Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Praštajte za off, ako je i uopšte off topic, ne znam dje bih postavio ali ja sam tek sad odslušao ovu pjesmu i pogledao spot grupe JNA, znači ljudi, ne da sam oduševljen nego je ovo MOĆ! Ne pamtim da sam se odavno ovako naježio. Kakva brutalna stvar, siguran sam da se ovo mora svidjeti i ljudima koji ne navijaju za Partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.457
Reaction score
2.227
Srecan put i barem jedan put da nas Partizan pobedi i ako ne pobedi ja sam zadovoljan i sa ovim uspehom sesto mesto nije mala stvar odlican plasman.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Završavao sam 8 razred osnovne te 1992 godine. Otac, stric, ujaci su povremeno dolazili sa ratišta kući, ja i pokojni đedovi smo bili čini mi se jedini muškarci kod kuće u toj nekoj užoj familiji. Sva trojica smo bili otrovani grobari, đed po majci čini mi se i ponajgori, voleo je da potprcava musave sa ironičnim podjebavačkim osmehom. Nije bilo baš dobro vreme, a KK Partizan nam je bio možda i jedino pozitivno. Sećam se svakog koša sa tog fajnal fora i čini mi se da su te utakmice uz četvrtfinale jedine bile prenošene na tv, možda grešim. Bio mi je kraj osnovne, pa sam učio dosta, rano išao u krevet i uglavnom slušao na radio Beogradu šta se dešava i kako guramo.

Elem, sve me podseća na taj april, vreme, neki lični osećaj. U školi je te godine uvedena interna radio stanica, sa sve razglasom u dvorištu i zvučnicima u svakoj učionici. Nas dvojica, oba grobari smo odabrani da je vodimo, puštali smo muziku na odmorima, organizovali takmičenja u pevanju, puštali obaveštenja za učenike, organizovali radio drame učenika itd... Masa klinčadije se tada po prvi put susretala sa nešabanskom muzikom, morala je tu da uleti i poneka Madona, Pola Abdul itd da umirimo curice koje su se žalile na malo tvrđi zvuk sa razglasa... Elem, zbog izbora muzike, neprijatnih i provokatorskih viceva koje smo pričali (je li ovo čiviluk za nastavnike - jeste, ali možete i jakne da kačite), bili smo na crnoj listi direktora, starog udbaša i ciganskog pseta. Čekao je samo priliku da nas se otarasi.
U danu posle titule, ako se ne varam bio je petak, od osam ujutru smo se lepo zaključali u sobičak sa opremom i grmelo je sa razglasa "Tri poena, tri poena da li je mogućno" sat vremena. Nisu mogli da počnu časove. Ovog mog nesretnika su za kaznu prebacili u VIII-4, meni nisu mogli ništa jer sam bio dobar đak, predstavljao sam školu na takmičenjima itd...
Momci, dajte da mi još jednom taj razglas zazvoni u glavi ako Bog da. Vidimo se u Viljnusu.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Završavao sam 8 razred osnovne te 1992 godine. Otac, stric, ujaci su povremeno dolazili sa ratišta kući, ja i pokojni đedovi smo bili čini mi se jedini muškarci kod kuće u toj nekoj užoj familiji. Sva trojica smo bili otrovani grobari, đed po majci čini mi se i ponajgori, voleo je da potprcava musave sa ironičnim podjebavačkim osmehom. Nije bilo baš dobro vreme, a KK Partizan nam je bio možda i jedino pozitivno. Sećam se svakog koša sa tog fajnal fora i čini mi se da su te utakmice uz četvrtfinale jedine bile prenošene na tv, možda grešim. Bio mi je kraj osnovne, pa sam učio dosta, rano išao u krevet i uglavnom slušao na radio Beogradu šta se dešava i kako guramo.

Elem, sve me podseća na taj april, vreme, neki lični osećaj. U školi je te godine uvedena interna radio stanica, sa sve razglasom u dvorištu i zvučnicima u svakoj učionici. Nas dvojica, oba grobari smo odabrani da je vodimo, puštali smo muziku na odmorima, organizovali takmičenja u pevanju, puštali obaveštenja za učenike, organizovali radio drame učenika itd... Masa klinčadije se tada po prvi put susretala sa nešabanskom muzikom, morala je tu da uleti i poneka Madona, Pola Abdul itd da umirimo curice koje su se žalile na malo tvrđi zvuk sa razglasa... Elem, zbog izbora muzike, neprijatnih i provokatorskih viceva koje smo pričali (je li ovo čiviluk za nastavnike - jeste, ali možete i jakne da kačite), bili smo na crnoj listi direktora, starog udbaša i ciganskog pseta. Čekao je samo priliku da nas se otarasi.
U danu posle titule, ako se ne varam bio je petak, od osam ujutru smo se lepo zaključali u sobičak sa opremom i grmelo je sa razglasa "Tri poena, tri poena da li je mogućno" sat vremena. Nisu mogli da počnu časove. Ovog mog nesretnika su za kaznu prebacili u VIII-4, meni nisu mogli ništa jer sam bio dobar đak, predstavljao sam školu na takmičenjima itd...
Momci, dajte da mi još jednom taj razglas zazvoni u glavi ako Bog da. Vidimo se u Viljnusu.
Super tekst, prosto sam se i sam vratio u to neko vreme. Nadam se da ce taj razglas svima da nam zazvoni u glavi !

