Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Gaziiiii govnaaaa
Jos od Pireja kad smo otisli sa 7 igraca se spremam za ovaj mec.
Morali smo ovo pobediti iz 100 razloga.
E sad kad je arena progutala ,,najjaceg’’ ostali nema uopste potrebe da dolaze.:D
Jos jedno pitanje. Kolko je stvarno ljudi bilo u hali? Vidim da se u pojedinim delovima stajalo skoro ko u pioniru nekad. Ako ako za spanske cigane jos ,,sirimo “ kapacitet.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Aliiii, Željko Veliki, na ovakvoj utakmici sa ovakvim protivnikom, dozira minutažu Ledeju i Smajliju da bi bili svežiji nadomestiti nedostatak kumašina sa Cedolimpijom.. :respect

Velika poveda.
5 dana za pripremu mnogo znači, odsustvo Barcokasa isto, pogotovo kada smo ih izbacili iz zone konfora.

Moramo dobiti Cedoly + 1/2 španca da bi ova pobeda dobila težinu. Grobari bez opuštanja : )
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Egzum je monstrum, onakvo ubrzanje i sprdanje sa fizički najjačom ekipom u ovom takmičenju je zaista klasa iznad svega što smo gledali od Mekejleba.
Lesor razigravač kao moja šoljica čaja. Uporedite njegovu igru na niskom postu sada i kad je tek došao, samo to je dovoljno da se zapuše usta bilo kome dovoljno tupavom da kritikuje Željka što "igrači nisu napredovali"
Izvanredno navijanje, sjajna taktika. borbenost, bacanje. rešenja, poezija zaista (uz lošu igru Olimpijakosa za koju smo i mi zaslužni). LeDej nek se pripazi, izgubiće glavu ako se bude još jednom bacio u sedmi red.

Moram napomenuti da sam razočaran time što klub nije uradio nešto zvanično na ovaj datum kao minut ćutanja ili sl. jer ne igra se uvek na 24. mart a pogotovo ne protiv ekipe iz jedne od retkih zemalja koja nam tada nije okrenula leđa. Ako su mogli da prihvate minut ćutanja za zemljotres (što apsolutno podržavam), morali su i ovo da izguraju nekako. Moje mišljenje.
Sve pohvale za publiku koja je bila stvarno fantastična :respect:respect

samo želim da u utorak drknemo najodvratniji sportski kolektiv na svetu (da, dobro ste pročitali, ne, nije greška)
ali prvo gargani slovenački.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Gaziiiii govnaaaa
Jos od Pireja kad smo otisli sa 7 igraca se spremam za ovaj mec.
Morali smo ovo pobediti iz 100 razloga.
E sad kad je arena progutala ,,najjaceg’’ ostali nema uopste potrebe da dolaze.:D
Jos jedno pitanje. Kolko je stvarno ljudi bilo u hali? Vidim da se u pojedinim delovima stajalo skoro ko u pioniru nekad. Ako ako za spanske cigane jos ,,sirimo “ kapacitet.
Važan je procenat popunjenosti
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Ima li neko info šta je Želimir rekao na konferenciji kada je sreo četvoricu momaka u restoranu,jebeni Sport Klub uvijek pukne,što neko reče kao da to namjerno rade.

Rekli su mu da su dosli cak iz Estonije da gledaju Partizanovu utakmicu.

Mada ima i druga teorija po kojoj se on njima prvi obratio da ih pita nesto oko taktike.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Sve si promašio što si pisao kao i mnogi drugi, ali to je sve naravno nebitno. Bitno je da Partizan ima jasan put i cilj na čelu sa najboljim ikada. To nikakve stručne kritike internet poznavalaca košarke nisu mogle da poremete. Bruka i sramota šta ste sve sebi dozvoljavali pre samo par meseci, kao da nam na klupi sedi jakoljević. I još ti peckaš nekog ej :buhaha
Ajde živeli.
I da, rutiniranje je ovo, rutinirao je Milano nas, kakve veze imaju ta dva jebem li ga.
Pre nego što bude takvih odgovora, da, ovo je post koji govori "esam vam reko". Malo više vere u Željka i kad krene loše.
 
