Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.877
Локација
underground
Normalno je da u ovom ritmu utakmica odigramo slabo , ali ovo je toliko neozbiljno bilo u odbrani pluz razne gluposti da se ovo crtalo da izgubimo od pocetka. Sa 30% bi ove dobili lagano ali ovo danas nije bilo ni 20 % . Pobjeda je jedina dobra stvar ove utakmice.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.227
Reaction score
4.043
Локација
Uvek uz Partizan
Suđenje je bilo zaista smešno na kraju i ostavljalo Split u igri u zadnja dva minuta. Atmosfera po meni više nego korektna, mnogo korektnija nego bilo gde u Srbiji kada gostujemo.

Nije bio naš dan, važno da smo dobili nekako utakmicu. Neverovatan broj promašenih bacanja.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo smo izvukli ni ne znam kako. Jedino što je dobro - pobeda.

Odbrana kriminal, slobodna bacanja užas, nadskakali nas lagano...

Ja razumem da smo samo pre dva dana imali tešku utakmicu i istrošili se ali opet ovakav pristup i ovakva užasna utakmica.

Sad smo se i ovde još dodatno istrošili (a Bolonja za tri dana) umesto da smo dobili rutinski... ne 20 razlike , neka je i 6-7 razlike ali da je bilo rutinski.

Šut za dva i tri jeste bio dobar, asistencije takođe mada imali su i oni mnogo jer smo bili šuplji u odbrani.

Na kraju, najviše nas izvukli Exum, Smajli i Naneli sa trojkom za pobedu. Pohvalio bih još Tristana za napokon korektnu partiju.

Sledi nam Italija... nadam se bar da će ovakva pobeda da nahrani samopouzdanje ali za pobede tamo nam treba mnogo, mnogo bolja odbrana.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Pa zar moram da se nerviram i na ovakvim utakmicama? Ali to je naš Partizan.

Ipak, dobili smo još jedno vrijedno iskustvo, injekciju morala, koji će nam trebati u narednim, važnim mečevima i gospodina Nanelija. Ja zadovoljan.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.268
Reaction score
15.987
Локација
Beograd
Malo vremena za odmor, putovanje, jedan trening...možda se nije mogla očekivati neko razvaljivanje ali onaj govnar javor je katastrofa. Što neko napisa već, ne bi bilo ove nezvesne završnice da nije svirao neke gluposti, doduše malo smo imali i problem sa slobodim bacanjima. Sve u svemu velika pobeda, dobra je za samopuzdanje. Sada lepo relax, pa u Italiju.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Aplauz tima publici i obratno na kraju, nema cene... Za mene je ovo uvek bio Old Firm, veliki klubovi, pismena publika (uvek ima i poneka budala, naravno), milina za gledanje... Uz normalno živciranje, ide u rok službe i novu Željkovu minijaturu da se dobije utakmica i da se dobije Naneli o istom trošku. Genije.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ovi rvati još nisu naučili da se ne raduju pre vremena.
Likovi sa tribina pokazuju kurčeve, ali brat Naneli im se posrao u fiskulturnu salu.
Hvala crno beli, odosmo sada u Italiju svi, svi, svi :navijac
 
Последња измена:

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.828
Локација
Где год ОН да игра!!!
Партизан ће дефинитивно у гроб да ме отера пре времена. Мучили смо се против ни мало слабе екипе. Није ми јасно Жељко није правио фаул у њиховом последњем нападу него је дозволио да тече време и да погоде? Поразу се у зубе не гледа. Враћају нам се неки порази на једну лопту. Нанели! :respect :respect :respect
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Iščupasmo nekako pobedu iako nam je igra bila kriminal. Nadajmo se da je ovo samo loš dan i da nismo ponovo upali u kanal pred najbitniji deo sezone, jer stičem utisak da smo od kupa u blagoj krizi igre. Sada neka se malo odmore pa nadajmo se uspešnom maršu na Italiju. Možda je ovakva pobeda ona koja lomi sezonu. Što reče kolega iznad utakmica kao iz vremeplova kada smo tukli ljute bitke sa splićanima.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.431
Reaction score
4.171
Локација
127.0.0.1
Ocigledno se posle Albe spremala samo italijanska turneja, ma sta pricali iz strucnog staba. I to mi je ok. Dobismo ovo nekako na opsti kvalitet. I da smo izgubili ne bih se nervirao, jer ti porazi uvek trgnu ekipu. Doduse, pobeda sa trojkom u poslednjoj sekundi cuda cini za mentalitet ekipe.

Sad Italija. Uf!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi ja kad sam se podsetio sale u kojoj igramo i kad sam kod bacanja video kako su tvrdi obruci ja sam znao da moze da bude svasta. Secam se kao klinac recimo protiv Zemuna u Gavrilo Princip skoli kad se igra,svi sede skoro u terenu jednom mi je cale od nekog igraca postavio nogu dok sam isao u kontru,ovde ne moze bas da ti postavi nogu neciji cale ali tu je Javor hvala bogu da ti postavi nesto drugo.Domacinska ekipa u naletu,dva amera koje je krenulo,pune tribine ja potpisujem Split bi veceras dobio Albu 10 razlike glat. Ovaj Mavra je igrac ono lozana kao u stara vremena kad igras protiv Grusanovica u Sapcu ili Miljana Pavkovica u Leskovcu jebeno im ne mozes nista. Ova atmosfera i sve treba da nam imponuje jer cigane dodje gleda 300 ljudi jer ono nisu ime i ono ko ih jebe. Treba lepo odmoriti i spremiti se za Virtus lepo,mislim da njih mozemo lakse da lupimo jer ce sa Armanijem da bude jebeno,digli su se posteno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.373
Reaction score
37.767
Партизан ће дефинитивно у гроб да ме отера пре времена...
To sam i ja mislio evo već nekoliko decenija i iskreno da ti kažem, čini mi se da od toga nema ništa. Zbog našeg Partizana živećemo večno, zato što su svi ostali problemi i sekiracije u životu boza spram ovih šokova i stresova. ;) ;-)

Generalno tako i igra od kako je došao u KKP, "allornunn". :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top