Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
817
Reaction score
2.740
Локација
.
Jbt u kakvoj smo mi situaciji ovo sto dovodimo je premija jebena.
Da mi je znati samo sta oni njima obecavaju dok pregovaraju sa njima.
Sta uopste mogu da im ponude kad nemamo za jebenu struju, a vec smo na "dobrom" glasu poslednjih godina
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
117 utakmice
16 gola
8 asistencije

Znam da statistika nije merodavna, ali nadam se da grešim..

U poslednja dva kluba mu je statistika 8 golova i 6 asistencija na 39 utakmica, takodje daleko od sjajnog, ali ipak dosta bolje nego kad se pogleda celokupna karijera. Jos uvek je relativno mlad i moze da napreduje, tako da nam ostaje da se nadamo da ce naredni iskorak u njegovoj karijeri kada je u pitanju ucinak biti kod nas. Na klipovima deluje da ima potencijala, ali to naravno ne znaci mnogo.
 
  • Like
Reactions: Zex

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.405
Reaction score
37.984
Na klipovima i moj deda koji je pokojni od 2012. može da deluje kao Mesi iz najboljih dana.

Dok sam aktivno igrao fudbal, kakvi su sve likovi za 500DM snimali u to vreme kasete i išli preko, to je bio piš živi. Ali jbg, to je biznis, APP, ko koga zajebe.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Ma statistika je nebitna, ništa bolju nisu imali pre dolaska Djurdjević, Rikardo, Sadik i drugi. Bitno da ima utakmica u nogama i da nije sklon povredama. Veći je problem što nam je sve ostalo trulo u klubu, pa ti igrači vremenom padnu u to sivilo. Time im se sroza forma i raspoloženje, zasluge za to preuzima neprofesionalna uprava i struka. Zato imamo situaciju sa Dijabateom i nesnalaženje Andradea. Zato i padamo posle zime, jer ljudi vide kako se jadno odradi prelazan rok, da nema ambicija, koliko su navijači nezadovoljni i da se u suštini džabe cimaju. Tako da videćemo kako će lik da igra, protiv Zenita se fino pokazao, verujem da ćemo i ličiti na nešto kada krene sezona, pogotovo u Evropi, jer je to u interesu cigana, pa se mora. Plus se i opare, treba imati za tompuse. Još kada bi došao taj štoper, a da nije raštimovani Nastasić, igrali bi solidan fudbal, tj onoliko koliko je moguće u ovakvoj atmosferi...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Ako neko ima viska vremena i zeli da se igra skauta, na kanalu azerbejdzanske lige imaju snimci svih utakmica, pa moze da se pogleda kakav je igrac ovaj kog smo doveli. Evo ga link od kanala:

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Јесу различите позиције и различит ниво али ево један пример који показује да неко са релативно мршавом каријером до 24 године може да експлодира у небеса.


Не кажем да ће и овај бразилко тим путем али може лако да се испостави да је класа за наше услове као онда Садик или бар близу тога....
Свиђа ми се (амбициозна, храбра и несебична) идеја Дуљаја да размишља мало дугорочније и исфорсира младе странце који се нису претерано добро снашли у тој раној младости у сениорском фудбалу (покупио је фазон из Шахтјора). Кануте (24), Северина (22), Салдања (23)....бар један мора да испадне пун погодак, а мислим да ни један неће бити промашај.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Јесу различите позиције и различит ниво али ево један пример који показује да неко са релативно мршавом каријером до 24 године може да експлодира у небеса.


Не кажем да ће и овај бразилко тим путем али може лако да се испостави да је класа за наше услове као онда Садик или бар близу тога....
Свиђа ми се (амбициозна, храбра и несебична) идеја Дуљаја да размишља мало дугорочније и исфорсира младе странце који се нису претерано добро снашли у тој раној младости у сениорском фудбалу (покупио је фазон из Шахтјора). Кануте (24), Северина (22), Салдања (23)....бар један мора да испадне пун погодак, а мислим да ни један неће бити промашај.
Voleo bih da ih je Duljaj birao…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
На основу интервјуа који је дао верујем да јесте. Генерално сви наши тренери су се нешто питали око долазака тј. имали су могућност да бирају око онога што им се понуди или су чак можда у неким моментима и сами инсистирали да доведу неког играча (наравно у оквирима у којима су могли, а оквири су увек били сужени из више очигледних разлога).......а одласци играча су већ друга ствар.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.594
Локација
Novi Sad
Sa ovim Brazilcem i Kalulom imali bi smo 5 napadača, pa mi uloga Baždara mi postaje nejasna.
Iako mi deluje da je u planu da se igra sa 2 špica, stavljanjem njega u tim, automatski se ostavljaju na klupi 2/3 igrača koja su došla u ovom prelaznom roku (možda i 3/3, ako je i Pavlović opcija), što po svemu sudeći nije ideja.
Ne stavljanjem njega u tim, obesmišljava se cela prošla sezona u kojoj su trpljenje njegove “dečije bolesti” (koje je npr imao i Jovetić u svojoj prvoj sezoni), nakon koje bi bilo logično da u ovoj pokaže svoj pun potencijal.

Sa druge strane, problem sa evenutalnim odlaskom Baždara je, što za pravilo bonusa, na raspolaganju ne bi imali ni jednog igrača sa više od 10 profesionalnih utakmica i što bi pao veliki pritisak na malog Ilića, koji koliko god bio dobar, po meni je prerano da mu se već sad zacementira mesto u startnih 11.
Ko može da garantuje da je on novi Pavlović ili Milenković, a ne Ćirković, pogotovu u odsustvu nekog dobrog mentora kao što je ovoj dvojici bio Ostojić??

Zaključak (a možda i nepopularno mišljenje) je da postajemo pretrpani u ofanzivi, a da se zanemaruju pozicije na kojima mnogo više “gori”.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.227
Локација
ante portas
Baždara će debeli sns gmaz-vepar da zavalja na prvu višemilionsku ponudu.
Nebitno igrao ili ne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top