Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Za mira u kuci derbi ce zavrsiti nereseno njima ne trebaju bodove nama trebaju za drugo mesto i za mir u kluibu dogovorice rezultat. Ako predsednik danas na upravnom odboru ne podnese ostavku u sta ne verujem jos je veca verojatnost da se rezultat namesti. Ista su to g na, i na jednu i drugu stranu oni se najbolje slazu kada im je najpotrebnije jer su za to rodjeni. Daj boze da novi trener popravi igru i raspolozenje u timu i kod nas ali jedna lasta ne cini prolece a kada je rec od godisnjo doba prolece znate sta to asocira.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.337
Локација
Beograd
Vučela ne upravlja sobom, a šef mu je od juče malo neurozan.
Ke vidime.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Imam pitanje ta vas koji ste protiv Duljaja na mestu trenera u ovom trenutku, ko će onda da vodi Partizan do kraja sezone???? Po vama niko,
jeste li vi to odustali od Partizana pa vam više ne treba trener, neka momci odu u rupu obezglavljeni, nek ih vodi Miša pilates. I kad dođu nevolje ikad dođe tuga...... mnogi od vas su daleko od pesme koja nas je krasila dugi niz godina. Svaki trener je sa učesnik uprave, kao Duljaj i oni pre njega, Marko Nikolić npr. isto tako i Željko Obradović sa učesnik Ostoje. Ili je sad Ostoja med i mleko.
Nakon ispadanja iz Evrope i ove sramote u prvenstvu, Duljaj je, sa jos 10 "legendi", mogao bez problema otjerati ova govna.
Ne bi otisli da je juce njih 10 izaslo u javnost, pozvalo upravu na smjenu i navijace na protest?

Umjesto toga, on ce da pomogne Partizanu tako sto ce im kupiti jos vremena... Sta, izboricemo herojsko drugo mjesto, on ce odraditi pripreme, bice zadovoljan timom, uci u LE, izgubiti 10 bodova u prvenstvu, dati otkaz zbog aritmije i praviti se mrtav? I pomogao je, a?
Legende vec godinama satro pomazu Partizanu, ako do sad nisu prepoznali sablon, ili ih boli kurac za Partizan ili su retardirani?

Jel i Kralj pomaze? Nije imao ko poslije Ilieva, pa da premostimo, da se ne ugasimo?

Nema ni Save, ni Marka, ni Stanoja, ni Saleta, ni Mijata, ni Ivana, ni Cire...
Slobodno vi dajte poene, al pickice je najblazi atribut za njihovo cutanje.

Nisam ja ni glup ni idealista, jasno je meni do kojih granica ide njihova ljubav i na kojem mjestu u zivotu im je Partizan, samo nemoj da se preseravamo sa tim kako se jadni zrtvuju i pomazu...
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
U mom gradu je 90-ih lik postao predsednik opstine tako sto je jedini otisao na neki sastanak u centralu SPS-a i po povratku rekao da je Mira rekla da on bude predsednik opstine,sto ce se kroz 2 godine ispostaviti kao laz ali tad je to vec bila odradjena kombina. Mislim da je tako i mrtvi Vucela,jedini koji kao odrzava neki kontakt sa debilkom,ostali ne smeju da pozovu a ovaj moze da im prica sta hoce. P.S.Duljaju zelin svu srecu ovog sveta a ako uspe da dobije cigane nekim cudom Murinjo je za njega malo dete.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nakon ispadanja iz Evrope i ove sramote u prvenstvu, Duljaj je, sa jos 10 "legendi", mogao bez problema otjerati ova govna.
Ne bi otisli da je juce njih 10 izaslo u javnost, pozvalo upravu na smjenu i navijace na protest?

Umjesto toga, on ce da pomogne Partizanu tako sto ce im kupiti jos vremena... Sta, izboricemo herojsko drugo mjesto, on ce odraditi pripreme, bice zadovoljan timom, uci u LE, izgubiti 10 bodova u prvenstvu, dati otkaz zbog aritmije i praviti se mrtav? I pomogao je, a?
Legende vec godinama satro pomazu Partizanu, ako do sad nisu prepoznali sablon, ili ih boli kurac za Partizan ili su retardirani?

Jel i Kralj pomaze? Nije imao ko poslije Ilieva, pa da premostimo, da se ne ugasimo?

Nema ni Save, ni Marka, ni Stanoja, ni Saleta, ni Mijata, ni Ivana, ni Cire...
Slobodno vi dajte poene, al pickice je najblazi atribut za njihovo cutanje.

Nisam ja ni glup ni idealista, jasno je meni do kojih granica ide njihova ljubav i na kojem mjestu u zivotu im je Partizan, samo nemoj da se preseravamo sa tim kako se jadni zrtvuju i pomazu...
Hmm protest navijača!!!Mislim da se šališ,jel ono kad se podržao Dule,Stanoje. Nema više protesta dok zbog istog možeš da završiš u zatvoru. Dok je žvalonja tu nema pobune.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
I ako bi svi voleli u upravi legende ili slicno mislim da se iz prilozenog vidi da nam je potrebna susta suprotnost.
Klubu je potreban biznismen sa parama,vezama,uticajem(svaka slicnost sa ostojom je slucajna i njega ni ne razmatram) ko bi mogao da omoguci klubu finansije i da se napravi respektabilna ekipa.
jer od neke legende koja se ne razume u poslovanje firme,kluba,finansije,marketing mi nemamo nista.
e sada da li je to ostvarivo u fudbalu u nasoj zemlji zbog svih okolnosti je veliko pitanje.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mislim da ne. Ako se ispadne u 3. kolu za LS, ide se u plej of za LE. Sigurna je samo liga konferencija

Pa jedino ako su menjali pravila za sledeću sezonu. Evo ti primer kako je bilo ove sezone:

Ovo su bili svi parovi 3.kola kvalifikacija za LŠ u stazi nešampiona:

Monaco (FRA) vs PSV Eindhoven (NED)
Dynamo Kyiv (UKR)
vs Sturm Graz (AUT)
Union Saint-Gilloise (BEL) vs Rangers (SCO)
Benfica (POR)
vs Midtjylland (DEN)

Svi ovi poraženi su igrali u grupnoj fazi LE.

The third qualifying round winners advance to the play-off round. Defeated teams in the Champions path transfer to the UEFA Europa League play-off round; League path losers will line up in the Europa League group stage.

Iako ovde prvo piše kako poraženi iz 3.kola kvalifikacija za LŠ idu u plej-of za LE ali odmah nakon toga jasno piše da ti poraženi idu direktno u grupnu fazu LE što se i vidi iz primera gore gde su sve ove poražene ekipe preselile direktno u grupnu fazu LE i gde niko od njih nije igrao plej-of za LE.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
Nisu menjali pravila i ja sam bio u zabludi pre par meseci i istu raspravu vodio sa nekim kolegama ovde pa su mi "otvorili" oči. Od prošle sezone Q3 iz LŠ ima direktno mesto u grupama LE:

1677587620640.png
Inače ovo važi samo za "našu" stazu, klubova koji nisu šampioni. Za šampione i dalje važi pravilo da se ne "preskače" kolo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na stranu kakav je bio trener... i kada je reč o tome koliko je nekome stalo do Partizana... baš naiđoh na ovu sliku...

13:38:55_2023022808340087070_original_am-l.webp


Ne kažem da Petriću nije stalo, takav je tip čoveka... a i lekari su mu preporučili da se ne nervira. Ali za sebe znam da bih sigurno reagovao kao Savo, jbg.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top