PS: vidimo se u Viljnusu, da popijemo nesto, pa cemo za Kaunas ;) ;-):partizan-fan:
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ne znam iz kog razloga nocas nisam mogao da spavam, ali se probudih nikad raspolozeniji. Slican osecaj sam imao pred njihovo gostovanje ovde, aj da se i ishod ponovi pa da ne spavam ni nocas al sa razlogom. Srecno Zeljko, KP i momci
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Najgore sto moze da se desi veceras je da relativno neizvesna zavrsnica i da se ne desi ono sto bi svi voleli. Svaki drugi skor, da ih dobijemo ili oni nas vecom razlikom je u neku ruku ok, jer se mi ne bi toliko istrosili, kako fizicki tako i emotivno. Jedino je sigurno je da sve svi nadamo da ih cepamo veceras!!!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Već danima nemam mira, ne pamtim kada me je tresla ovakva navijačka groznica..mozda ne od Marka Nikolića i tanga smrti 2017. Ali košarka je moja prva i najveća ljubav prema sportovima i ovo je posebno na više nivoa nego što umem objasniti. Bukvalno ne živim od utakmice do utakmice,već je to vreme koje pojede iščekivanje nove košarkaške predstave našeg najboljeg Partizana.
Verujem u ovaj tim, u svaku njegovu čiviju jer je to Najveći zategao u simfonijski orkestar i melodija naše igre na terenu mi odzvanja mislima kao i ova prejaka pesma Grupe JNA (koja je na repeat od kada je izasla).
Brojim sekunde na svaki 70ti otkucaj srca do pocetka spektakla (kada počne utakmica ide lagano na 120bpm :D ) i verujem, bas onako svakim atomom, verujem da je to ta sezona..baš kao u pesmi..VRAĆAJU SE DANI POBEDE!

:napred-partizan::navijac:shal
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Neverovatno sam lagan oko ovih tekmi a svi oko mene ludilo,ne mogu da docekaju. Ne verujem da je to jer ono siguran sam u prolaz,nisam siguran Real je to a nije ono da sam zadovoljan jer smo zacrtani cilj ispunili i premasili. Prosto ne mogu da se stavim kao u taj mood da je tekma i to velika. Nesto mi govori da cemo uzeti evroligu ove godine,ono znaci pored puta sto se kaze. Jos nisu nasi igraci pokazali sve duzni su nam i Madar i Papa i Andjusic i ostali da se ponove da pokazu velicinu. Prizeljkujem onu seriju kao protiv Makabija.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Danas Vlahovic i Beric iz Madrida prenose? Beric je na snimcima iz Madrida, valjala bi njegova srecna kosulja u studiju.

Ajmoooo majstori, ajmo Zeljko, 1 samo od ove dve da dodje, pa da se pucaju temelji Arene. Igraci i Zeljko veruju, zasto bi onda iko sumnjao! Idemo do kraja!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Nekako, barem u mom okruženju, vlada umereni optimizam ali kada se spomenu realna očekivanja, euforija splasne i pokrene se priča o dužini rostera Real Madrida, povratku gotovo svih njihovih igrača iz povreda, našem skoru u Madridu do sada...

Već nekoliko puta ove sezone je slična atmosfera vladala među ljudima. Pred EL meč u Pioniru, kasnije pred gostovanja u Kaunasu i Istanbulu protiv Efesa tek stidljivo se provlačila priča o eventualnoj pobedi.
Drago mi je što je i pred ovu plej-of seriju tako.

Večeras kreće ono pravo, Željko Obradović će po ko zna koji put pokušati da se plasira na F4, ovaj put uz mnogo veći motiv jer vodi klub sa kojim je sve počelo. Srećno nam bilo i da pokažemo svima da sve ovo do sada nikako nije bilo slučajno!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Srećno danas Žocu i momcima.
Neka ostave srce na terenu , pa da hladne glave iskoristimo paniku i strah kod igrača Reala jer oni su stegnuti , dolazi im najtrofejniji evropski trener svih vremena i crno bela kaznena ekspedicija.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Ja molim igrače Partizana da pobede danas, ako mogu. Ako ne mogu, onda drugi put, kad budu mogli (u četvrtak).

Već smo napravili veći rezultat u Evroligi nego što smo očekivali. Svi mi očekujemo prolaz dalje i čak titulu, jer inače ne bismo bili Grobari. :D Ipak, moramo biti svjesni kakve ekipe nam stoje na putu i da eventualno ispadanje ne treba da bude tragedija. Uživajmo u ovoj fenomenalnoj sezoni u Evroligi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top