Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Rutinska pobeda sa pola snage, igrali smo koliko nam treba, ništa manje, ništa više od toga. Odvratan FMP, sa nekim našim bivšim igračima. Stepanovića dobro znam, moram ga pitati kako može da igra kod ćokija. Željko se nećkao da li da ga ostavi u timu, mislim da je mogao da bude neki naš 11, 12 igrač.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Ovo je bila pokazna vezba, sta nas ceka u doigravanju za titulu! Okaciti svuda celu utakmicu, da se vidi kako sudije izreziraju ceo mec po necijem nalogu! Odvratno toliko da nemam reci , ja ne znam da li ova sudijska trojka zna za sramotu?
U realnom odnosu snaga plus 25, ovako eto ovih plus 6!
Corava nakazo popusi svim svojim igracima kurac i u jednom i u drugom timu, olosu jedan !
Samo da dodam, kad je mogla vesna, što ne bi i on... I trule kobile, to ide kasnije... :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Izjava njihovog trenera pokazuje šta su im namere i planovi i zašto imaju budžet od 4.2 miliona €.
Ovo je info do početka sezone , kad su se spremali za kvalifikacije za Fiba ligu sampiona i dobili ozbiljne pare od grada i države a ništa nisu uradili.
Koliko su sasuli para još posle ko zna , jer 7 stranaca su izvrteli u limenom klubu.
Jadan klub i svi oni ljudi kojima treba ozbiljan želudac koji sede na onoj jadnoj maloj tribini iza njihovog koša , na kom se oseća još miris mokraće i drma se jadni koš od sramote kome pripada..
Sve u svemu , što bi u Hercegovini rekli " jadna majko - jadnije svatova"...
Najvažnije da smo dobili i da se niko nije povredio.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Ovo je bila pokazna vežba kako će se provesti svi cigani i njihovi incestni klubovi u duelu sa Željkom!

Kad se vratio u naš Partizan možda nije bio baš toliko svestan u kakvu košarkašku kaljugu se pretvorila aba liga, ali sad je i te kako svestan. I spreman je, što se vidi i po tome kako je spremio igrače na pljačku od strane đubradi s kurčevim pištaljkama.

I još je jači trener od onog Željka koji je harao Evropom svih ovih decenija!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja kad sam video onu njegovu smirenost posle onog ciganluka da se šutira lopta i da se 4 sekunde na kraju prvog poluvremena "izgubi", znao sam da ćemo pobediti. Promenio se i on dosta u tom smislu.
Ipak utisak utakmice mi je Anđušić na tajmautu na 6+ pred kraj koji gleda u pod.
Nadao sam se da može bar malo psihički da se podigne posle Reala da doprinese u jadranskoj bar, al on tone sve dublje.
A prosto je, svaku dobru ili ok utakmicu koju je odigrao, počelo je tako što je uradio nešto ok u odbrani, ništa specijalno ali ok.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Mislim da se lepo videlo u više navrata da je spremio ekipu na sve i meni to samo uliva dodatnu sigurnost.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Prekrasna pobjeda. Bolje mi je leglo ovako nego stoka razlike. Razumijem da nas raduje njihova nemoc, ali mene vise opija kada vidim kako se nadaju i puknu.
Nevjerovatno da je neko toliko retardiran pa navija za njih.

Andjusiceva minijatura me podsjetila na Birceviceva izdanja. Tuzno. Samo da ne postane hronicno.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Oplakao sam u direktnom prenosu, evo i sada se smejem podjednako iskreno. :buhaha

Verujem da je priprema utakmice bila u rangu sa onom legendarnom Duletovom: Jesam vam rekao da će govno da nas krade?!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Tako i treba. Dule je davio igrače koji se raspravljaju sa sudijama. Jebanje majke je bilo njegovo ekskluzivno pravo. Jedino onog balvana Gagića nikad nije mogao da obuzda.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
289
Reaction score
1.324
Локација
Čačak
@JasminaT , pomenuh skoro da ima šanse da bude uskoro na parketu :)

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top