Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Već viđeno.
Čak i ovako raštimovane, ne mogu da nas dobiju fer, bez trojke u crnom/plavom.

Prvo uprava da se tera. Ostalo će se već nekako i rešiti.

Cigani. Uvek kažem, čoveku koji je to prvi izgovorio za njih, treba dati Nobelovu nagradu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Uvek nam treba 45 min da shvatimo kakva su kanta ovi galaktikosi.
Jadan Partizan, siluju nas svi redom. Sad kad bi nam neko rekao evo vam sva vlast u državi i fudbalu, radite šta hoćete, ovim govnima ne bismo nikad stigli da se osvetimo.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Da li je bio penal nad Rikardom?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.685
Локација
Beograd
Jebe mi se za titulu i utakmicu generalno u ovakvom glibu, ali pičkast stav čitave ekipe pri radovanju onog kepeca i na par nekih reakcija ne mogu da ostanem imun!
Tu vam bre ne treba ni Vučić da bude izgovor, niti iko da izađeš i polomiš vilicu par tih glava ciganskih, to me boli više od svega...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754

Mi osakaćeni situacijom u kojoj se nalazimo, možda i nikad goroj, sa saboterskom upravom i opet ne mogu da nas dobiju pošteno. Prvo poluvreme jeste bilo loše, dali nam slučajan gol i to je to i od njih uz onaj šut Mađara kataia kada je pgodio Popovića. Drugo poluvreme smo ih nadigrali. Sijaset dobrih istrčavanja i solidnih prilika gde smo zaslužili makar taj bod. I onda... ono malo čupavo govno režira incident, naskače na Baždara i hoće kavgu, dotrčavaju svi i pravi se gužva, malo čupavo govno pokučava glavom da udari Rikarda, ovaj popizdeo i blago ga rukom hvata za kosu, malo govno pada kao pokošen... naravno crveni samo za Rikarda. Dakle, sve je izazvalo malo čupavo govance eraković i dobija samo žuti. Sve jasno... ne daju nam da pokušamo i taj jedan bod da uzmemo. I mi da igramo ovu vučićevu ligu gde drolja ne sme da izgubi nijednu utakmicu? Kada se pogleda tabela vidiš 16 bodova razlike a kada se pogleda teren vidiš koliko je to nerealno i da oni nisu ni za kurac - ali kad imaš sve u ligi gde imaš sve i igraš prijateljske onda je lako. Mi krvarimo svaku utakmicu, gubimo bodove, sabotira nas pederova uprava i opet sam milion puta ponosniji na to kakvi smo nego kakvi su oni. Sve im jebem da im jebem !!!

Bravo momci, bravo Igore... za borbu i krv koju ste pustili večeras u rupi. Ništa vam ne zameram.

Borićemo se za to drugo mesto ali pošteno pa kako bude. Bez Rikarda najmanje dve utakmice sad...

PEDEROVA UPRAVA NAPOLJE !!! SUDIJA CIGANSKI SISAJ KURAC GROBARSKI !!!
Trebao ga je nabiti pesnicom u glavu. Mnogo igraca Partizana ne zasluzuju da igraju u njemu. Natho IQ 140, ostali svi zajedno 437. Bravo Grobarima za prozivanje cigana i useravanje u zivot poltronski.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Imali smo idealnu priliku da im sve po spisku cigansko zajedno sa ciganskom trojkom iz saveza bez posledica po nas ali jebiga najlakše je kurčiti se nad sopstvenim navijačima. Za rezultat me boli ona stvar savršeno.

SEVER JAVI SE .....
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Meni je ovo sudjenje slicno kao i na proslom derbiju u rupi.Slican recept.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.992
Локација
Beograd
Širenje defetizma
Možda me ispljujete, ali meni ovo više nije penal nego što jeste. Kada kažem nije, mislim na fudbal u globalu, ne na ovu smeće ligu gde da je obrnuta situacija u najgorem slučaju bi se VAR oglasio.

Ono što mene boli jeste što umalo ne ubi govno Belića nijedan naš igrač nije pokušao da izvrši pritisak na sudiju, a ni VAR se nije javio. Isto, kod gola, onakvu reakciju ovog cigančeta da sa pognuti glavama naši igrači isprate, sramota...

