Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.951
A da l je moguce da padnes na provokacijj onog govneta spanskog na minut ipo do kraja na +15…jbteee,kakva gluposta da nam usere sezonu,janne verujem(daleko bilo)
Inace bravo za utakmicu! Doktorski!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
donekle se slazem sa tobom @serAlex ali zato je kapiten, zato sto ima visi nivo svesti.
Lesor - da, ocekivano. ali on - iskreno nisam ocekivala od njega.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.784
Obrisali smo parket s njima, što se mene tiče nek nas izbace zauvek iz EL ako hoće, pišali smo im po "kraljevskom klubu" u sred Madrida!
Upravo. Ja sam ponosan DO NEBA, jebali smo Real dva puta u dva dana u Madridu, MADRIDU!!! Prešli smo igricu. Danteu brz oporavak, a ova serija je za mene već gotova ogromnom pobedom. Puca mi ona stvar za suspenzije.

@JasminaT
Ma kapiram ja šta pričaš, ali meni je draže ovako nego da im je uz osmeh ponudio drugi obraz. Možda grešim.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
1. Da nam Dante ovo progura sa maks 10 dana pauze. Jebacemo ih u BG i bez njega. Bravo momcino, prvi pritekao u pomoc, zlatni decko nas!

2. Nazalost pod 2, kakav rad Zeljka, pa ovi nisu mogli jos 6 dana da nas dobiju.

3. D'umre vucic kad je vec hitno primljen

4. Govna spanska, oduvek govna ogavna, sjebase nam prelepo vece, sa trojicom da im igramo ima da ih useremo u utorak.

5. Bodiroga, pamet u glavu, mojne neke gluposti sa suspenzijama, nesto osim 2:0 veceras, itd.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kao da smo prokleti...jel moguce ovo da se dogodilo Danteu.Ne ne,ne zelim da verujem da se ovako dogodilo
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Ja sam uvek za smirenost, ali Panterova reakcija mi je bila kapitenska i partizanska. Jebite se i vi i Florentino i kralj, mi smo Partizan i ne sklanjamo se. Jbg, posle se otrglo kontroli zahvaljujuci bikčini.

Samo da se Dante oporavi za Kaunas, inače ne vidim sto bi neko od naših igrača popio kaznu da ne igra.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ovo je prvi put da se ne mogu nešto radovati uprkos istorijskoj pobjedi, mene sad osim Egzuma najvise brinu suspenzije, dovoljno je samo Pantera da suspenduju (a još nekog će naravno), mi ih teško možemo dobiti bez njega i Egzuma
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top