Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.458
Локација
Brdo Banovo
Emisija 24h zalopojki.

Ajde dosta je bilo.

Dva puta pobedjen Real na njihovom terenu, utakmica od sinoc bila kao grobarski vlazni snovi.
Imamo 2-0 i mec u Beogradu. Jos cetrdeset minuta, pa kraj serije. To treba da bude priprema utakmice i priprema tribina!

Kakav poraz, jos sokantnije "nameran" pa da se vraca Lesor.
Lesora ce odmoriti Ledej, Smajli i Tristan. Savrsena prilika.
Naneli napadacki menja Pantera.

Lesor spreman za Barselonu, Panter za finale sa Fenerom.
Zeljko sa Itudisom proslavlja to u Viljnuskim birtijama. Mamurni dolaze na finale.

10 TITULA ZELIMIRA, DRUGA PARTIZANA!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.705
Meni i dalje nije jasno kako je neko mogao da navija za 11 mamlaza kao što je onaj Dek na svetskom prvenstvu u fudbalu, šta je nekom tu bilo simpatično i kakve to veze ima sa sportom... Viteštvo ne postoji kod Španaca, Argentinaca i sličnih, uvek gluma, kuknjava, tuča, sve za pobedu a što je najgore prečesto im prolazi. Pričam o onome što sam ja video do sada od kada svesno pratim sport, možda je nekada bilo drugačije. Upravo zbog toga što je ovom smrdljivom klubu koji se zove Real to toliko puta prošlo, ja se nadam da barem malo pravde na ovom svetu postoji i da ovaj put neće.
Domaćim novinarima i svim ciganolikim stvorenjima jebem šest kolena unazad i unapred. Partizan ide dalje, mada nije da zbog toga navijamo za njega.

Odluka Evrolige je sramota za sport i uvreda za zdrav razum, ali je isto tako konačna, tako da treba da prestanemo da kunemo sudbinu, razmišljamo šta bi bilo i crtamo mete. Šta najbolji rade u ovakvim situacijama, šta Željko radi? Pa radi sa onim što ima i ne prihvata poraz. To jedino dolazi u obzir kada si pobednik i šampion. Na kraju, američka i jugoslovenska škola obično pobede u košarci a mi imamo ponešto od obe.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

Snimak druge utakmice
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ne vidim poentu da se raspravlja o tome da li po pravilima Panterova suspenzija vazi za polufinale ili ne u slucaju da pobedimo u utorak, kada smo upravo imali prilike da vidimo da su igraci kaznjeni manje od minimalne kazne za prekrsaj koji su napravili po tim njihovim pravilima. Dakle, pravila i ako su napisana, zapravo ne postoje. Ako pobedimo u utorak, siguran sam da cemo moci da trazimo od Evrolige da se kazna odlozi za regulani deo sezone pod izgovorom da je i u interesu takmicenja da se to desi, a da li ce to biti uvazeno ili ne ne zavisi od pravilnika, nego iskljucivo od dobre volje rukovodstva lige. Tu nam adut moze biti i misljenje citave evropske kosarkaske javnosti, koja je u potpunosti na nasoj strani, i to opravdano.

Sto se tice utakmice u utorak, mislim da se malo precenjuje Realova dubina, i da je njima izostanak Deka i Jabuselea mnogo veci problem nego sto vecina misli. Jeste njihova klupa puna ozbiljnih imena, ali je ogroman broj tih imena star, u ozbiljnom padu forme i ima problema sa povredama. Smajli jeste mnogo manje ime nego Rendolf ili Kozer kod njih, ali sam ja ubedjen da mi mnogo manje gubimo sa njim na terenu umesto Lesora nego sto Real gubi sa ovom dvojicom umesto Deka i Jabuselea. Takodje, ovo je potpuno neocekivana situacija za obojicu trenera, a u takvim okolnostima je Zeljko sigurno u prednosti u odnosu na ovu imitaciju trenera koja njima sedi na klupi. Dosta zavisi od Egzumovog i Tavaresovog stanja, ali ja mislim da cemo mi zavrsiti sve u utorak ako Dante bude na terenu i bude na nekih 70-80%, a cak i da ne bude tako, nismo bez sansi. Ovi momci su nam dali i vise nego dovoljno razloga da im verujemo, ne vidim zasto bismo sad pravili izuzetak.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Smanjite žalopojke, prestanite da jebeno mračite.

Vodimo 2:0. U naredne, eventualne 3 utakmice, moramo jednu da dobijemo. Željko je tu. Momci grizu za svaku loptu, kidaju. Mi jesmo bez Pantera i Lesora ali i oni su bez samopouzdanja. Ubili smo ih.

Ide vikend, proslavite još malo. Pa se polako spremajte i za taj F4.
I samo ne zaboravite da će se ove naše tri vezane pobede protiv Reala, u školama izučavati.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Da budemo iskreni, da ne budemo jebeno liberalni, lazno korektni itd. MRZIM IH SVE. Najvise cigane koji seire zbog ove situacije, pa onda sve redom.

Kada je krenulo sranje, a mirisalo je na to jos od faula Deka nad bratom Danteom i unosenja u facu Alenu, navijao sam da ih polome nasi igraci od batina. Zgazi, udri, slomi. Oni su picke, oni nisu sportisti. Panter je bratina koji nije dao na sebe i t im. Onda uleti smradina Dek, hoce da pesnici, onaj bilmez baci mma zahvatom sa ledja Dantea-mogao je stvarno kicmu da mu povredi, jer nije to jebote mma mec gde ti je telo spremno na te zahvate, nasi igraci se brane, i kao rezultat dodje holandsko govno i otkine nas vise nego njih. Njemu prvom jebem sve i njegovim "evropskim vrednostima". Nije on presudio Panteru ameru, nego Partizanu iz Srbije. Sramotna odluka. Da, mrzim ih sve.

