Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.760
Reaction score
6.304
Tako jeeeee!!!
Bravo Kevine… sta reci posle adrenalinskog soka. Da svi prežive na forumu pa sutra da s kaže nešto pametno.
Sudije dobre. Pustili malo ragbi na kraju ali ništa ja tu ne bih dirao ni za četvrtak. Hoćete onu Anu kurvu da stave.
A Arena sljedeće nedelje , jao majko moja:pfc: skidaj sveee stolice
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Nikad ne podcjenjuj srce šampiona! Jbt, ja ne znam kako sam ovo preživio!

Skoro nikad ne pričam o sudijama, ali su nas ovoga puta urnisali. Toliko su me iznervirali da nisam gledao poslednjih nekoliko minuta. Mislio sam da nam neće dozvoliti da pobijedimo. Ne mogu da vam opišem koliko mi je drago da nisam bio u pravu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dzabe sve, i cekanje da se previje igrac, i promena sudijske odluke i faul Ledeju kad Kevin grune i vatru sune nema dalje.
Tako jeeeee!!!
Bravo Kevine… sta reci posle adrenalinskog soka. Da svi prežive na forumu pa sutra da s kaže nešto pametno.
Sudije dobre. Pustili malo ragbi na kraju ali ništa ja tu ne bih dirao ni za četvrtak. Hoćete onu Anu kurvu da stave.
A Arena sljedeće nedelje , jao majko moja:pfc: skidaj sveee stolice
Ma sta skidaj stolice u Areni, pokrivaj JNA i postavljaj parket, a tu onda skidaj stolice. Uh jbt od ovoga moze da se rikne
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top