Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
A da sam bio karakter na vreme i kroz vreme, sad bih mogao isto da tražim i od Duljaja, a vas dvojica kolega sa foruma biste mi možda našli neki posao od koga bih živeo od 1994.-e do sad?

Tvoj I Duljajev slucaj, sto se posla tice, se razlikuje samo za nesto vise od 10 miliona evra.
Mi pricamo ovde o coveku cija je buducnost obezbedjena. Delimicno I zahvaljujuci Partizanu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
I kada upiše tih par utakmica u CV biće mu lakše, lepše...? Svakako će ostati saučesnik samo što će on sutra naći drugi klub da u njemu radi, a ja drugi klub nemam.

I još jednom da naglasim zbog onih koji ne čitaju, nije problem Duljaj kao Duljaj, ime je nebitno.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
1677538332050.png

Pogledajte, drugovi, na šta liči čipuljićki govnar. Karali su ga na suvo, bez vazelina. Sve što se dešava u PFC je njegova osveta što ga gospodin Albin Kurti udara kurcem među oči. Najebali smo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
I kada upiše tih par utakmica u CV biće mu lakše, lepše...?
Ako pobedi u derbiju, ne znam za njega, ali nama hoće. A verujem i njemu. :D

Ali znam da nema čarobni štapić.
Imaće u derbiju samo ove iste igrače koji su u četvrtak izgubili od Šerifa i danas igrali nerešeno sa Radničkim.
Ali ti igrači će sigurno želeti da baš u derbiju pokažu neki svoj maksimum, pa i da se, bar delimično, ,,izvade,, za sva ova ovosezonska ,,posrtanja,,...
Samo želja je jedno, mogućnosti su nešto drugo, a derbi - kao i uvek - ipak neizvestan. Ne samo nama, nego i njima. Itekako.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Imam pitanje ta vas koji ste protiv Duljaja na mestu trenera u ovom trenutku, ko će onda da vodi Partizan do kraja sezone???? Po vama niko,
jeste li vi to odustali od Partizana pa vam više ne treba trener, neka momci odu u rupu obezglavljeni, nek ih vodi Miša pilates. I kad dođu nevolje ikad dođe tuga...... mnogi od vas su daleko od pesme koja nas je krasila dugi niz godina. Svaki trener je sa učesnik uprave, kao Duljaj i oni pre njega, Marko Nikolić npr. isto tako i Željko Obradović sa učesnik Ostoje. Ili je sad Ostoja med i mleko.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Iskreno,trenutno me zabole kurac i ko je trener i ko je kapiten i koji je rezultat danasnjeg meca. Boli me kurac i dal cemo na kraju biti drugi ili sedmi kad vec prvi ne mozemo biti. Vazno mi je samo da se stisnemo i da sprecimo cigansku orgiju koja nam se sprema. Tim kakav god da je, a nema sumnje da je los, mora da nadje nacina da zajedno sa navijacima bljesne poput onog meca u Kelnu. Ciganima nije vazna samo pobeda,zele da nas razvale, zele da nam daju 5 komada, aj da se stisnemo i to da sprecimo. Ne dajte braco Grobari da ostavimo ekipu na cedilu na derbiju,da 40 hiljada razularenih cigana orgija. Kakav god da nam je kapiten, bek,spic, zadnji vezni, kalav god da je ekonom ili trener, nisu zasluzili da ih pustimo da cigani pisaju po njima. Titulu ne bi uzeli sve i da smo gata pobedili 6 0 ili da smo ove danas razvalili 12 0. Jebote, igramo ligu gde govna samo u 30 kola izgube 2 jebena boda. Imaju 3 neresena meca do sada bez poraza i nama je kriv Duljaj. Nakon derbija treba videti sta dalje nevezano od rezultata. Govna moramo najuriti tu dileme nema,ali ne bojkotom vec protestima,na svakoj utakmici ispred loza,vredjati,pljuvati terati u pm. Mozda je vreme da se sa istoka preselima na zapad ili ispred zapada, kako god... Ali jasno je,nisu samo oni problem! Napred Partizan!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Sale ako ćuti, a ćuti, ne mora sutra ni da dolazi kad ovi odu. I ne samo on, bilo ko drugi. Svi koji ćute u doba kada se klubom briše patos su saučesnici.

Po ovom kriterijumu, jedino mi forumaši i tviteraši su prihvatljivi da vode klub jer sve legende i "legende" ćute.

Od kad se pojavila informacija da Gordan odlazi, razmišljam kog trenera će sad da izmisle jer onaj ko preuzima trenersku palicu u ovom stanju mora biti svestan da 99% završava trenersku karijeru ovim angažmanom, kako i zašto je Duljaj to prihvatio, ostaće misterija...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Nije Duki danas došao da nešto prihvata, nego se on već odavno vratio da radi u Partizanu: prvo da bude pomoćni trener A tima, a posle je ,,prekomandovan,, da bude prvi trener Teleoptika...
I ne vidim ništa čudno u tome što sad prelazi na sledeće radno mesto u istoj ,,firmi,,...

Kao klinac je radio u pekari, prelazio vikendima 6 kilometara peške do kuće kad se vraćao sa treninga Partizana, osvajao trofeje, sačuvao Zidana, imao internacionalnu fudbalsku karijeru, učio se da bude trener...
Taj se posla ne plaši.

I da ne ostane dugo na mestu prvog trenera Partizana, naćiće već sebi nešto i posle toga.

A pošto ja pratim i Teleoptik, pristajem da mi (i to pred sam početak polusezone!) odatle uzmete trenera za Partizan, ali samo pod uslovom da mi zauzvrat Iz Partizana u Teleoptik pošaljete dva fudbalera!

