Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Zna li neko mozda jel ima da se kupi ovaj sal od sinoc Sisaj Zvezdo
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.652
Jutro posle, sajt B92, sportska strana, vesti ni u tragovima. Tek posle dosta pokreta palcem, ako sam dobro prebrojao prva naznaka da se meč igrao je tek 23. članak, izjava Vildoze kako je to samo jedna utakmica. :D

Inače ogromna pobeda iz mnogo razloga, nadam se da će ekipa samo da nastavi da raste.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.438
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad smo kod statistike, a da stvar bude još bolja, ovo uopšte nije bila loša njihova parija, oni nisu imali ovakve % i za 1/2/3 a naročito kad su guženi. 47+ za 3, 90% penali...
Najveća razlika je što sa 43 pleja imaju i 16 izgubljenih, a mi 7 s ovim našim jednim lažnim što im se usrao u život.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Odjednom medijska sekta nije zabrinuta za buducnost srpske kosarke, jer ipak mi imamo 7 debitanata u EL od cega su pojedini tek zakoracili u seniorsku kosarku.

Dok sa druge strane imamo plejadu domacih igraca, “juniora”, plejeva razigravaca koji imaju 26-28-30 godina…kakvi spinovi sizofrenicara, imbecila, skotova, pasjih sinova…i onda se pojavi neko nas koji je nasjeo na ovakve spinove.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.928
Reaction score
21.677
Na više mesta sam pročitao da je naš i to od ljudi koji ga poznaju. Meni je neverovatno da neko ko nije cigan onako prenosi utakmice. Sinoć sam jedno 5 minuta morao nešto da završim pa nisaam gledao par minuta utakmice ali sam slušao, tačno u glasu mu čuješ patnju kad damo koš. Možda je on naš privatno, ali na "poslu" to ne sme da ističe :D
Nije to najgore... uzmi pogeldaj bilo koju utakmicu iz Arene koju je prenosio, kod svakog koša vrišti, skače... sinoć - kao mali miš.

Ja se vama divim ako možete sa zvukom da gledate kad su oni domaćini. Povraća mi se i od njihovih komentatora i od retardiranih (ali bukvalno) pesama sa razglasa, od neandertalaca sa tribina. Još kad komentariše čuveni dvojac sa arene koji je fala bogu prešao samo na nba, to je onda novi nivo odvratnosti
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Meni je Vlahović korektan, svakako preferiram umerenost u odnosu na naša zvezda, nas sampion pristup. Čak je i plavsic pokušavao da se iskontrolise juče da ne zavapi za sudjenjem, mada nije propustio priliku da proba da izbaksuzira Lesora kad je šutirao bacanja.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.222
Reaction score
15.856
Локација
Beograd
Meni je Vlahović korektan, svakako preferiram umerenost u odnosu na naša zvezda, nas sampion pristup. Čak je i plavsic pokušavao da se iskontrolise juče da ne zavapi za sudjenjem, mada nije propustio priliku da proba da izbaksuzira Lesora kad je šutirao bacanja.

E i meni je tako delovalo za plavšića, nekako sam očekivao dranje kada je divljoza ubacio onu trojku na kraju prve ali nije bilo reakcije.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
.

Hipotetički, mi prvi pošto bi imali u tom krugu 3-1, fmp drugi sa 2-2 i Žalgiris treći sa 1-3.
Čak i da izgubimo od Zalgirisa. Do 4 razlike. Ponovo bi mi bili bolje plasiranu u krugu sa tim ekipama.
Jer smo Žalgiris dobili 11. Međutim problem je što Žalgiris ima više pobeda, i da bismo uopšte mogli da uđemo u krug s njima, moramo da ih dobijemo...
Protiv Baskonije imamo +18 jer se produžeci računaju kao 0.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Битна побједа, показали смо да можемо их добити на њиховом терену. У АБА и домаћици и купу мораћемо још јаче да играмо јер суђење ће бити катастрофа. Такође синоћ далеко од тога да смо играли идеално, морамо поправљати много ствари.
Све у свему огромно браво за екипу идемо даље. НАПРЕД ПАРТИЗАН
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top