Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.504
Локација
Kipar
Ovo je cokijev poraz. Trebalo je ubacivati urin ili aktivirati protivpozarni aparat kada smo poceli da se odvajamo.
Ovo je pravi primer zasto nam treba Evropska Unija. U ABA ili KLS se ovo ne bi zavrsilo. Izvanredna gluma poletarca dobrica ili malo tvrdja igra mladog lazica bi sigurno bile ispravno odsudjene.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.679

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Moguce…

Grobari ko moj pokojni cale…nikad sretni nikad zadoovljni..

Dobijes 4, kako nisi mogao 5, dobijes 5, a jel jos neko dobio 5…

Opustite se i uzivajte…
Čoveče, ovo je tako bezveze ali stvarno... evo i Mića Berić koji nam je doneo toliko sreće dok je nosio sveti dres isto tako računa i pizdi da možda može da nam se obije o glavu taj međusobni duel. Sigurno nije srećan i opušten zbog pobede ni on? Ili Željko eto isto popizdeo zbog toga ali bezveze skroz inače... Naravno da sam srećan zbog pobede nad govnima ali da baš ništa ne sme da se piše drugo a ovo o čemu pišemo ne mora ništa da znači ali i može puno da znači - saznaće se samo na kraju. Nije to tek tako... ali ne vredi da objašnjavam.

Slažem se, ipak na kraju da treba da uživamo u pobedi. Izvinjavam se.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.915

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Čoveče, ovo je tako bezveze ali stvarno... evo i Mića Berić koji nam je doneo toliko sreće dok je nosio sveti dres isto tako računa i pizdi da možda može da nam se obije o glavu taj međusobni duel. Sigurno nije srećan i opušten zbog pobede ni on? Ili Željko eto isto popizdeo zbog toga ali bezveze skroz inače jer eto bitno je da si nas ti sad pokopao. Naravno da sam srećan zbog pobede nad govnima ali da baš ništa ne sme da se piše drugo a ovo o čemu pišemo ne mora ništa da znači ali i može puno da znači - saznaće se samo na kraju. Nije to tek tako... ali ne vredi da objašnjavam.

Pa zar treba da se sad svi kolektivno poubijamo?

A niko da pomene propuste koji su prethodili, tipa pokusaj high-low Trife za Lesora, ono glupo ispadanje Smajlija gdje nam je Dobric ubacio dvije otvorene trojke, te kako smo primali koseve kad smo imali 3 faula da damo 2 min pred kraja nego eto svi smo se uhvatili trojke koju je pogodio covjek iz okreta sa 10 metara? A pritom sam ubijedjen da bi svirali faul da je Papapetru usao tijelom obzirom da je nedovic izbacio noge…Ovo je trebalo da bude +8 za nas po svemu prikazanom.

Pobijedili smo i stavili svima do znanja da mozemo da se nosimo sa njima i u gostima, doduse uz EL sudjenje. Ova utakmica je zacepila usta svim kriticarima kako ne umijemo da odigramo na mali broj poena, kako ne umijemo da spustimo loptu na niski post, itd, itd.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
ezgif-1-feef7d5ad9.webp
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Čoveče, ovo je tako bezveze ali stvarno... evo i Mića Berić koji nam je doneo toliko sreće dok je nosio sveti dres isto tako računa i pizdi da možda može da nam se obije o glavu taj međusobni duel. Sigurno nije srećan i opušten zbog pobede ni on? Ili Željko eto isto popizdeo zbog toga ali bezveze skroz inače... Naravno da sam srećan zbog pobede nad govnima ali da baš ništa ne sme da se piše drugo a ovo o čemu pišemo ne mora ništa da znači ali i može puno da znači - saznaće se samo na kraju. Nije to tek tako... ali ne vredi da objašnjavam.
Imaćemo problem jer nismo pobedi li Valensiju.a ne zbog 3 Nedovića i kako god da se završi EL ove sezone ta 3 neće imati nikakav uticaj na naš poredak na tablici. To što je Mića Berić ispizdeo zbog jedne 3 ne znači ništa isto kao što Željko ispizd na Brodžijanskog koji nije ni igrao.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Ja sam se samo plašio ako Exum promaši slobodno jer bi u produžetke otišli koliko ih sere.
Ledej je najpametniji igrač kog imamo i to oduvijek pričam. Zna tačno šta mu leži i šta radi. Večeras je i odbranu samo tako pokrivao. Panter je dosta slabiji bio večeras ali mu se vidjela neka energija na kraju koju do sad nisam primjetio. Čini mi se da oni polako troše svoje najbolje a da smo mi i dalje sa ogromnim prostorom za napredak.
Konačno dobismo u gostima nek sve ide u pm. Mada je upitno ko je domaćin a ko je bio gost...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Čoveče, ovo je tako bezveze ali stvarno... evo i Mića Berić koji nam je doneo toliko sreće dok je nosio sveti dres isto tako računa i pizdi da možda može da nam se obije o glavu taj međusobni duel. Sigurno nije srećan i opušten zbog pobede ni on? Ili Željko eto isto popizdeo zbog toga ali bezveze skroz inače... Naravno da sam srećan zbog pobede nad govnima ali da baš ništa ne sme da se piše drugo a ovo o čemu pišemo ne mora ništa da znači ali i može puno da znači - saznaće se samo na kraju. Nije to tek tako... ali ne vredi da objašnjavam.

Slažem se, ipak na kraju da treba da uživamo u pobedi. Izvinjavam se.

Ma ne… brate… razumem ja i ne osudjujem…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top