Последња измена:

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.380
Локација
Kosovska Gracanica
I ja gajim nadu da od ova 3 teskasa, najvise mozemo protiv Olimpijakosa. To su sve ekipe sa vrlo malom razlikom, prakticno nijansama u kvalitetu, ali ovo je jedina od ove 3 utakmice gde cemo uci maksimalno odmorni i spremni. Na sve to, kao sto Zeljko rece, imacemo 4 kvalitetna treninga sto znaci maksimalna priprema za protivnika i upoznavanje sa svim detaljima u igri. Sto vise date vremena Zeljku za pripremu, tu vise dolazi njegova genijalnost u odnosu na sve ostale trenere. Drugi razlog zasto mislim da imamo najvise sansi protiv njih je taj sto nam koncepcijski leze vise od Reala i Barse. Rezultat krajnji u Pireju ne pokazuje mozda to, ali setite se da smo mi prakticno do poslednje cetvrtine tamo bili potpuno egal, a onda je na scenu stupio umor igraca, jer smo igrali u rotaciji sa 9, od kojih su cak i Glas i Tristan dobili vecu minutazu, a sad cemo biti kompletni, plus domaci teren. Od igraca ocekujem, ne u poentetskom smislu, vec energetskom da iskoci Papa, koji ce imati ogromnu motivaciju protiv njih, a i utakmicu koju je odigrao protiv njih u prvom delu sezone mu je jedna od najboljih za nas u ovoj sezoni.
Meč kakav sam manje-više i najavio da će biti, tj. da se nadam da će biti. Sad je samo bitno OSTATI NA ZEMLJI! Večeras smo i definitivno videli da možemo sa svima, dobro je to imati u mozgu za kasnije, ali mi još MATEMATIČKI nismo obezbedili top8, da ne pričamo f4, o kojem svi mi maštamo. Kad iz
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Baš kao i Željko, uz naš najlepši i najdraži KK Partizan, verujem da svi mi živimo neke trenutke koji su fantastični. :)

A, kad smo već došli i do te 17. pobede, ne mogu a da se ne setim mog posta odmah nakon izgubljenog prvog EL gradskog derbija u decembru. U tom trenutku smo imali 4-8, a to čak nije ni bio kraj te loše serije... i koliko je samo fantastično pomisliti da se, ovo što sam napisao tada, u potpunosti obistinilo danas, pa čak i premašilo očekivanja.

Nakon što zamalo da razbijem nešto u stanu u naletima besa, da dam i smislen komentar...

Glavu gore, Grobari. Kao što sam i pre komentarisao, ovo je veoma specifičan format Evrolige, na koji mi navijači Partizana, očigledno, još uvek nismo navikli. Ima još mnogo da se igra, nismo još ni na polovini takmičenja.

Koliko god mi razočarani bili večeras, nas i dalje 13-14-15 pobeda vodi u TOP 8. S tim u vezi, pozivam vas sve da pogledate ceo naš raspored utakmica do kraja takmičenja. Je l' možete da pronađete tih 13-ak utakmica koje je sasvim realno pobediti? :)

Naravno, ono što je glavni izazov je da mi budemo pravi, da napredujemo još više. Ukoliko ovaj tim, povratkom Alekse i svih ostalih povređenih, ojača bar za još 30%, postoji mnogo lepih stvari kojima se možemo nadati.

A konkretno u vezi utakmice večeras... ne želim da zameram Kevinu, ipak nas je mnogo puta i obradovao do sada. Pokušavajući da posmatram stvari iz njegovog ugla, on je prosto takav igrač, nije odoleo da ne šutne kada je bio potpuno sam, to je za njega bio zicer, a i verovatno bi tom trojkom rešio pitanje pobednika. Nije ušlo ovoga puta, šta da se radi, neka uđe sledeći put, kada bude bilo još bitnije.

Plan za sledećih nedelju dana - da se pobedi u Ljubljani i u Francuskoj, pa da u paklu čekamo Turke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top