Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
325
Reaction score
2.087
Локација
Beograd
Cestitke Zeljku i drugarima na fantasticnoj pobedi. Ekipa je zrela za najvise domete jer pokazuje kako se rutinira protivnik u najtezim mecevima, a ovi mecevi gde je imperativ uzeti dva bodica, a da se spreci preterana potrosnja i nepotrebne povrede, to svakako jesu. Ovo sto su ovi, nazovi kosarkasi iz zeleznika, igrali nema veze sa sportom ni sa kosarkom. Videlo se da imaju instrukcije da ako mora da prave faul to bude iz sve snage. Onaj start nad Aleksom je za momentalni zatvor.

PS: trener zeleznika je nenad stefanovic,bivsi nas igrac. Doveden za vreme Duleta Vujosevica u zamenu za cuveni Marfin kredit. Ta banka se tada zvala Centrobanka i zajedno sa ovim likom usao je u paketu i taj kredit od kojeg smo se 15 godina kasnije jedva spasli. Uslov za kredit bio je stefanovic u Partizanu! Knjiga o ovome moze da se napise... Napred Partizan!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Cestitke Zeljku i momcima na pobjedi,sto se tice Andjusica Zeljko maltene zivi sa igracima,valjda Zeljko zna ko je kakav igrac.Ako moze ikako da se prekine prica oko Andjusica
Slažem se sa tobom, uz jedno malo ali...

Čak i danas, kada je trebalo odmoriti glavne snage, Anđušić je proveo na terenu samo minut. E sad, možemo mi da mislimo i pričamo o njemu šta hoćemo i koliko hoćemo, ali mislim da taj jedan minut (plus 2 sekunde da budem pošten), mnogo više govori od svega i ako nešto treba da ga "vređa" onda je tih 1:02 i njegova igra. Ali u pravu si, tu je Željko da o tome brine, mada ja kao navijač ne mogu da ostanem ravnodušan.

Ogromna pobeda, a sada pravac Kneževina, da pokorimo Novakovu domovinu. :D
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
Ovo je bila pokazna vezba, sta nas ceka u doigravanju za titulu! Okaciti svuda celu utakmicu, da se vidi kako sudije izreziraju ceo mec po necijem nalogu! Odvratno toliko da nemam reci , ja ne znam da li ova sudijska trojka zna za sramotu?
U realnom odnosu snaga plus 25, ovako eto ovih plus 6!
Corava nakazo popusi svim svojim igracima kurac i u jednom i u drugom timu, olosu jedan !
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Ljudi da li ste svesni da je Partizan zavrsio 2/4 sa 20 faulova 2 neaportske i 1 tehnicka .U Euroligo za celu utakmicu Partizanu se svira od 17 do 22 faula .Kakav smo cirkus gledali i saznali na sta su sve spremni .Veceras smo dobili 6 razlike sa ovakvim sudjenjem pravi FMP tesko koji je kvaliteniji .Mnogo gresimo sto ovo niko ne pominje posle utakmice ...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Jednom je Željko izjavio da je najgore što može da se desi igraču je da on prestane da komunicira (viče, kritikuje) sa njim.
Mislim da se to desilo sa Anđušićem.

Neverovatno je da Trifa, Anđušić i Smajli toliko malo koncentracije danas pokažu. Postaje konstanta...

Pišu se 2 bodića.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.678
Reaction score
5.721
Ljudi da li ste svesni da je Partizan zavrsio 2/4 sa 20 faulova 2 neaportske i 1 tehnicka .U Euroligo za celu utakmicu Partizanu se svira od 17 do 22 faula .Kakav smo cirkus gledali i saznali na sta su sve spremni .Veceras smo dobili 6 razlike sa ovakvim sudjenjem pravi FMP tesko koji je kvaliteniji .Mnogo gresimo sto ovo niko ne pominje posle utakmice ...
20 faulova za cetvrtinu?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Slažem se sa tobom, uz jedno malo ali...

Čak i danas, kada je trebalo odmoriti glavne snage, Anđušić je proveo na terenu samo minut. E sad, možemo mi da mislimo i pričamo o njemu šta hoćemo i koliko hoćemo, ali mislim da taj jedan minut (plus 2 sekunde da budem pošten), mnogo više govori od svega i ako nešto treba da ga "vređa" onda je tih 1:02 i njegova igra. Ali u pravu si, tu je Željko da o tome brine, mada ja kao navijač ne mogu da ostanem ravnodušan.

Ogromna pobeda, a sada pravac Kneževina, da pokorimo Novakovu domovinu. :D
Samo hocu da kazem da smo dosadili sa tom pricom vezano za njega,nadam se da se ne ljutis :ziveli
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Pobijedimo smo i niko se nije povrijedio. U kakvoj ligi i protiv koga igramo, više od toga i ne možemo da očekujemo.

Sve ste, uglavnom, rekli i slažem se sa većinom komentara. Jedino se ne slažem da trebamo da istupimo iz ove lige. Znam gde živimo i kakvi su uslovi, ali moramo da se borimo da se neke stvari promijene. Ostoja, kako napreduje borba kroz institucije?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
6 razlike, 2 bodica i to je to.
Iskreno mislio sam da cemo lakse dobiti i bi da nisu bile ove lopove koji sebe nazivaju sudijama. :action-smiley-070:

P.S. Nasem bivsem igracu, koji minut nije odigrao za nas i koji je sada trener ovog svinjca od kluba zelim isto sto i gazde mu!? Da mu je najveci uspeh nakon ove utakmice bude sto je “uspeo u svojoj prvobitnoj nameri da umori nase startere sto je vise moguce”!? Govno smrdljivo :angry-smiley-002::picka-ciganska:
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Slobodno uredničko uverenje
Evo naslova nece FMP da se bakce sudjenjem sve ste videli .Samo cuti Partizane nek te pakuju bitange ovako .
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Најважнија су два бодића и да се нико није повриједио!
Попиздио сам кад је онај коњ Алекси улетио клизећи у кољено.
Срећом, све се добро завршило.
Кнежеви скидајте гаће!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top