Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd
jebiga, celo drugo poluvreme smo bili bolji i u par navrata jako blizu golu, sreca nas nije htela i to je to...
najvise mi je drago sto smo ih prebili kao picke, takva muda sam zeleo da vidim, boli me kurac za rezultat...
zuti karton za nokaut kolenom, a crveni za tapsanje po obrazu za Rikarda... :buhaha
Rikardo brate sledeci put pesnicom
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.901
Локација
JNA
Lik u prvom poluvremenu daju gol i puca na navijace, a niko od igraca ne prilazi da ga skloni i da mu se najebe mile majke? Ono govno cupavo Dragovic se raduje sto je Rikardo uradio ovog njihovog rošavog i dobio crveni hahahahahaahah, a sta tek reci sto ovi sektasi ne mogu ni ovakve da nas dobiju kako valja…

E da, Vazura i Vucelicu, umrite mamu vam jebem sabotersku.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Sto se mene tice Urosevic moze da se tera u 3 materine…napusava coveka koji place i koji je dosao da ih podrzi, a danas kao picka…da zastiti igrace ili dok ono govno strelja jug….pu
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.139
Локација
Beograd
Opravdanja nema, kako god da su igrali i koliko god govno cigansko da nas je kralo.
Ako su imali priliku da izvuku sezonu, to je bilo večeras, nisu i to je to.

Igrač kada potpiše za Partizan, da li bio Miljković, Jojić, Diara, Rikardo, nebitno, moj je brat i poslednju kap krvi bi im dao, ali ovi igrači (čast izuzecima Natho, Rikardo) brukaju grb koji nose na grudima, koji je za mene ceo moj život i što se mene tiče apsolutno više nemaju priliku da ih pravdam za bilo šta. Da ih pljujem, neću, nikada nisam, ali da ih pravdam, niti mogu, niti hoću.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.831
Локација
"preko bare"
Da ne komentarišem našu igru, mislim da je tu sve rečeno. Ali biti Partizan i igrati u bilo kojoj ligi u sadašnjoj Srbiji je suludo. Sve drugo je totalno sporedno.

P.S. Da se "zahvalim" jugu što su prekidali utakmicu nekoliko puta, kada mi jurimo rezultat.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.478
Reaction score
41.296
Локација
Žrnov
Oružana pljačka, što se moglo i ičekivati kad smo videli ko su delegirane sudije.
2 crvena kartona za njih nisu dosudjena, ali zato nama jeste.
Zameram samo što onom argentincu niko nije pičku polomio.
ali oni sa 13 goliva prednosti se nas ovakvih skrnavih plase.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top