Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.325
Локација
Čačak
Prema informacijama koje sam malopre dobio (iz arene gde se igra kadetski turnir) kazne se ne prenose na F4. E sad ne znam dal je tačno ili ne. Nigde ne piše
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Čir će da mi proradi kol'ko sam poludeo zbog ovoga... Bukvalno mi je loše fizički... Ubijemo real 2x u 2 dana u sred Madrida, počistimo parket s njima bukvalno, probudi se potpuno utemeljena nada da možemo do titule prvaka Evrope, i desi se ovo! Pa jesmo prokleti?! Dokle bre više?! Da odemo u finale na Kaunas bi Sarmat pao.... Jebem ti život....
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
980
Локација
JNA
Glava me boli ceo dan, umesto da se radujemo i da budem usran od alkohola ja sam sinoc prestao da pijem, pribojavao sam se ovoga... Teraju govna sve na povratak serije u Madrid. Tek sta mozemo da ocekujemo od sudija, ona utakmica sa barsom kuci ce biti smesno za ono sto nas ceka, ubedjen sam.
Voleo bi da Stojance ili neko ko zivi kosarku malo pokusa da nam objasni imamo li sanse i kako igrati protiv Reala bez Lesora i Pantera, sta mozemo da ocekujemo. Uz predpostavku da ce Egzum da igra da racunamo, ja se nadam.
Da li Smajli moze protiv Poirea? Videli smo da sa Tavaresom i moze ali problem su licne.
Da li Balsa moze da pomogne i koliko?
Da li Tristan moze da igra neku peticu gde ce da izvlaci Tavaresa napolje?
Kako zaustaviti unutrasnju igru njihovu bez mesa u reketu?
Da li moze neko da nadomesti Panterov nedostatak ne u poenima vec u protoku lopte u napadu, Andjusic deluje da to ne moze, moze neki sut da pogodi, ali ove ne moze...?
Pricajte mi ljudi malo o kosarci, lepotici u koju sam se zaljubio ove sezone definitivno... U toku meca juce kazem, ljudi ja bi voleo sutra da igramo opet, ovo je prelepo gledati onakav Partizan.
Jel ono sinoc nasa najbolja utakmica u EL ove sezone sta mislite?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Glava me boli ceo dan, umesto da se radujemo i da budem usran od alkohola ja sam sinoc prestao da pijem, pribojavao sam se ovoga... Teraju govna sve na povratak serije u Madrid. Tek sta mozemo da ocekujemo od sudija, ona utakmica sa barsom kuci ce biti smesno za ono sto nas ceka, ubedjen sam.
Voleo bi da Stojance ili neko ko zivi kosarku malo pokusa da nam objasni imamo li sanse i kako igrati protiv Reala bez Lesora i Pantera, sta mozemo da ocekujemo. Uz predpostavku da ce Egzum da igra da racunamo, ja se nadam.
Da li Smajli moze protiv Poirea? Videli smo da sa Tavaresom i moze ali problem su licne.
Da li Balsa moze da pomogne i koliko?
Da li Tristan moze da igra neku peticu gde ce da izvlaci Tavaresa napolje?
Kako zaustaviti unutrasnju igru njihovu bez mesa u reketu?
Da li moze neko da nadomesti Panterov nedostatak ne u poenima vec u protoku lopte u napadu, Andjusic deluje da to ne moze, moze neki sut da pogodi, ali ove ne moze...?
Pricajte mi ljudi malo o kosarci, lepotici u koju sam se zaljubio ove sezone definitivno... U toku meca juce kazem, ljudi ja bi voleo sutra da igramo opet, ovo je prelepo gledati onakav Partizan.
Jel ono sinoc nasa najbolja utakmica u EL ove sezone sta mislite?
