Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ja bih iskreno voleo da se derbi odlozi na neodredjeno vreme. Sto kasnije, to bolje.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Danas je nedelja, danas igra Partizan.
Razmišljam godinama o tome kako nam klub sistematski uništavaju razni idioti. Postavljaju marionete, nema novca, nema navijača, ukratko okupacija.
A onda razmišljam, pa dobro da li bih volio da su ti isti idioti na mojoj strani? Šta da smo mi 10 godina prvi, a da nam upravljaju neki ljudi koji uništavaju sve što je ikad valjalo u ovoj zemlji?
Nisam siguran da bih mogao da podnesem sebe što navijam za takav klub. Meni je nebrojeno puta draže što moj Partizan dijeli sudbinu kvalitetnog dijela Srbije i što idioti pokušavaju da ga unište, nego da ga oni vraćaju na put neke slave. Ono što oni uništavaju možda i može da se spasi, a ono što oni podržavaju kad tad će propasti.
Meni je čast što se moj Partizan bori za drugo mjesto u sns Srbiji. A moram da dodam i da mi je hiljadu puta milije što nisam zadovoljan Petrićem, Nađom, Stanojevićem, Miloševićem, Mirkovićem jer se sjećam koliko sam ih volio dok sam bio dječak. Oni su se borilli u raznim periodima protiv te iste zvezdaSrbije, protiv simbola truljenja svega dobrog, protiv tuđmanove kroacije i svih drugih državnih projekata.

Budim se jutros i snijeg napadao u Beogradu, a danas Partizan isto napada. Još malo pod palicom velikog Gordana Petrića, čovjeka pod kojim smo dobro pobjeđivali ali i još jače gubili. Čovjeka koji je na šmekerski način dao i ostavku, za one koji razumiju šta je rekao. Preuzeti Partizan u ovakvim uslovima jeste ludost, ali je i neviđena hrabrost, naročito ako si pametan čovjek. Smeta nam što je podržao Vidića, a meni je baš drago. Tom podrškom i on i Sale Ilić i sve naše legende pokazuju svima nama da nisu ucjenjeni. Tom podrškom pokazuju maksimum bunta protiv snsSrbije koji je moguć u ovakvom stanju stvari. Ton podrškom pokazuju još jednom da nismo isti.
Proći će i ova sezona i sledeće, a nama treba da bude najvažnije da Partizan preživi snsSrbiju.
Ajmo danas na stadion Grobari da se smrzavamo kao nekad!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
novi trener bira svoj stručni štab (dakle i kondicionog, tako da nema zabune ko je odgovoran ako opet ostave Mišu :unsure:)
videćemo, rekoh da nisam u direktnom kontaktu sada sa njim
Malo toga trener u FK odredjuje. Može dovede nekog u stručni štab, a nekog da skrajne. Ali ne može nikog skroz da skloni.
Filipović je stalno zaposleni u FK-u i biće uvek tu. Do trenera je samoo kakva će mu uloga biti. Isto važi i za pomoćnog, Alberta.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Odlozena utakmica danas
Aj da je neki krusevac,ali da mi nemamo uslove da igramo po snegu je sramota
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Daleko od toga da umirem od želje da ih gledam u ovom trenutku ;) ;-), ali ovo je još jedna bruka za klub. Pa nije palo 2 metra, ima par santimetara. U neka druga vremena ovo bi se lopatama rešilo za par sati. I tako je sneg već počeo sam da se topi, pada kiša, ne bi me čudilo da do zakazanog početka sam od sebe "nestane".
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Померили за 14 часова у понедељак, циљано је ово урађено. Сећам се да смо играли против Војводине и Мачве у време најгоре мећаве где се једва лопта видела. Јасно је да то није разлог одлагања већ тај да нико не би дошао на утакмицу, а и екипа ће имати један дан мање одмора пред вечити дерби. Толико о томе колико је бојкот исправан начин борбе против ове управе. Њима највише одговара да нико не долази на стадион, продаја карата им свакако није значајан извор личних прихода а и нема непријатних скандирања против њих онда када нема публике на стадиону.

Мора да се настави са протестима и да се истраје док ови не буду смењени, ако желимо да наш клуб преживи.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Možda nisu ni ugradili grejače, nego drpili pare za investiciju. Ne bi me čudilo. Nego nema ko da ih pita, jer nam država funkcioniše kao Severna Koreja.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ovo je moglo da se ocisti lako.Navijaci,omladinci.kadeti...cas posla!Pa nije pao pola metra!Totalno rasulo
Cek cuo sam za tog Misu pilatesa ovde na forumu.Nisam bas upoznat sa njegovim radom.Koliko je on u klubu?Znam da mu se zamera slaba kondicija igraca Mozda je rodjak AVavka!?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Ovo je moglo da se ocisti lako.Navijaci,omladinci.kadeti...cas posla!Pa nije pao pola metra!Totalno rasulo
Cek cuo sam za tog Misu pilatesa ovde na forumu.Nisam bas upoznat sa njegovim radom.Koliko je on u klubu?Znam da mu se zamera slaba kondicija igraca Mozda je rodjak AVavka!?

Ne znaš ko je Miša Pilates? Ala je tebi bilo lepo u životu do sada :D
Koliko je u klubu? Bolje da ne brojimo...
20230226_130043.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Znači neko je uspeo da ga se "reši" od Aprila 2020. do Marta 2011. :D

Edit: Sad pogledah, Stanoje, ali samo pola tog mandata. Miša Bumerang Pilates. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Sramota!
Odlaganje utakmice zbog 5 cm snega?!
Koji bi se možda i sam nekim delom već otopio do početka utakmice...

'Oće da naprave najmoderniju travnatu podlogu sa grajačima...ili su je već napravili...ili je nisu napravili a maznuli su pare... a nisu u stanju da naprave klozet na stadionu koji bi bio dostojan čoveka.
Nisu u stanju da zamene sijalicu u klozetu. Nisu u stanju česmu da poprave.

Smatraju da navijači nemaju pravo da ih teraju a plaše se 30 navijača koliko bi ih se danas pojavilo na Zapadu...

U kakvoj mi državi živimo kad su ovi paraziti i dalje ,,na čelu,, kluba...

poznajući Adija iz školskih dana mislim da neće prodati obraz ovima, a i da je dovoljno jasno šta se dešava da bi mogli da ga obrlate nekom pričom u stilu "da pomogne Klubu" pa da pristane
Adi je vojnik kluba i ko god radio ili ne radio u klubu on će raditi sve što misli da može da pomogne klubu. Tako je došao u Partizan, tako je otišao iz Partizana, tako se vratio u Partizan, tako je ponovo otišao iz Partizana, tako je bio trener Teleoptika...

Ako ga pozovu da bude prvi trener, neće odbiti, kao što nije odbio da bude pomoćnik Gordanu...
Čovek Partizan doživljava kao svoju kuću...

Bar ja tako mislim...

 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Статус
Затворена за писање одговора.
Top