Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Gordan Petric ce do reprezentativne pauze voditi ekipu,nakon cega ce otici sa klupe(instagram pbg.news)
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Pošteno na kraju, ali nas verovatno očekuje još podobniji trener.
Nadj? Ubiću se.

A ona dvojica su još "mrtva"?
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Pozdravljam potez, nek ide i nek uziva, ne moze posao fudbalskog trenera da ti bude hobi, to je posao koji moras da zivis bukvalno da bi bio uspesan. Samo sto je problem to sto ako neki drugi ljudi isto ne podnesu ostavke, na klupi ce ga naslediti neki novi Gordan Petric, a ne neko ko je stvarno trener, a bojim se da ti drugi ljudi nece propustiti priliku da se sakriju iza Petriceve ostavke.

Hvala mu za pobede protiv Kelna, i za onu vrhunsku utakmicu protiv Nice gde smo ozbiljno nadigrali klub iz lige petice, ostalo je manje-vise za zaborav. Ne verujem da je bio saboter ili tako nesto, radio je najbolje sto je znao i umeo, ali to nije bilo ni blizu dovoljno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.402
Reaction score
37.950
Ne odlazi on zato što nije za taj posao nego zato što mu je stres pogoršao zdravlje. :pop :banghead::eek::puke:
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.169
Reaction score
14.558
Локација
Brdo Banovo
Дркни курву у петак (ил' кад се већ игра) и кад се све сабере остаћеш у позитивном сећању, барем мени..

Kakvo je stanje, sad bi resenje bilo da Petric uzme Ivicinu robu, i u petak 4-3-3 uz Partizane napadaj, napadaj.

Da se ide uz prasak.

Jos jedna prilika da pozovem bracu grobare na pivo i druzenje tog dana.
@duxpfc
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.402
Reaction score
37.950
I Đukić se onomad "ničim izazvan" ispišao po rupi dok je Lola zaključavao istu. Nema ni grama rezona, ali što da ne. Da dobijemo govna u petak ili da ih pobijemo pokušavajući. ;) ;-)
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jos jedan potrosen trener iz plejade bivsih igraca koji je dosao da se uci u Partizanu i gradi karijeru trenera pod palicom neznalica iz uprave.

Pokusavam da vratim film unazad i prebrojim koliko njih je proslo kroz trenerski angazman koji su nosili sveti dres a dosli da uce trenerski zanat i nisam siguran opet da li imam tacan broj, Petric, Savo, Rasovic, Lazetic, Bata Mirkovic, Ivan Tomic (sigurno sam nekoga izostavio) i shvatih da osim Jokana i Stanojevica (prvi mandat) niko od njih nista nije pokazao na klupi u odnosu na ono sto su pokazivali kao igraci.
Gde je nestala partizanstina, gde je otislo srce grobarsko, gde su pobegla muda koja su imali, gde je glas da se digne da senilnom matorom kretenu i debelom krmku kazu alo bre ko ste vi i gde ste bili kad smo mi za sveti dres ginuli picka vam materina (Silvija Jasmina izvinite na recniku). Nigde nikog svi cute. Dodju u Partizan rade kako im se kaze i na kraju budu oterani ili primorani da sami odu.

Pitam se ko je sledeci dal Djani Curcic, Cirkovic, ili da konacno ostvari svoj san onaj nabedjeni Goran Pandurovic koji je pun sebe i umisljen da je bog, mozda iskopaju negde opet nekog Granta ili Jirgena Rebera, a koliko srama nemaju ne bi me cudilo da pozovu Saleta radi mira u kuci i smirivanja strasti jer ovo vise ne moze da se trpi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pozdravljam Gordanov potez,to je jedino logicno i moralno. I tad je Djukic vodio krs tim pa razneo cigane ali bojim se da mi nemamo samo krs tim nego i mrtvake. Jedino ako dobijemo iz nekog prekida da ga Vujacic zakuca glavom i da pevamo. I cigani su beda ziva,onaj muceni Vozdovac ce jos 100 godina morati da se ponizava a Cukaricki je vec lagana filijala pa su svi kao napravili pricu da ovi lice na nesto. U ponedeljak da odu Vazura i Tutankamon pa da bude sto biti ne moze.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Opet uprava menja trenera.
Najveći problem u klubu je uprava, jer uprava bira trenere a zajedno sa njim se dovode igrači.
Tremera uvek izaberu koji će njima odgovarati i raditi kako oni kažu.

A ustvari najveći problem su ljudi koji biraju upravu. Nažalost i posle ove izabraće sličnu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Opet uprava menja trenera.
Najveći problem u klubu je uprava, jer uprava bira trenere a zajedno sa njim se dovode igrači.
Tremera uvek izaberu koji će njima odgovarati i raditi kako oni kažu.

A ustvari najveći problem su ljudi koji biraju upravu. Nažalost i posle ove izabraće sličnu.
Slažem se. Mada, ipak mislim da smo najveći problem mi. Jer mi biramo ljude koji biraju upravu.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Tako bi trebalo biti da Mi Partizabovci biramo te ljude ali se plašim da nije politika umešana i da neki navijači drugog kluba biraju...ali i Mi dmo krivi sigurno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top