Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Kosarka jeste evoulirala kao izmedju ostalog i svako ljudsko bice, ali ovo sto je Zeljko napravio od naseg napada je za anale, jbt ne igras run and gun kosarku, nemas divljake u napadu (citaj bekovska linija Makabija), a dajes u prosjeku skoro 90pt, i to bez pleja ala #freefaku.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Sport klub po ko zna koji put iskljucuje zvuk pre pocetka I za vreme Zeljkove konferencije za stampu. Sigurno nije slucajno posto na hrvatska sport klubu zvuk normalno ide. Da Bog da da im ciganska Arena uzme sva takmicenja.
U ovim trenucima uvek se setim ekperta Iljasove koji je Egzuma proglasio za promasaj. Kakav sarlatan on I gomila nevernika koji su sumnjali u Zeljka.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Cestitke crno beli na zasluzenoj pobedi, nisam gledao utakmicu, bio sam onemogucen, pratio sam drugo poluvreme preko livescore-a! Dok je tu Zelimir ja ne brinem, jedino sto imam fleseve u glavi, Kaunas, pehar u rukama Pantera i neka ludnica koja traje tri dana i tri noci, ne znam kako to da resim!
Jedno pitanje za sve, da li je mozda bio minut cutanja za zrtve bombardovanja i da li je bilo nesto posveceno tome? Ne mogu da nadjem nigde. Izvinite sto ovako postavljam pitanje!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Како се Ђоковић постидео када јемкренуло дкандирање Ноле Гробаре! Враћен на фабричка подешавања! Не знам шта да кажем за ово вечерас. Не верујем колико смо добри.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.312
Локација
Novi Sad
Isto, umesto da se radujem našoj pobedi, nerviram se zbog njega sve vreme od kako sam video. Bolje bih se osećao da su ga napušavali.

Radujte se Grobari, dobili smo prvoplasiranu ekipu EL!! "Alooooo" /ono Željkovo/ kakav bre teniser kakve zajebancije!! Ajde ne mračimo sa tim likom, kakvo god ko imao mišljenje! Lično, osećam se ekstra raspoloženo :šal polivaj ciganšture! :picka-ciganska:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jednl od mojih prvih sportskih secanja a sigurno prvo nevezano za Partizan je Atlanta 96. Ako se ne varam bila je tad ona trka izmedju Donovana Bejlija i Karla Luisa… Mislim da bi obojicu Dante u onom trku ostavio iza i to sve vreme driblajuci loptu,kakav momenat braco moja.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

Прилози

  • Screenshot_2023-03-24-23-27-47-350_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-03-24-23-27-47-350_com.facebook.katana.jpg
    420,6 KB · Прегледа: 127
Статус
Затворена за писање одговора.
Top