Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Trojka koju smo primili na kraju nece nista znaciti, jer u ovoj sezoni nema sanse da se samo mi i cigani borimo za top 8. U krugu vise ekipa sa istim brojem pobjeda gleda se ukupna kos razlika, a tu cemo vjerovatno biti ispred njih. Mi trenutno -6, a oni -40.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Bravo, bravo!
Srecan sam do neba. Mislim da je Zeljko iskristalisao konacno ko je glavni u nasoj ekipi, da su to Exum i Lesor, a nek Panter sipa iz senke/drugog plana, i da se tako vodi i minutaza i broj suteva, pokusaja itd. Hvala i Zeku sto je dosao posle 1.5g na derbi i nema veze, vazno da je dosao i da ce ostati!
Ovo je pobeda koja je bitna ne zato sto smo je osvojili, nego sto nismo izgubili u usli u novi kanal i depresiju. Momci shvatili ste da ih mozete i tamo dobiti i samo hrabro do maja!
Ja mislim da uz nasu punu halu 16 razlike nije nemoguce, prosle sezone smo ih u 4. sabili tako. I da skandal na skandalima je sto odlazu cedevitu.
I da d since 1389 bas je lepo pevati ne boj se ti fmp ostacu kraj tebe... Mrs
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Nije trebalo da primimo ovu trojku na kraju, ali to ni nema veze. I ovako koš razlika nikakvu ulogu neće igrati :p

Pokušavam trenutno da se ne šlogiram.... a rekoh ja - ako se Ledej pojavi na utakmici, dobijamo.

SVE U NJU, BREE!!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sprdamo se sa time i ne brinemo zbog trojke na kraju meča, završimo sa istim brojem pobeda i poraza na 8. i 9. mestu, gde će Ciganka biti 8. i ući u plejof zbog ovog momenta.

Morali smo braniti tih +4 na par sekunde do kraja. Siguran sam i da je Željko popizdeo.
Inace se liga zavrsava prekosutra i ne igra niko osim nas i njih, a logicno dobicemo po 50% i to je to.

Pobedili smo ih.
Silovali.
Pred kromanjoncima.

Kapiram da nije beznacajno, ali jebem mu mater sta da se radi, cigance je pogodilo bas tezak sut. Zajebano je igrati tu neku cvrscu odbranu na sutu jer je bilo ocekivano (sto je i uradio) da izbaci noge.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.858
Локација
Beograd
Ja znam da su mi kanarinci u šoku, koliko smo se drali uz TV :rolleyes: nadam se da će preživeti noć isto kao što se nadam da ćokilegendaubicapremijera neće, ako da Bog :ziveli momci, za muda na terenu al' i na tribinama, naklon do poda. I, kako General kaže, BORBA, BRE!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Trojka koju smo primili na kraju nece nista znaciti, jer u ovoj sezoni nema sanse da se samo mi i cigani borimo za top 8. U krugu vise ekipa sa istim brojem pobjeda gleda se ukupna kos razlika, a tu cemo vjerovatno biti ispred njih. Mi trenutno -6, a oni -40.
Pa nije baš tako. Prvo se gleda međusobni duel... Čak i ako više ekipa ima isti skor - prvo se gleda međusobni. Evo i Mića Berić popizdeo i upravo priča koliko to može biti važno. Naravno, sad deluje ne toliko bitno ali na kraju... jbg. Trenutno lošiji skor imamo i sa Valensijom i sa Makabijem i sa govnima fmp-om.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top