Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
fuseni-dijabate-830x0.jpg

Ko je trazio Dijabatea?Vidite da covek jos spava,slavilo se,cim se probudi eto njega trkom na Je Ne A.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.705
Vezano za ono što se piše o KK-u, nikada se nisam informisao iz nekog razloga: da li je to u fudbalu uefino pravilo da moraš posebno da prodaješ karte za njihova takmičenja? Jer džaba sezonska kad ti ovi bolesnici stave 4500 istok bočno za Floru, Anortozis i slične velikane. U košarci makar gledaš sam vrh i najbolje moguće ekipe pa je očekivano da cene budu jače.
Evo sutra kad se izvadimo iz ovog sranja i gostuje nam Real u LŠ, onda slobodno nabij cenu 7500 istok bočno, ali makar ispoštuj onih koliko već mučenika koji i dan danas dolaze redovno.
 
Последња измена:

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
1389 strana, šta reći...
Vlado Šćepanović i Vladimir Ivić javna tajna je da su te godine na Košarama i Kosmetu pobedili, al ih malo navijači pratili i svet ih se odriče, wha wha...
Pa Crno-beli trijumf i Južni rajh nadalje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bitches, I'm back.
Vazura ostaje u klubu, neće niđe, osim ako ga ne izbaci JEDAN ČOVEK.
Plan je kako znaju i umeju da se dokopaju 2.mesta, pa da se pojača tim i da se uzdaju na kratko pamćenje u Srba (jer ćemo navodno biti konkurentni ponovo).
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Prica se o Duljaju, prica se ovome i onome.

Kada se prica o FKP, tema treba biti samo jedna. Kako da se promeni podanicka uprava i kako ciganskoj picketini i kukavickom diktatoru pokazati da se ne zajebava oko Partizana, jebem li mu sve mrtvo i zivo. Dok ne bude prekasno, ukoliko vec nije prekasno. Sto se tice dugova prema drzavi, treba traziti da se plati 2%, bas kao sto je crvena kurva u kosarci platila. Ni dinar vise.

Nikada FKP nije imao gore ljude na celu kluba. Godinama razaraju klub i nikom nista.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ekipi koju su sudije satirale od kurca kako bi protivnik pobedio,ekipi koju Mančester nije nadigrao... Kojoj su cigani na početku povređivali oči igračima koje nisu mogli zaustaviti...
Uprava je dovela do toga da posle noćnog poziva Vrhovnika da se ne igraju tog ponedeljka...da se Partizanom igraju kako god ko poželi .
Da li je ovo dno? Da ga jebem i da glumimo da ne igramo fudbal izgledali bi bolje od ovoga.
Ova uprava je dovela do nivoa koje je Vrhovnik želeo...Sad ostaje samo da uživaju.Untitled-1.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Četvrti smo sa malim šansama da budemo treći. Kako nije dno? Čak postoji realna šansa da budemo peti.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Dali peto mesto obezbedjuje neke evropske kvalifikacije ili cekacemo vild karya od UEFA? Gradis koeficient godinama i na kraj popusis qurac od neke seljacke klubove.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.549
Reaction score
29.518
Локација
Novi Sad
Pričali smo već o skupštini na prethodnim stranama ali bih opet pokrenuo temu. Da li iko ima ili može da dodje do aktuelnog spiska članova skupštine? Molim vas samo bez starih spiskova, slika i onoga što smo već videli, dakle nešto tipa sa poslednje sednice od pre par nedelja ili tako nešto, "friško".
Ako ne želite javno, možete i u pp pustiti.
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Ne menja se sastav skupstine svaki dan ali ima odredbi u statutu koje omogucavaju da se dodaju likovi koji mogu biti tas na vagi. Tu pre svega mislim na pravo pocasnog predsednika da bira odredjeni broj delegata. Pocasni predsednik je Curkovic. U svakom slucaju, da bi se doslo do friskih informacija potrebno je doci do zapisnika sa poslednje sednice i postoji pravni put kako to uraditi. Medjutim zahteva vreme i to je to. Zato su fotografije sa sednice izuzetno relevantne narocito ako se na njima vide interesantne licnosti. Ja sam ranije o tome dosta pisao i tvrdim da je svaki info tacan narocito ono za Duljaja ali je to sve sada vise nego nebitno. Od friskih informacija sve sto mogu da podelim je donji link...

Edit: podvlacim,odluka protiv razresenja Vucelica je jednoglasna. Dakle, svi likovi sa slika su glasali protiv, a po mojim informacijama bilo je glasanja preko punomocnika. Duljaj je tako glasao protiv!

 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ko su bre ovi ljudi na slikama i sta im je toliko smesno? Zelim svima koji ucestvuju u unistavanju kluba isto sto i onoj dvojici zlotvora.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Mene najviše plaši zamisao da oni potpuno žele da nam razore JSD, sve klubove, finansijski i na svaki drugi način, dugovima pičkama materinama, u fudbalu najviše, i na kraju će od nas da naprave nekog jebenog mutanta posle bankrota ko CSKA Sofija, Steaua, ovi iz predgradja u basketu, a mi kako se delimo kao navijači kroz istoriju, ima i međusobno da se podelimo u tom slučaju jebeš mi mater.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Top