Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
A i je budala se žalim kako ćemo gledati utakmicu bez pritiska i nerviranja. Ali tu je naš Partizan da mi pokaže da neće biti tako . :D

Drago mi je da smo, ipak, pobjedim završili ovu fazu takmičenja. Sada počinje ono glavno. Sa ŽOC-om i ovom ekipom dve jer moguće. Njima svaka čast šta god da naprave do kraja.

Evroligo, vratili smo se konačno tamo gde nam je mjesto!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislio sam odvalicemo ih i tokom cele utakmice sam bio uveren da dobijamo,to je nesto novo ali mislim da je PAO igrao odlicno danas,iznenadili su me. Osim onog poraza tamo kod ciganijakosa sve ostale smo bili egal sto nikada u poslednjih 20 godinama nije bio slucaj i to je neki novi nas kvalitet pogotovo na gostovanju jer pre se znalo i kad smo top zna se u goste ides realno da skupo prodas kozu pa cak i Zalgiris i ekipe koje nisu nikad nista spec. Fantasticna je evroliga bila ove godine,idemo na Real-sudar dva najveca sportska drustva na svetu pa neka pobedi onaj veci klub,iz Beograda. P.S. koji su datumi cetvrtfinala ako je to vec definisano?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.609
Reaction score
13.695
Локација
Yaoundé
Da, hvala svima... u međuvremenu sam i sam ukapirao, potpuno mi je pormaklo da je meč u Madridu rešen u produžetku.

Nekako sam spremao za Katalonce... no, dobro, njima ćemo, nadam se, sve naplatiti u Kaunasu.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Da mi je dočekati jednu konferenciju za medije poslije utakmice da Rajko i Rada ne postave pitanje. Samo da vidim kako bi to izgledalo.
Nije mi jasno kako neko ko ne ume da priča maltene može da obavlja posao koji zahteva dobru dikciju i pismenost. Bole me uši dok ga slušam kako panično pokušava da postavi smisleno pitanje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Odlično, nismo bili na nivou... ali pobedi sule u zube ne gleda.
Sto je skandirano Lesoru na kraju tekme nije mi jasno... pa bre ranije se zasluživalo na terenu to, šta sad đođe nekom askurđel i skandiraj mu... bzvz.
E sad nek se primpremi Real.
Шта ти дечко радиш :pop

Ова посјета је далеко ближа 25 него 20 хиљада.
Контам да нас ЕЛ неће казнити за пролазе јел истих нема у Арени, барем их вечерас није било :D
Гледам утакмицу толико опуштено вјерујући да нема шансе да изгубимо. На +18 бацам поглед на семафор чисто да запамтим колико ћемо их окренути.

Што се мене тиче, још трофеј Аба лиге и сезона је врхунска.
Све преко тога иде на рачун највећег Жељка Обрадовића.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Naneli nije jebeno normalan.
Efes-Split-PAO triling rešenih utakmica je bukvalno doredio pozitivan kurs sezone.
Koliko god da smo ga platili, malo je.

20 pobeda u prvoj sezoni... svaka čast.
Hvala Željko, nemam šta dodatno da dodam. Bravo za punu halu (uz žal što nije bilo pederovanja)

Real ima jednu manu
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Dodjosmo do onog po šta smo došli. PLAY OFF: Da pokažemo svima kako se to radi. Svaka čast momcima. Svaka čast Željku.
Nekako mi je draže što idemo na Real, a ne na španske cigane.
Što se utakmice tiče, samo ću reći DANTE EXUM, ali svakako timska pobeda.
Jako mi je žao što Andjušić nikako da iskoristi svoje šanse. Nekako mi deluje previše nezainteresovano da igra agresivnu odbranu ili da igra odbranu uopšte, a znamo kako prolaze kod Željka takvi igrači.

P.S. Da li se zna kada će se karte pustiti u prodaju za TOP 8 i da li postoje neki uslovi za kupovinu istih?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top