Neka gori Arena, dobicemo govna u utorak. Pisao sam iz zajebancije Andjusic odlucuje, sada verujem. Ajde majstore 7/7 trojke, mozes ti. Da ih zgazimo igracki, a navijacki da pokazemo da su Grobari najbolji navijaci na svetu.

Napadaj, napadaj, Partizane napadaj.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Nikola, tacno je da bi bilo van svake pameti da SADA odluce da se kazne brisu za F4 jer bi svi digli buku oko mogucnosti pomilovanja Jabuselea, ali nije nemoguce da NAKON nase trece pobede to odluce. Sto duze traje nejasnoca oko tog pitanja, to mislim da imamo vise razloga za optimizam. Da sigurno nema sanse da se to desi, ne vidim zasto odmah ne bi rekli.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ajde ljudi nek neko procita pravilnik EL,ne znam je li istina
Nazalost, round-robin generalno u sportu obuhvata samo ligaski deo. E sad, kontekst pravila "nema zalbe" je taj da se utakmice igraju u kratkom vremenskom periodu i da bi bilo besmisleno da se konacna odluka donese dan ili dva pre utakmice jer to remeti mnogo toga, a pogotovo pripremu utakmice i putovanja. Ali posto se F4 igra nakon poprilicne pauze, logicno bi bilo da se makar u kontekstu zalbe gleda odvojeno od ostatka plejofa i da se u najmanju ruku moze izvrsiti revizija odluke, ali konkretno top 8 serija je vec izasla izvan round-robin dela. I upravo to i pise na vrhu tvoje fotografije "Zalba nije moguca zbog specificnosti NON ROUND-ROBIN dela takmicenja".
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Koliko se kuka i mraci, ovo je nadrealno. Kao da se ocekivalo nesto drugacije. Apelujem da se to obustavi, a naročito širenje defetizma, jer ću za svaku takvu poruku dati poene.

Objektivno posmatrano, Panter je iskulirao u oba slucaja. Prvo ga je Poirije (ili kako god) jos poganije udario. Tad mu se nasmejao sa poda.

Ljulj ga je udario, ali onda jos usao u kontakt i nesto dobacio ciganski. Panter je samo podigao preteci, Po tehnicka, lagano.

Tucu i incident je zapoceo Dek. Zaleteo se pesnicama, ali ispromasivao, onda ga je Naneli potegao nazad (bez suspenzije) i Egzum (bez suspenzije, a pre toga je i Ljulja otresao od Pantera). Bolid Jabusele je pomislio da Dante gazi Deka, pa ga povukao preko Ledeja onim potezom za robiju. Koji iz drugog ugla (ispod kosa) ipak nije delovao toliko drasticno, kao iz ugla glavne kamere. Ocekivao sam 5-7 utakmica.

Imamo Musu (bez suspenzije) koji ne zna sta hoce i trckara ka nasima (slicno i Hezonja (bez suspenzije) koji bije Musu umesto Pantera i posle gradi). Tu su mozda procenili da je doslo do kontakta Panterovog bekhenda i forhenda i Musine lobanje, pa zato 2 utakmice. Jer, da je zbog iniciranja, morao bi da dobije i Ljulj isto (normalno je da Ljulj ne dobije nista, jer je isciganisao u startu i posle tapkao loptu na periferiji).

Druga nejasna stvar je da Dek dobije jednu, a Panter 2. Doduse, Dek je promasio, a Panter pogodio :D

Na kraju imamo Lesora, koji u zavrsnici, bez ikakvog narocitog razloga i potrebe, reda radi, poteze Musu, koji leti kao Neimar. Zasluzena jedna utakmica.

Tako da je jedina nelogicnost kako mogu Panter i Dek da dobiju razlicito.

Jedan deo odgovora je da je Panter pogodio Musinu lobanju.

Ipak, skloniji sam da verujem da je veca zasluga u tome katalonske ciganije, koja je sve ono sinoc posmatrala smeseci se.

Suspenzija vazi za F4, nema logike da je drugacije. Mozda postoji ta neka naknadna zalba, ne znam. Svejedno,. ne bi ni davali 2 da nisu planirali tako.

Sto se tice nebuloza oko pustanja plej of utakmice, ne verujem sta citam.

Situacija je sledeca. Prvo cemo da otamburamo olos u utorak. Vise prostora da dise ce imati, pre svih, Naneli, ali i Papa, Ledej (pogotovu ako Tavares bude imao manju minutazu). Nadam se da ce Aleksa da povileni.

Nakon toga da se odere u polufinalu ciganija koja je suspendovala kapitena.

A onda, u finalu, susret u punom sastavu sa Fenerom, pa da se Zeljko revansira Itudisu, a Panter nabaci indeks 45 i podigne pehar.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.740
Reaction score
22.830
Локација
Beograd
Real je najgori klub na svetu, mrtvo im sve jebem, sudijama isto...ako se ne varam, osamdesetih je igrao u fudbalu osamdesetih sa Rijekom neki Kup UEFA, prvu su u gostima izgubili sa 3:1? U revanšu sudije isključuju Rijeci tri igrača, eeeej tri...i govna dobijaju 3:0 i prolaze. Uvek su imali pomoć kada im je trebala.
Isključili su igrača Rijeke koji je bio nem ili čak gluvonem, ne mogu da tvrdim, i to zbog provokacije sudije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top