Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Takođe, ne bih da odajem od koga je informacija i izvinjavam se zbog toga.
Od svih domaćih igrača, najglasniji da se ne igra bio je Ćela. Znajući njegovu prošlost, to govori mnogo o ostalim igračima u našem timu, uključujući i "kapitena" , koga sam do ove polusezone izuzetno cenio, ali sada ne.

Koja je istina na kraju sa njim, znam da su bile price da je bio cigan, medjutim vidim da ima par slika sa AK, Šuletom i ekipom.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Sinoc sam pogledao sve snimke. Sve do jednog ukljucujuci i nesto slicno gornjem. Osecao sam se kao da su mene mlatili ovim pendrecima po glavi. Pohapsena su deca koja od udaraca nisu mogla da potrefe izlaz. Minimum sto mozemo da uradimo je da Jugu konacno damo neki vid podrske jer je ocigledno da su batine dobili zbog Partizana i rezima.
Odgledao sam i reakcije fudbalera i strucnog staba ako uopste mogu da se nazovu strucnim. Gledao sam kako Cela (golman) skace na sudije i ne zeli da nastavi mec, gledao sam Filipovica takodje sa istom reakcijom. Pitam sve zasto bi oni toliko skakali ako je odluka trenera da se ne igra? Koj moj bi ripali onoliko? Sta zelim da kazem?
Juce se pokazalo da u FK Partizanu postoje ljudi koji ne zele da ginu za dvojac vv i na prozivke navijaca odreaguju Grobarski i distanciraju se od govana. Ja sam ubedjen da pritisak na one koji imaju malo preostalog morala i obraza moze dovesti do pobede. Za to mora da se zrtvuje i ova,a zbog neigranja Evrope mozda i sledece 2 sezone. Prica o rezultatima, borbi za neko drugo mesto i slicno trasira nam put u novi visegodisnji period tavorenja na mestu i u evropskim konferencijama koje Partizanu ne pripadaju. Ono juce je pokazalo da zahtev za reakcijom upucen moralnim likovima moze da srusi upravu. Na kraju da navedem da su gamad iz uprave opet prezivela. Tim je odbio da igra a rezultat tog odbijanja je odlaganje utakmice sto nema nigde na svetu. Takav cin,koji je naredjen odozgo, je poslednji uspesan pokusaj spasavanja ove gamadi. Sto se mene tice, podrzavam pricu da dok su govna iz uprave u klubu nema fudbala i takav zahtev treba ispostaviti igracima! Bilo kakvo cinculiranje na kraju ce dovesti do katastrofe i to gore od ove trenutne. Ako nekom nije jasno neka ponovo pogleda snimak prebijanja. Ti likovi na jugu, nasa deca i braca, su previse cinculirali. Cinculirali su i juce jer nisu prekinuli utakmicu onako kako se to radi vec su zeleli da se fudbal ne igra dok ne uklone njih sa tribina. Rezultat je da su morali pod pendrecima da skidaju i spasavaju banere iako za tim nije bilo nikakve potrebe! Sasvim na kraju isticem da je odlaganje jucerasnjeg meca, suprotno svim pravilima veoma opasan presedan za neke buduce sezone. Za ovu, iako to ne vidimo, odlaganje i sansa Partizanu da pobedi ide u korist zvezde. Oni zele da orgijaju u rupi na derbiju slaveci titulu a za to postoji jedan uslov, da mi ne budemo cetvrti u regularnom delu. Toliko o rezultatima i nasoj borbi za sto bolji plasman!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.864
Локација
underground
Bilo kakvo talasenje ne odgovara u ovom trenutku ni vlastima a ni ciganima.
Jer sve su zavrsili da i ove i narednih sezona ne dolazi u pitanje njihov teror .
Stoga ocekujem da ce Cukarickom biti naredjeno da igra , ako ne danas a ono sigurno u nekom drugom terminu.
Ukoliko se situacija ne smiri i protesti se budu radikalizovali ocekujem da ce glavni bolesnik zrtvovati upravu , kako bi se stanje smirilo i kako bi mogli nastaviti po utabanim stazama
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Sve što je nepredvidivo i nekontrolisano ide nama u korist, sve što je predvidivo i podložno kontroli ide njima u korist. Sve. Prosta matematika 2+2=4

