Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Не видим шта је проблем за оваквог играча дати 4 милиона по сезони.
Ал ћемо зарадити на Тристану, таман да се то све поклопи у екселу.

КЕВИН ПАНТЕР!

Све нешто мислим да смо га због енергије Лесора поприлично и запоставили, и да то следеће сезоне морамо исправити и да много чешће и јаче грми Кевин Капитен један је Кевин Капитен.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Не видим шта је проблем за оваквог играча дати 4 милиона по сезони.
Ал ћемо зарадити на Тристану, таман да се то све поклопи у екселу.

КЕВИН ПАНТЕР!

Све нешто мислим да смо га због енергије Лесора поприлично и запоставили, и да то следеће сезоне морамо исправити и да много чешће и јаче грми Кевин Капитен један је Кевин Капитен.
Koliko se sjećam, kad je Tristan dolazio bila je priča da Real zadržava pravo na obeštećenje ako ode u NBA.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
То ништа не мијења ствар за ексел стручњаке :D

А пошто је колега горе споменуо неке играче, морам признати да би се енергија (лудост) Луке Божића савршено уклопила са нашим тимом.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
"Despite Punter’s decision to pick Barcelona’s offer, the financial situation with Nikola Mirotic’s buyout prevented the Catalans from completing the deal and Partizan took the chance to secure the signing of their star player."

Jos Mirotic. :D
Rekoh ja, dešava se Mirotić... Pomenuh veštičarenje?! :D Welcome back, Mr. Punter :napred-partizan:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.057
Od ovoga bolji potez u prelaznom roku tesko da moze.
Najbolji bek, najbolji suter, kad nemas resenja, baci mu kosku, moze on i sa 9-10 metara da opali.
Kad su temelji zdravi, mnogo je lakse kucu izgraditi, imamo najboljeg arhitektu i armiju navijaca.

Drago mi je sto neko rece, sto smo pokazali zube, spanskim ciganima oba dva, kao i grckim zecevima koji bi celu nasu postavu, Zeljka, a mozda i da im posaljemo 10,000 navijaca da napune OAKU, da ne moze se cackati u nas sastav tek tako, nismo mi neki fmp ili turk telekom.
Malo ste se zajebali, jebacemo vas sve redom sledece sezone!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Zaista KP zasluzuje postovanje za ovo sto je uradio. Ali, to se vidi po njemu, po govoru tijela, po govoru iz tunela pred svaku utakmicu, po karakteru…ogroman naklon od mene!!! Jer ne moze nas niko ubijediti da smo mi mogli parirati finansijama Pao-u ili Barsi.

Zasluzuje da dobije ogromne ovacije na prvoj narednoj utakmici.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.079
Reaction score
4.329
Локација
Humska 1
Kad već pominješ ženski deo familije, mala pikanterija, određeni deo zasluga ide Teodori Džehverović. :D
Znaci samo Teodora da vodi pregorove sa igracima. Daj malo vise informacija za nas izvan price i neupucene... A mozda bolje nemoj, da ne razoktrijemo dzokera. :D

Zaista KP zasluzuje postovanje za ovo sto je uradio. Ali, to se vidi po njemu, po govoru tijela, po govoru iz tunela pred svaku utakmicu, po karakteru…ogroman naklon od mene!!! Jer ne moze nas niko ubijediti da smo mi mogli parirati finansijama Pao-u ili Barsi.

Zasluzuje da dobije ogromne ovacije na prvoj narednoj utakmici.

I sto je najbitnije: Sta god uradio, pogodio, promasio, odigrao ovako ili onako, nesme se ni u jednom momentu okrenuti ovaj stav prema kapitenu. Zasluzuje kao i Zeljko u svakom momentu maksimalno postovanje i nikada nesme da se zaboravi ovo sto trenutno osecamo. Hvala mu!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.093
Reaction score
26.484
Локација
ante portas
Ja sam u glavi već napravio kalkulacije ko je ta "dvojka" koja može da dođe u slučaju odlaska brata Kevina.
U glavi su mi bili pomenuti Lojd i nešto najsličnije Kevinu, a to je Tajler Dorsi (koji je već sad "tražena roba") i to je to.
Nema igrača kao što je Kevin trenutno na tržištu mislim taj kvalitet.
Čovek je za mene najbolji evropski bek.

Sad je ključno da ostane Exum koji je od neprocenjivog značaja za ovaj tim.
Čovek te visine na poziciji 1, sa takvim ulazom koji može da ispreuzima... to isto ne može da se nađe na tržištu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top