Tacno, ovo se mora dobiti u 3coj (bice tesko) ili 4oj (bice jos teze ako uhvate ritam u 3coj). U majstorici vec znam scenario skakanje cele njihove petorke na svaki aut, faul, konstantne provokacije, itd. gde ce sudije popustiti pod pritiskom i masakrirati nas, osim ako ne odigramo tako da mi njih masakriramo. Ja verujem da jednu od dve kuci mozemo da dobijemo!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Samo da kad bi Smajli mogao da izdrzi vise od 20min sa manje od 4 licne greske... ja ne znam do cega je ali on ne igra duze od 15 minuta jer konstantno udje u problem sa licnim greskama... za Pantera se ne brinem toliko, jer ima Aleksa i Madar da eksplodiraju.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Samo da kad bi Smajli mogao da izdrzi vise od 20min sa manje od 4 licne greske... ja ne znam do cega je ali on ne igra duze od 15 minuta jer konstantno udje u problem sa licnim greskama... za Pantera se ne brinem toliko, jer ima Aleksa i Madar da eksplodiraju.
Isto razmišljanje mi prolazi kroz glavu celo vreme. Mi sa njim imamo ekstra minute i on, pogotovo ove jače utakmice odigra maestralno. Ali brate on nakon 12-13minuta obavezno ima 4 lične. Kontam ako bi to moglo da se popravi i uz zdravog Exuma mi možemo dobiti i u utorak. Jebeno teško ali moze.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Ova presuda samo uvodi priliku muljatorskim timovima poput cigana, barse, reala i slicnih, da kada gube izvedu drugu postavu, isceniraju ovakav prekid, i docekaju revanše sa prednošću u rosteru. Ja ne vidim drugu logiku... Jednostavno odluka koja ti dozvoljava sledece godine sa uvedes andjusica da razbije picku nekom bitnom igracu, ubacis i tristana da se potuce sa na pr. miroticem, i unakazis barsu za revans... Ovo je presmesno... Naravno juriti pobedu vec u sled mecu, ne moze se kalkulisati pred 20000 navijaca....
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Bojim se da me ne "rebnete" bodovima, zbog vređanja, čega god, ali moram, to je jače od mene. Šta ste drugo očekivali od španskih cigana? Pogane ciganšture, malo manje doduše nego ovi iz podbanjičkog kolektora ili mnogo manje, šta znam za mene jedinica za mržnju jeste njihov klub, tako da otkud znam, ali razumete poentu.

Jel Rudi gotovo isto uradio u finalu svetskog prvenstva čini mi se? Ako mi verujete od njega sam to očekivao, ali od Ljulja nikada, ali svako kad tad pokaže svoje lice.
Što se tiče serije, pa ni njima ne igra Dek koji je najbolji igrač trenutno i ovo govno koje je povredilo Dantea. Verujem, u pobedu.

Nama je trenutno najbitnije da se Dante oporavi, ali po svaku cenu, ne bih rizikovao i ne bih voleo da priuštimo sebi rizik da igra u utorak.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Ma da ne vaze to bi se do sad znalo. Uostalom onda bi se moglo postaviti pitanje i da li vaze za Jabuselea. Ostaje tanka nada da pod pritiskom kosarkaske javnosti pojasne da ne vaze, ali nema od tog posla nista.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.492
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da to nije definisano u praviliniku i da su to samo nagađanja. Iz ugla takmičenja bilo bi logično da se kazne završavaju po fazama, odnosno da ne podležu malverzacijama (namerno izgubimo meč zbog kazni itd). S druge strane broj utakmica je broj utakmica i po tome se odnosi i na polufinale. Svakako je loša odluka ne zato što je nepravična ili šta već nego jer nije to s Panterom logično sređeno.
Verujem da će to tumačenje biti deo na koji će klub imati pravo da se žali.
Još jedan razlog zašto je NBA miljama ispred el, jasno su definisane suspenzije u plejofu ili se dobija jedna ili ako se dobija više, dobija se količina koja garantuje da nećeš igrati po.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top