Incidenti prekidi i obesmišljavanje lige ne mogu biti štetniji od pasivnog otpora i puštanja da stvari idu svojim tokom. Njihovim tokom. Od toga se ne bismo nikad oporavili.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Da li smo svi mi na nekim lošim drogama,jel dišemo lepak. Koji nam je bre qrac sa tom pesmom včč pdru na stadionu, u areni.
To treba da se ori na gajbi mu u Jajincima,na Terazijama,na gazeli,na aerodromu,.......da ga zaboli do koske.
Kakav kurac palac Vazura i slične krpene letke na koncu koji psihopata vuče, mi imamo samo problem sa pizdoustim.
I FSS i Djajka i sudijska organizacija i terza i vesić i Vučela i sva ostala bagra će se izgubiti brzinom svetlosti kada
njega ne bude bilo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.767
Reaction score
29.656
Локација
Beograd
Koliko čujem na TV, sve se svodi na to da su navijači Partizana prekinuli utakmicu koja odlučuje o drugoj poziciji na tabeli odnosno kvalifikacijama za Ligu šampiona...

Neće da kažu ZAŠTO su navijači Partizana protestvovali, odnosno da pomenu odgovornost uprave za loše rezultate i uništavanje kluba...

Što se tiče protesta: efikasnije bi bilo da se na dan neke utakmice KK-a 20 000 pristalica Partizana okupi i ode pred Vučelićevu i Vazurinu kuću/stan, zatim ispred zgrade FSS-a, te zgrade/dvora u kojoj stoluje predsednik Srbije...
Cilj/zahtev protesta samo jedan: da ode uprava nedostojna Partizana.

Protest naravno treba da bude miran i bez trunke nasilja da se ne da povoda policiji da mlati ljude.

Mada, oni mlate kad im neko naredi da krenu.

Što se tiče fudbala, jeste bitno odstraniti kancerogenu upravu, ali više sam za to da naši pobede, nego da su rezultati utakmica sad nebitni.
Itekako su bitni, Evropa takođe, plate su neredovne, oni što vrede će da odu, neće doći niko ko iole vredi kad sazna da ne plaćamo...
Itd.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Neki stariji poznanici, što iz kraja što iz srednje, sve debil do debila i svi postali panduri. Uvek su se na tu priču ložili najveći kompleksaši, odbačeni od svih normalnih i poštenih ljudi.
Što se tiče južne tribine, vidi se promena na bolje, ne samo u tome kako navijaju i prate utakmice (imali su neke baš dobre predstave na košarci) nego i u ostalim stvarima.
Naravno da to ne znači da ćemo da zaboravimo šta je bilo juče, samo što mi u ovoj priči imamo mnogo većeg neprijatelja a danas se videlo da je taj neprijatelj zajednički.
Kad su nesposobni da rade u maksiju jbg. Tamo primaju svakakve. Samo ne kapiraju da nista ne traje vecno..
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ovaj lik i onaj iz maxbeta onaj dejan prlina sto je pljuvao Zeljka Obradovica ili kako vec pogledajte te fejsbuk profile koji su to mucenici i bednici.Niza rasa ima tendenciju da zaboravi da shiba ima dva kraja,pa je mnogo bahata i ohola kad je u poziciji moci.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.234
Dali ce se danas nastaviti utakmica ili 3 0 za nas? Ima puno informacije i dezinformacije.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Utakmica nece biti odigrana danas,bice odigrana kad se okonca postupak,tako bar javili
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Od sezone 2017-18 , sve je ovo lakrdija.
Teram u pičku materinu superligu srbije,,bila ona linglong ili mozzartšport.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

