Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Pa zar uprava fudbalskog kluba ne priznaje novu skupstinu i predsednika sd-a? Ratomir babic clan ove nove privremene uprave...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Izvinjavam se na duplom postu.

Ja se samo nadam da su najurena sva govna i beskicmenjaci iz upravnog o(d)bora!

148DCF95-3F75-4DFE-A168-FB7CA616FD72.png
 

Buki

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
5
Reaction score
16
Локација
Zemun
Верујем да од овога ништа бити неће, али једну ствар морам да прокоментаришем.
Смрдљиви Раша Бабић? Па по колико година живе та говна?!
Па после нек се опет чуде кад на првој утакмици нове управе чују песму која се без прекида пева на ЈНА више од 30 година!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ko su uopste ovi likovi? Za Loncara, Babica matorog znam i za Tanaskovica. Koji ce nam kurac garnitura identicna ovom dvojcu maloumnom. Sta oni mogu da primijene/poboljsaju!?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Pa ja ne znam koga ljudi ocekuju ? Nekog ko je opozicija ? Nece ovo biti rukovodstvo ovi su samo tu da sprovedu izbore.
Ali jasno je da ce biti ili Milija ili neko iz te ekipe, mozda ne predsednik ali potpredsednik sigurno.
Mi smo u poziciji da ne moze biti gore od ovoga tako da se nema sta ni izgubiti. Btw kad pomenu Loncara on je bio ministar u prosloj vlasti. Ne znam da li je u medjuvremenu preletio ili bar postao prihvatljiv.
Ipak ovako na prvu covek je majka Tereza za ove iz sadasnje vlade i rukovodstva kluba. Babic je tu ja se nadam samo zbog provodjenja izbora jer verovatno je za 40 godina savladao sve moguce manifetluke u vezi s tim.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Upravni odbor Jugoslovenskog sportskog društva Partizan imenovao je privremenu upravu u fudbalski klub. Automatski, funkcija su razrešeni predsednik Milorad Vučelić, predsednik Miloš Vazura, čak i počasni predsednik Milorad Ćurković.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Sto se mene tice, svako ko nije ucestvovao u vladavini v i v je bolje resenje od ove dvojice i njihovog upravnog odbora. Hvala dragom Bogu da se ovoj dvojici i njihovim dupeliscima iz UO i skupstine blizi kraj! Situacija je takva da i sa "daj sta das" varijantom trebamo biti srecni! Nadam se da niko ko je ucestvovao u ovom visegodisnjem unistavanju FK Partizan, a narocito od januara 2022 godine vise nece prismrdeti ni blizu svetinje! Tu narocito mislim na bivse igrace i tzv legende clanove aktuelnih struktura kluba, ali i na funkcionere tipa curkovic ili zecevic!!! Napred Partizan!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Pročitam da je uvedena prinudna uprava, obradujem se, baš, baš obradujem.
Pročitam da je Raša Fosil Babić član prinudne uprave, ispisujem ženi sve po spisku, eto onako reda radi i au pičku materinu sve.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.942
Локација
Žrnov
Ovaj Medjedovic je verovatno Pazarac, suvlasnik Barbose.
Ko je ovaj Vukcevic?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Ono kada te lepi rasa 'privremeno' spasava od udbasa i gmazuru. Gde vam je mile burek takvu ste velicinu ispustili. Pravda za bureka

Sto bi rekao Stojance, Jebem ti zeno majku :gaah:
 
Top