Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Seti se samo utakmice broj #2 finalne serije iz prošle sezone. Ta serija je rešena na jednu loptu.
Ili kakve su kazne bile tokom finalne serije.
Mi moramo biti dosta bolji da bi nadomestili nedostatak logistike. A pritom ne igramo protiv Mege već tima sa ozbiljnim igračima.
Nadam se da grešim. Za koju nedelju ćemo videti u Areni kakva će predstava biti.
Mislim da ce u plej ofu biti slicno.

Nadam se da ce da probaju sa korektnim sudjenjem u narednoj utakmici u Areni, a nas da krene, pa ih pregazimo nekom stoka varijantom i preuzmemo prvo mesto.
Onda, bez obzira na logistiku, da vidimo kako ce da kradu u Areni u plej ofu.
Svejedno, nece to biti KLS i kup nivo kradje, tako da je moguce da se izborimo, uz obaveznu cvrscu igru klupe kad god udju.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Teško brate. Mi imamo duplo kolo pre toga. I onda je vrlo teško boriti se maksimalno u Italiji, a posle toga njih pobediti 16
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Kad smo kod toga, da pitam samo da li neko zna kada je izasao kalendar za EL, a kada za ABA?

Ono govno je pricalo kako im namestaju zreb u EL na pocetku, a pazi, mi oba puta protiv njih u ABA igramo bas odmah posle nasih jedinih gostujucih duplih kola u EL, sto je nemoguce osim ako nije namesteno i unapred poznato, igramo vezane utakmice kolo za kolom protiv jedinih ekipa koji bi eventualno mogli da nam naude (Buducnost i Cedevita), dok oni od prvih 11 kola u ABA, kad su znali da su raspad i da treba da stede dok gazda ne odvrne slavinu i kad su mogli lako da najebu, cak 9 su igrali kod kuce, a jedinu bitnu lagano odlozili.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Brate igraju i oni protiv nas. Ne zezaj.
Tako sad oni isto mogu da kažu.
:D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Polako:

Prvu utakmicu sa njima u ABA igramo posle 5 dana puta po Spaniji i duplim kolom sa Realom i Barselonom, nije samo da je duplo, nego je dugacak put, dva poraza, sve to "kosta.

Oni isto imaju duplo kolo, ali druga iz tog duplog kola, odnosno zadnja pred derbi im je kod kuce, dakle bar dan odmora vise i bez putovanja.

Dalje, prvu u EL- oni 3 dana pre nje igraju sa Studentskim Centrom, a 3 dana posle sa Mornarom. Mi tri dana pre-Buducnost, a tri dana posle- gostovanje Cedeviti.

Jos uvek mislis da su slucajno nabadali sve ovo?

Onda sada mi opet igramo duplo kolo van po Italiji, a oni opet igraju jedno od te dve kod kuce.

Posle njih, mi idemo Efesu, pa uzastopno igramo protiv Cedevite i Buducnosti.

Ako jos uvek mislis da su termini oba derbija u ABA puka slucajnost bas posle nasih JEDINIH duplih kola u gostima ove sezone, a pre i posle evroligaske utakmice igramo bas protiv jedina dva tima u ABA koji mogu da nam otkinu meso, sto Cedevita i jeste bas posle tog evroligaskog poraza od njih, da ne objasnjavam dalje.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Balsa Koprivica
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
"Stresnije je preko televizora da gledam nego kada sam u Areni, na neki način sam pored njih, ali pored TV-a mi je baš stresno", dodao je Koprivica.

Welcome to our side e zamisli kako je nama godinama :D Onda nije cudno sto posle utakmice neke gutaju sedative i lekove za pritisak kao bonbone, a druge alkohol :D
zelim ti sto brzi oporavak da nam se vratis na parket da se ne stresiras ovako :D
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Naneliiiiiiiiiiiiiiii, aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Koliko je ovo falilo, koliko je ovaj covek falio! Koliko ce ovakvih njegovih rola tek da nam treba! Bice ovo duga,duga sezona, sa nadam se prelepim krajem! Napred Partizan!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top