Zajednica: Obaveštenje o prekinutoj utakmici FK Čukarički – FK Partizan​

KATEGORIJA: VESTI OBJAVLJENO 12 APRIL 2023
saopstenje-zajednica.png

Radi otklanjanja nedoumica u vezi sa prekinutom utakmicom 30. kola Mozzart Bet Super lige Srbije, između FK Čukarički i FK Partizan, Zajednica fudbalskih klubova Super lige i Prve lige Srbije želi da obavesti javnost o činjenicama vezanim za događaje na navedenoj utakmici.
Shodno izveštajima službenih lica, glavni sudija je predmetnu utakmicu prekinuo iz opravdanih razloga nakon konsultacije sa delegatom utakmice i predstavnicima oba kluba. U izveštaju sudije o trajnom prekidu utakmice, između ostalog, navedeni su razlozi u predugom i neefikasnom pražnjenju tribine, što je prouzrokovalo pauzu od 50 minuta, kao i očiglednoj mogućnosti za daljim ugrožavanjem bezbednosti i sigurnosti aktera utakmice zbog činjenice da nije ispražnjen kompletan stadion, jer su na ostalim delovima stadiona i dalje bila prisutna lica koja su svojim ponašanjem mogla uticati na bezbednost aktera, takođe i činjenice da su se lica koja su odstranjena sa stadiona grupisala na severnoj strani u delu van stadiona. Ovakvim postupanjem nakon tri prethodna prekida u situaciji koja se odnosi na ono što je najvažnije, a to su zdravlje i bezbednost aktera utakmice, sudija je doneo odluku o trajnom prekidu utakmice.
Shodno članu 12. stav 3. Propozicija za takmičenje, u predviđenom roku, direktor takmičenja je utvrdio datum i vreme nastavka prekinute utakmice putem službenog informacionog sistema KOMET, o čemu su odmah obaveštena oba kluba. Takođe, od službi zaduženih za bezbednost i sigurnost dobijene su preporuke da se pomenuta utakmica nastavi bez prisustva publike.
Uzimajući u obzir činjenicu da je FK Čukarički u propisanom roku, dana 12.04.2023. godine, uložio žalbu na utakmicu koja je prekinuta, kao i da postoji spor oko termina nastavka utakmice, kao organ nadležan za donošenje konačne odluke direktor takmičenja je doneo odluku da se utakmica neće nastaviti u prethodno određenom terminu 12.04.2023 u 18:00 časova.
Konačna odluka u vezi sa navedenom utakmicom biće doneta po okončanju postupka po žalbi FK Čukarički i sagledavanju i utvrđivanju opravdanosti razloga za trajni prekid utakmice, a sve u skladu sa pozitivnim propisima i sportskim načelima.
Ponašanje navijača FK Partizan na navedenoj utakmici je nanelo veliku štetu fudbalskom sportu i našem elitnom rangu takmičenja, zbog čega će po hitnom postupku biti pokrenuti disciplinski postupci pred nadležnim organima FS Srbije, a takođe i prijava zbog loše organizacije utakmice i unošenja velikog broja pirotehničkih sredstava.
Radi zaštite integriteta i imidža kompletnog takmičenja oba kluba su upozorena na istupanja u javnosti kojima ugrožavaju opšti interes svih klubova i samog takmičenja.
Na kraju, želimo da istaknemo da će Zajednica u narednom periodu prema ovakvim i sličnim događajima iskazivati nultu toleranciju, kao i da će se kroz institucije FS Srbije tražiti najstrože kazne i pooštravanje kaznenih odredbi u vezi sa ovakvim i sličnim događajima.

 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.864
Локација
underground
A nasa uprava se ne oglasava povodom ovog kao ni o bilo cemu drugom, npr izborima u fss.
Oni bi najradije da iz misje rupe nastave da parazitiraju, i da ih niko ne cima i ne uznemirava o tome i da se sve smiri. Samo tetki da odnesem lek.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Bas su otklonili nedoumice sa ovim smrdljivim saopštenjem o elitnom takmičenju. Jedino oko čega nemam nedoumica je činjenica da će nasa uprava biti presrecna što ih sada nista nece zaustaviti u postizanju rekorda po minimalnom broju gledalaca u prolećnoj polusezoni.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Mora da Grobari cid i kost organizuju,...!!!
Skrnavljenje cecine kuće i jecinog prajda nije dovoljno, naspram pljačke Žečevićevog doma i Danilovićevog ozleđivanja.

Za vreme Balkanskih ratova 30 seoceta i gradića gde su jezgra Partizanovih fanova su uništena...
Antologijski gledano njima samo 50 zastava je zafalilo.
Prethodnih par decenija 88 kultova i familija naklonjenih crno-belom ostade bez doma i života.
Kod njih 44 jedva pokreta rasuto.

Ako su rođeni leševi i da ostanu leševi!!!!
To je jedino rešenje i pravda!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top