Pa sad vi birajte koje ćete da mi date! :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
Po ovom kriterijumu, jedino mi forumaši i tviteraši su prihvatljivi da vode klub jer sve legende i "legende" ćute...
Ja sam i rekao pre neki dan kada je neko od kolega spomenu tablu nepodobnih ispred JNA da je bolje praviti tablu podobnih, kraća je. :D

Jbg, ja to tako vidim, mene su "razočarali" i Duljaj i Nađ, Petrić, Milošević, Ilić, Mirković, Stanojević, Nikolić, Mijatović, Jokanović... svako na svoj način, lista je podugačka. Ali nije se to desilo juče kada je Duljaj pristao da zameni Petrića niti neko treba da ga "brani" od mene zbog toga. Meni samo nije bio jasan stav onih kojima je Duljaj prvi trener problem, a Duljaj pomoćnik nije bio.

Kao što rekoh ranije, ja drugi klub nemam i radovaću se svakom njegovom "uspehu", bio on pod okupacijom ili ne. Svaka pobeda meni znači, svaki gol izaziva radost. Iz tog razloga ću "novom" treneru želeti uspeh i svu sreću, iako se sa njegovim potezom ne slažem.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
Po ovom kriterijumu, jedino mi forumaši i tviteraši su prihvatljivi da vode klub jer sve legende i "legende" ćute....
Meni nije toliki problem što legende ćute, već što izgleda da ne rade ništa da pomognu klubu.
S obzriom na to koje "legende" pričaju, možda je i bolje ovi drugi da ćute.
Da li rade nešto u korist kluba u tišini - ne znam. Volela bih da je tako.

A pitanje za sve vas beskompromisne - da vam neko ponudi da u skladu sa svojim veštinama i znanjima možete da pomognete klubu, na bilo koji način, da li biste pristali?
Da li bi vam bilo bitnije da vi ostanete "ispravni" ili da pomognete?
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
Dobrodoslica Duljaju.Partizan ne moze da stane dok ne ode uprava...jer da nemamo trenera,igrace i slicno bi znacilo gasenje.Ne moramo na pocetku gledati svakog novog trenera kao saradnika uprave vec pustiti malo vremena da pokaze pravo lice...ako i duljaj bude zadovoljan ekipom i bez pojacanja znamo o cemu se radi,ako pak sa druge strane izvrsi pritisak da ima mnogo bolji tim sledece sezone od ovog i to i ostvari onda mozemo da kazemo da smo dobili nesto drugacije.
Svi polazimo od toga zasto neke od tih takozvanih legendi prihvataju posao sa upravom...pa prosto moraju i oni od necega da zive,a misljenje kako su se obezbedili novcano ne mora da bude tacno.
ima brdo primera sportista koji su nakon karijere bankrotirali pa eto i petric i duljaj mozda nemaju dinar u dzepu nego zivotare tako od neke sice iz partizana a slozicemo se pre oni misle na svoje porodice,stomak i zivot nego o nama i klubu ma koliko ga voleli...uostalom sigurno bi vecina nas prihvatila posao koji i ne zna da radi tako dobro za lepe pare(stotine hiljada zaposlenih SNS-ovaca po raznim firmama)
Petric svojom opustenoscu nije nista uradio,vec je ubedio ove igrace i napravio od njih gubitnike i lepo kaze Popovic zasto se povlacimo 17 utakmica ??? i to je realno stanje svaku jacu utakmicu mi igramo neku odbranu ,cekamo neke kontre....to nije Partizan i Partizan mora da gazi i uvek napada i ide na pobedu...keln,nica,slovacko,derbi,serif zna se sta se mora uraditi pogotovo kada igras kuci..bunkeri se igraju protiv reala,barse mada i njih treba napasti jer kako god igrao velika je sansa da ce te pregaziti ...Ovaj trener i ekipa nisu verovali u sebe da kazu idemo u revansu da gazimo vec su razvili gubitnicki mentalitet
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
Pa vidiš, tu grešiš. Ja bih uradila sve što je do mene da pomognem PARTIZANU, a ne Vazuri ili Vučeliću ili Ostoji ili bilo kome iz uprave ili bilo kom treneru.
I našla bih način, a da se ne eksponiram ;) ;-)

EDIT: Što bi Bojan Janić u jednom intervjuu rekao:
Ne razumeju ljudi da iznad svega stoji moja ljubav prema Partizanu i želja da budemo konkurentni. Ako treba ja ću da čistim parket, samo da klub uspe“.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
A pitanje za sve vas beskompromisne - da vam neko ponudi da u skladu sa svojim veštinama i znanjima možete da pomognete klubu, na bilo koji način, da li biste pristali?
Da li bi vam bilo bitnije da vi ostanete "ispravni" ili da pomognete?

Kako se nekad ne desi da neko sa znanjem pomogne, na primer Jokanovic, Paunovic, Ivic ili Nikolic? Zasto je uvek slucaj da se javljaju da "pomognu" oni bez iskustva ili oni koji imaju samo neuspehe u trenerskoj karijeri?
Da li su ovi sto ne zele da pomazu u grupi "ispravnih"?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
@serAlex :buhaha :buhaha :buhaha
Samo kontrola je ključ uspeha

Al' nekad moraš sebi da daš malo oduška, da se oslobodiš stresa

@Nisi
Deder podseti me sa kojom upravom beše Nikolić radio. U kakvom momentu je Jokan bio u klubu?
Totalno je netačno sve ovo što si napisao. Ili hoćeš da kažeš da su javljali da pomognu kad nisu imali uspeha u karijeri?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top