Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.777
Локација
tamo daleko...
Umesto tacke na crno-beli svet, corava ciganska legenda ce od crno-belog sveta da dobije jedan lep uzvicnik, sa dve tacke. Onako jako, zajedno sa maloumnicima koji su ga proglasili za legendu tog nakaznog kluba.

.!.

I tek cemo da ih karamo. Ne znam kakva kradja treba da se desi, pa da ih ne pregazimo. Jedino da igraju po rukometnim pravilima kao Beron, ali bukvalno celu utakmicu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Da li ima još mazohista koji su gledali utakmicu na hrvatskom sport klubu?
Jbt kao da je utakmicu prenosio vanbračni sin čovića i mesića.
Нисам ову гледао, али сам раније примјетио то о чему пишеш.
Док нас је рецимо прије коментарисао лик који је био пун поштовања према Партизану и навијачима, али изгледа да гс је то коштало преношења. И сада је баш ситуација као што пишеш, па неријетко прича о вишемилионским уговорима за играче онако са неким цинизмом, о томе да нас и судије гурају...
Али како и наш Спорт Клуб није бољи, једна заједничка порука за оба
#ПоФаци
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Po meni najzrelija partija ove sezone... Pocinje odbrana da lici na nesto, ova preuzimanja dobijaju smisao kada cela ekipa daje sve od sebe, tada uspevaju svakoga da stignu i da pokriju... Napadacki smo odavno dobri...

Sve ste vec ispisali, radujte se... Ovo juce nije pobeda samo protiv Zalgirisa, ovo je pobeda za sve sto su nam radili ovih godina... I pored toga smo u realnim sansama za dalje a i da, ne dao Bog, ne udjemo medju osam, po meni je ovo vec uspesna sezona u Evroligi... A tek prva sezona posle toliko vremena... Dok druga govna uz svu pomoc drzave, top 16, top 17... Preko deset godina...

Izginuli smo juce stvarno, iskrvarili pobedu... Bravo Grobari, bravo celoj ekipi...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.462
Локација
Novi Beograd
Kakvo divno jutro, sunce, čist vazduh, milina,...

Kada imaš sedam igrača koji ubace po neku trojku, sa druge strane može da bude i sveti Petar, najebao je (Bože oprosti).

Ko je nestrpljiv i ne može da dočeka sledeću utakmicu, imamo sutra Megu.
Valjda ne možemo da dočekamo od nestrpljenja Partizan, a ne Evroligu, Bajern, Fener,...
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ja sam komsiji pomagao da namesti bojler , nisam ni gledao utakmicu . U jednom momentu udjem na rezultate , bio kraj 3ce cetvrtine .
Kad ono 13 razlike za nas , jebote sta je ovo , nisam mogao da verujem .
Svaka cast Zeljku i momcima , velika pobeda .

Vidimo se braco u Audi Domu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.485
Bravooo… ako se Nemci ne budu ciganisali sa kartama ko španski cigani biće nas možda i više nego domaćih navijača.
Lepo ja rekoh pre nekoliko nedelja. Kad već idemo u top 8 šteta da nemamo prednost domaćeg terena.
Kući do kraja dobijamo sve , sve i da nam GS dolazi u goste . Da se napravi svaki put atmosfera kao protiv makabija 2010. Tako da je samo jedan mogući ishod.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Pored dobre igre i rezultata raduje jos jedna stvar: raspored minutaza i doprinosi sa klupe.
Igrali sa 9 igraca. Dante i Aleksa pola-pola po 20 min. Lesor za njegove uslove part-time :D a nije bilo drhtanja kad udje Smajli, naprotiv! Niko nije igrao 30 min. Kada je stalo druge ubacio se Nunnely u 4/4.
Nemam nikome nista da zamjerim. :clap
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.091
Локација
NbG
Bravo igraci, bravo Zeljko, bravo navijaci!
Nego, postalo je dosadno vise pricati i citati o nesrecnim porazima u prethodnom periodu. Tipa da smo dobili Baskoniju, cigane, Valensiju... sad bi bili nemam pojma, drugi, treci... sigurni za top 8 i sl. Zaboravite te price, da nije bilo tih i takvih poraza, ne bi bilo ni ovako slatkih pobeda. Sve je to deo jednog procesa u kome je najvaznije da rastemo kao tim i naravno krajnji rezultat. Selektivne tabele bi ostavio prigradskima za jutarnje programe i sl analize...
Zato kao sto kazu Nikola i Snupi (našciganelupi) na ovoj slici...
 

Прилози

  • Screenshot_20230204_091048_Chrome.jpg
    Screenshot_20230204_091048_Chrome.jpg
    104,6 KB · Прегледа: 96

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Pored dobre igre i rezultata raduje jos jedna stvar: raspored minutaza i doprinosi sa klupe.
Igrali sa 9 igraca. Dante i Aleksa pola-pola po 20 min. Lesor za njegove uslove part-time :D a nije bilo drhtanja kad udje Smajli, naprotiv! Niko nije igrao 30 min. Kada je stalo druge ubacio se Nunnely u 4/4.
Nemam nikome nista da zamjerim. :clap
Jos ce Vladimir i Tristan da se izbore za minutazu .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.907
Reaction score
13.795
Није Рим пао од хорди варварских него од праведника који дигоше главе

1672992225-Zeljko-Obradovic-Mathias-Lessort-750x561.jpg
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Pošto se pominje već Bayern da kažem da je dvorana već rasprodata. Cela tribina iza jednog kosa je rezervisana za gostujuće navijače. Po mojoj procjeni je to jedna petina ili jedna šestina hale. Međutim dosta naših navijaca će biti i u ostalim sektorima. Ja očekujem pola-pola odnos ili bar da nas bude 35-40%.
Međutim i pored toga mislim da će biti teže i da će biti baš velika bitka tu. Bajern je trenutno u dosta boljoj formi od Žalgirisa.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.577
Reaction score
3.465
Drugari, zaboravljate najbitniju stvar u sportu.

Jeste Bajern zajeban, moze i da nas odvali, nista strasno, ALI! za razliku od naseg benignog paljenja i gasenja ovde posle svake utakmice, sada, posle ovih vezanih pobeda od kojih su tri bile sa 15+ razlike, je NAJBITNIJE to sto su IGRACI SVESNI da mogu.

Masina se upalila, drugari, uzivajte!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Desi se pogreši čovek... Koji je vama.

Više me brine kuj ćeš moj kod komšije da nameštaš bojler za vreme utakmice Partizana.
Pa da je Andrijana Lima ne bi joj nameštao bojler.
U mojoj zgradi sam na oglasnoj tabli u "kućnom redu" napisao:Screenshot_20230130_001453_com.android.gallery3d.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top