Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.904
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Poštovanje za Duljaja za izjavu za karte, jedini koji se do sada oglasio na tom polju.
Inače jedna stvar, dresovi su bar subjektivno uživo meni jedni od najlepših u poslednjih 15 20 godina, nemam pojma zašto.
Ovo što Duljaj pokušava je verzija 2 onog Savinog, ali sa dosta sirotinjskijim igračima. Ovde nema igrača vanrednih kvaliteta tipa Asano, Sadik i 5 godina mlađi Natho. Tako da u teoriji bi ovo moglo da liči na nešto u Evropi kad se neko otvori
Nisam siguran na šta će ličiti protiv bunkera. Nisam optimista da igrač tipa Severine može išta protiv bloka, dok Saldanja može svašta. Ima tu dosta nakrkanih igrača uslovno rečeno sličnih u napadu, a sredinu nisam siguran da ćemo baš kontrolisati. Čak i Pantić tu izgleda kao neko ko zna da odigra licem ka golu u odnosu na ostale.
Al jbg aj da ih vidimo u evropi.
I nisam nešto u fazonu pominjanja sudija ali učinilo mi se da je pokušana krađa odmah na početku, mislim da je Kanute pao u 16 iz čega su mogli go da daju, što nam govori šta nas očekuje.
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.603
Reaction score
3.467
Локација
JNA
Kako smo ih pregazili! Tako je bre Partizane, tako je . Napadaj i samo napadaj. Natho kakva asistencija za prvi gol, steta sto je covek u godinama. Ma svi su bili sjajni. Borbenost na nivou, usao im je Duki u glave, takav je bio kao igrac. Borba do kraja! :respect

Izgleda da ce kara Batak da uzme slobodno iduci mec, da odmori malo sam od sebe.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Poštovanje za Duljaja za izjavu za karte, jedini koji se do sada oglasio na tom polju.
Inače jedna stvar, dresovi su bar subjektivno uživo meni jedni od najlepših u poslednjih 15 20 godina, nemam pojma zašto.
Ovo što Duljaj pokušava je verzija 2 onog Savinog, ali sa dosta sirotinjskijim igračima. Ovde nema igrača vanrednih kvaliteta tipa Asano, Sadik i 5 godina mlađi Natho. Tako da u teoriji bi ovo moglo da liči na nešto u Evropi kad se neko otvori
Nisam siguran na šta će ličiti protiv bunkera. Nisam optimista da igrač tipa Severine može išta protiv bloka, dok Saldanja može svašta. Ima tu dosta nakrkanih igrača uslovno rečeno sličnih u napadu, a sredinu nisam siguran da ćemo baš kontrolisati. Čak i Pantić tu izgleda kao neko ko zna da odigra licem ka golu u odnosu na ostale.
Al jbg aj da ih vidimo u evropi.
I nisam nešto u fazonu pominjanja sudija ali učinilo mi se da je pokušana krađa odmah na početku, mislim da je Kanute pao u 16 iz čega su mogli go da daju, što nam govori šta nas očekuje.
Drago mi je što dežurni kritičari (sa pozamašnim stažom gledanja Partizana) vide nešto dobro u ovom kadru. Ovo samo nagoveštava neku dobru sezonu. Titulu ne očekujem, ali jedan dominantan Partizan, svakako!
:napred-partizan: :ziveli
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Има доброг Белић прије свега, момак је машина срце екипе. Салдања се није видио на терену, али је дао гол и потписаћу да тако буде. Нека да зицер који добије и ми на коњу. Имамо енергију, није то ситуација као прошле сезоне, али треба нам макар један штопер и једна 10ка која ће да мијења Натха.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
348
Reaction score
1.831
Локација
Панчево

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
I onda im ovako javno preko foruma otkriješ svoj plan... :icon-rolleyes:
Inače, ne brini za otkrivanje tvog plana, jer ionako na ulazu pretresaju sve što bi moglo imati neku sakrivenu (zašivenu) stranu...
...ali...
...mogu li da pretresu svaki ljudski mozak? Sve ljudske ideje? Da večno zabrane svima da ulaze na stadion? Da narede da svi ćute? Itd? :D
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
328
Reaction score
2.109
Локација
Beograd
Lepo vece u Novom Sadu! Tesno, 0:2... za sada ovo izgleda solidno. Ovi stranci prilicno dobri ali nespremni i to se vidi. Severina je prvih 20 min pokidao,barem sam ja takav utisak stekao gledajuci sa jedne noge na zapadu.
Treba upamtiti onog mudonju mandova sto je provocirao nas na zapadu pred pocetak tekme. Ne znam koji je taj igrac i ne bi bilo lose da neko napise ako zna.
Inace,sudjenje debelo navlacilo na nasu stetu. Drugi zuti kod onog starta s ledja je nesto sto se svira na svim utakmicama na svim kontinentima,jedino kod nas kad filijala igra protiv Partizana to nije zuti, ali zato Kanutea pune kartonima bez oklevanja. Takodje ocigledan faul na ivici kaznenog prostora u prvom poluvremenu sudija vidi i daje prednost iako nema ni O od obecavajuceg napada. Faul je naravno bio za Partizan.
Bice ovo zanimljiva sezona i nadam se da ce hemija da se odrzi, ali da ce da nas kradu,krasce nas jer vise nije poenta da ne budemo drugi, vec da daju fore kurvi da moze na miru da igra Evropu bez dodatnog stresa.
Sto se dzabe ulaza tice i mene zanima da li je bojkot bio samo zbog cene karata ili zbog neceg drugog? Ako je zbog cene, onda mi ne zasluzujemo nista bolje od ovoga sto gledamo sada, pritom ne mislim na tim vec na stanje na tabeli, sudijsku lakrdiju, decenijsko pisanje uprave po svima nama, uvecavanje broja filijala itd,itd... Bojkot nece resiti nista,to znamo ali biti saradnik u svemu ovome iz razloga dzabe ulaza je upitno! Bilo sta bilo, kakva god odluka da bude, a narocito ako zaista dozvole bedza ulaz pa se povuce odluka o bojkotu, protest nas navijaca i iskazani revolt, na stadionu i/ili van njega mora biti barem 10 puta veci nego u sezoni Marka Nikolica! Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
348
Reaction score
1.831
Локација
Панчево
I onda im ovako javno preko foruma otkriješ svoj plan... :icon-rolleyes:
Inače, ne brini za otkrivanje tvog plana, jer ionako na ulazu pretresaju sve što bi moglo imati neku sakrivenu (zašivenu) stranu...
...ali...
...mogu li da pretresu svaki ljudski mozak? Sve ljudske ideje? Da večno zabrane svima da ulaze na stadion? Da narede da svi ćute? Itd? :D
Pa možemo na forumu par puta da napišemo da nećemo to da uradimo i da smo se samo šalili, pa da ih zajebemo, šta ti misliš o tome?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.150
Reaction score
4.288
Локација
Beograd
Partizan je neprijatelj broj 1 ovoj kvazi državi. Samo ponašanje ovih govnara večeras je dokaz toga. Nisu svesni samo da su sami tim ponašanjem stvorili najveću opoziciju u ovoj diktaturi.