Jednostavno, treći put ću reći, nema opravdanja za igrače, stručni štab, a na prvom mestu ološ iz uprave. Ova sezona je vrlo verovatno najsramotnija u novijoj istoriji Partizana. Timok, Petah Tikva, poraz od OFK-e kada smo prekinuli meč, macan Zajić i ta ekipa su nešto najsličnije ovome, ali ta ekipa bar nije izgubila 4-0 od poslednjeplasirane ekipe koju Kolubara pobedi ovo kolo...

Dotakli smo dno života.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Onaj start nad Belićem, da je obrnuta situacija, bi uvek bio crveni. Bez nekih teorija zavere i teške potčinjenosti, puke činjenice.
Takve odluke nam nisu otišle nijednom u ovom prethodnom periodu na našu stranu.
Seče se kontra dva puta jer je igrač van terena, gomilu laktova.
Šteta, glup odbitak je odlučio pobednika, imali smo neke jako dobre trenutke pogotovo u drugom poluvremenu, nismo zaslužili ovakav rezultat.
Striktno taktički - drago mi je da je Kolorado odigrao pristojno, očekivao sam da će izgledati neuporedivo gore. Dijabatea nema od Kruševca (a možda i od ranije) i neophodni su nam bolji štoperi.

Koliko je jadno što im opet treba neka gurka uprkos ovakvom odnosu snaga na papiru.

Nereagovanje na proslavu ovog Argentinca je SKANDAL
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.521
Reaction score
29.338
Локација
Novi Sad
Za mene jedini minus kod naših je to što se onom majmunu nisu slomile obe ruke kad je slavio gol.
Imamo to što imamo, što se kaže - iz ove kože se ne može, dok se ne rešimo smrdljive psihopatine uprAVe, nema šanse da krene na bolje bilo šta u i oko FKP.

Momcima koji su izginuli svaka čast.
Sudiji ono klasika, sve po spisku.

NUSKNVP!
VČĆPDR!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Cigani se spremili, lepo se obukli, zalizali, na tribinama vašar, na terenu cirkus. Vidi se da je Netflix snimao. Falio je samo gej par crnac-belac, da ga Kanga zavuče Rodiću kroz tange, ili tako nešto.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ko god kritikuje naše igrače iz sportskog ugla (ne mislim na one situacije tipa Trajković ili Saničanin) ili živi na Saturnovim mesecima ili je zlonamaren, da ne kažem bezobrazan ili radi za bandu. Ja ne vidim četvrto, bez uvrede.

Isti sastav razvaljuje Keln, igra vezana proleća u Evropi i onda naprasno zaboravi da igra fudbal u srpskim oborima. U košarci tučemo prvaka Evrope, držimo šesto mesto u EL, najbolji napad u Evropi a ovde ne možemo da rešimo problem neprolaznog bedema Lazić-Lazarević? To je sve tako jadno i očigledno, ne zaslužuje ni komentar.

Pošto, na žalost, domaća takmičenja i u fudbalu i u košarci moraju da se igraju zbog prolaza ka normalnim evropskim, po mom mišljenju, trebalo bi ih jednostavno tretirati kao trening i koristiti za razvoj mladih igrača. Ako ništa drugo, uspeli smo makar da se rešimo (većine) kvislinga u sportskom delu, nešto kao da se dešava i sa navijačima ako se ne varam, u KK-u je Želimir, to je više nego dovoljno.

Puna podrška Partizanu uvek i zauvek, ljudi koji trpe ovaj horor su za mene heroji, ja bih odavno nekog odrobijao na njihovom mestu. Ničija nije do zore, svaka okupacija se završi pre ili kasnije. Do tada Smrt fašizmu, živeo Partizan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.087
Reaction score
14.408
Локација
Kipar
Ovo je je katastrofa. Od igre do sacice navijaca na jugu. Sve je u ovoj usranoj drzavi obesmisljeno. Partizan nikad nize u svojoj istoriji. Sta Duljaj misli je enigma. Meni se cini da ga boli ona stvar za Partizan I da gleda svoju karijeru kao I sve trenerske marionete pre nhega.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.035
Локација
ante portas
Bačeno je 65. minuta igre gde ništa nismo napravili.
Poklonjen je gol ciganima.
U jednom trenutku sam popizdeo na našu nemoć da bilo šta uradimo na terenu.
Partizan čak ni kad se borio za opstanak nekad davno nije delovao ovako bezidejno!
Naš jedini cilj mora biti teranje ove uprave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top