hala animira, sto ne bi trebalo biti tesko, samo kada bi im to bio prioritet. Proslo je vec dosta utakmica, jasno je koje pjesme 'sjemenkari' znaju i na koje reaguju, ne treba biti nikakav genijalac.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.364
Reaction score
37.717
Da se ja pitam, sačuvao bih energiju i smestio ih obojicu u istu pesmu, dve muve jednim udarcem. Tipa, "jeb'o te Vučić, u d*** jeb'o te Vučić..."

Bar žvalonja neće moći da kuka kako mu pevamo da je peder. :D
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Evo ja pozivam da se ne pjeva ostoji dok traje igra. Na poluvremenu, pa i tajmautima - nema nikakvih problema.

Ocigledno je da vecina ljudi shvata da to prozivanje koje dolazi sa juga nema veze sa Partizanom, vec sa nekim njihovim biznisima i talovima, zbog toga ih to iritira i negativno se reaguje. Nisam primjetio da im je neko zvizdao zato sto misli da je ostoja cool..
Narusava se atmosfera, odmaze timu, a ne dobija se nista, jer niti mu se skandira zbog Partizana, niti je on bitan za bilo sta.

Napusiti ga kurcem kad ulazi u halu, napusiti ga kurcem na kraju utakmice i to je to.
U medjuvremenu poraditi na tome da se citava hala animira, sto ne bi trebalo biti tesko, samo kada bi im to bio prioritet. Proslo je vec dosta utakmica, jasno je koje pjesme 'sjemenkari' znaju i na koje reaguju, ne treba biti nikakav genijalac.
Apsolutno saglasan sa napisanim, to je to.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.538
Reaction score
29.455
Локација
Novi Sad
@IN 10
Jbg brate ako tako razmisljas onda ni na fudbalu ne treba pevati vazuri vuceli i upravi? Da ne kvarimo atmosferu na stadionu osim na poluvremenu da ih prozivamo.
Ponavljam, koga briga kad i kako su poceli ovi sa juzne tribine. To sto su oni cutali godinama i za upravu fkp i za upravu kkp, to je njihova stvar i slazem se da pevaju sad iz neke svoje koristi jer imam te informacije, sto se kaze, sa sipke.

Poenta svega je da se ostoja sefov mali.

No, svako ima pravo na svoje misljenje. Ja cu im pevati uvek, dokle god se ne manu JSDP. Ti ili ko god tako razmislja, ne morate. To ne znaci da neko od nas manje ili vise voli Partizan, nego imamo drugaciji pogled na sve to. Postujem i tvoj stav, ali dok Zeljko nije izgovorio sinoc neke stvari niko nije pominjao da treba prestati prozivati tog sekaca iz Prislonice.
Kako postujem Zeljkove reci, a ne slazem se sa nekim delovima, tako postujem i tebe i one da slicnim misljenjem.

:ziveli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Evo ja pozivam da se ne pjeva ostoji dok traje igra. Na poluvremenu, pa i tajmautima - nema nikakvih problema.

Ocigledno je da vecina ljudi shvata da to prozivanje koje dolazi sa juga nema veze sa Partizanom, vec sa nekim njihovim biznisima i talovima, zbog toga ih to iritira i negativno se reaguje. Nisam primjetio da im je neko zvizdao zato sto misli da je ostoja cool..
Narusava se atmosfera, odmaze timu, a ne dobija se nista, jer niti mu se skandira zbog Partizana, niti je on bitan za bilo sta.

Napusiti ga kurcem kad ulazi u halu, napusiti ga kurcem na kraju utakmice i to je to.
U medjuvremenu poraditi na tome da se citava hala animira, sto ne bi trebalo biti tesko, samo kada bi im to bio prioritet. Proslo je vec dosta utakmica, jasno je koje pjesme 'sjemenkari' znaju i na koje reaguju, ne treba biti nikakav genijalac.
Upravo ovako nešto: ne radi se ovde o tome za ili protiv Ostoje, nego ima li to neke veze sa Partizanom ili utakmicom ili ne...
Isto mislim i o nekom patriotizmu ili odavanjima pošte preminulima, na poluvremenu, na tajm-autima, ajde i na početku utakmice...ali dok utakmica traje...valjda pratimo utakmicu i naš tim...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top