Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.373
Reaction score
37.767
Istu povredu sam imao samo na ruci i to je bila "boza", praktično sam sa bandažom mogao da branim. E sad, noga... više trpi svakako. Ali doktori znaju bolje.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.290
Bravo miiii!!!!! Muda do podaaaaa.
Samo da je Dante dobro. To je sada najbitnije.
Majmuncina ciganska bolje da ne dolazi uopste u Bg.
Sto se tice samo utakmice. Bez Tavaresa su druga ekipa. Otvara se reket cim on nije tu . Znao sam da ce Dante da ih skoluje.
Ne valja kad imas mnogo dobrih igraca na kecu Ljulj, Sergio, Gos, Hanga pa i Musa. Niko ne moze da proigra i zbog Zeljka i zbog njihovog trenera.
Znao sam da je Zeljko tata ali da ga ovoliko ponizi takticki nisam verovao.

I da Ostoja pusi ga. Nece biti cetvrte.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.069
Локација
Beograd

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Ma ne mora Dante da igra u Beogradu, pregazićemo ih i bez njega. Samo da se oporavi do Kaunasa.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nadam se da sam u pravu kada kažem da im je bolje da ne dolaze u BG. Ako kao navijači nemamo adekvatnu reakciju na ovo, da im se noge slede kad im sleti avion, ne kad počne tekma, nego kad sleti avion, onda ništa.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
E mater vam jebem seljacku , dzibersku , spansku, cigansku! Jebem vam poreklo i seme , i ko vas nazva kraljevskim klubom, mrzeo sam vas uvek i sad vas mrzim najvise na svetu ..u usta vas jebem ona smrdljiva! Klosari jedni, jebem vam mater bolesnu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top