Što se tiče utakmice, Jovanović, malo nesigurnosti, ali meni se čini da to može ići samo na bolje u narednom periodu, Aranđel na debiju, više nego dobar, to će samo biti još bolje, Antić sa druge strane i dalje više nego zabrinjavajuće. U prvom poluvremenu sve što je ličilo na opasnost išlo preko njega. Štoperi solidni. Bukvalno Sveta i Ilke plaču za Nastasićem... Kao nekada Krstajić što je školovao.
Sredina svi za pohvalu posebno Belka.
Napad, ja sam i dalje rezervisan po pitanju Saldanje, s pogotovo Severine. Menig, meni jedan od omiljenih igrača i nisam baš objektivan prema njemu, ali da zna da zasere sebučnošću zna, da zna potezom da reši tekmu - zna.
O Bogu fudbala Nathu ne treba trošiti reči.

Izmene, Šćeka bije kao sveti Ilija, to samo treba pomenuti i to bi bilo to.

Duljaj... Posle jedne tekme neću promeniti mišljenje o njemu, ali ću sa ponosom reći SVAKA ČAST, za ono što je rekao na KZŠ posle tekme. To jeste put, ali kada trener jedini priča o tome, to nije dobro. Ipak, svaka čast!

Ajde momci, ajde braćo, ajde Grobari. Jedan Partizan imamo!
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
330
Reaction score
1.298
Локација
Београд
Коначно сам и ја после неколико година отишао на неко гостовање ван Београда. Вратио сам се кући пре нешто више од сат времена и још увек ме држи емотивни набој. Зато сам још увек будан, а сутра ујутро радим - нема везе. Не знам шта се тачно и када десило, али осећа се нека енергија које дуго није било. Приметно је било још од када сам сео у воз за НС да ће бити одличан одазив гробарског света, потом се то пренело на путу од железничке станице до стадиона и наравно на самом стадиону. Немам толико искуства са гостовањима и не могу да тврдим са прецизношћу, али стварно имам осећај да није било оволико људи раније. Препуна јужна трибина јесте предводила навијање, али ни ми на западу нисмо ништа мање допринели да се играчи Партизана осете као да су на домаћем терену. Одазвали смо се у великом броју и пружили подршку екипи. Било је много позитивних ствари, али ја бих ипак издвојио детаљ када су југ и запад заједно кренули у оно лудило уз песму Свето име је, вечно живеће, њему дајем све. Наши играчи нису савршени (далеко од тога) али су наши (друге немамо) и види се колико им је стало. То се најбоље може видети онда када их гледаш уживо. Мени је то најбитније, џабе неком играчу и квалитет ако се ломи и ако му не куца срце челично. За Дуљаја исто могу да кажем, свака му част на оној изјави у вези сезонских улазница. Нажалост, управа је та која својим даљим постојањем и управљањем квари овај позитиван утисак. Због њих ће део навијача (јужна трибина званично) бојкотовати домаће утакмице ове сезоне, а неки други то већ раде годинама. Ваљда ће ускоро доћи до неких промена и да поново огреје и обасја сунце изнад Хумске улице.
Напред Партизан!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.330
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dobro je! Vec nakon topole, iako rezultatski neuspesno, bas sam se napalio za ns. I ispalo je super. Nismo bili totalno dominantni, bilo je i malo srece(fala kurcu) na nasu vodenicu, ali zveknusmo staru drolju.
Belic sve i vise napreduje. Defanzivno sjajan, ali ofanzivno deluje sve bolje.
Saldanja za sada bombona. Da ga ne ureknem.
Misterija mi je kanute. Kao i pre sedam dana, odlican u prvom i pad u drugom poluvremenu. Cudno mi je igraca onakvog gabarita da fizicki dosta pada sto vreme vise ide. Da li je do mise ili nesto drugo, ‘bem li ga.
Mozda ova sezona i donese nesto lepo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.535
Reaction score
38.864
Kad bude imao više kondicije, možda čak i skinuo par kila (?) jebaće ih sve redom...
Sa Mišom Pilates? :buhaha

Sistem je veceras zakazao u Novom Sadu, ocekujem sutra zvanicno obracanje cele fss mafije, da nam docaraju koliko je ciganska igracka veceras ostecena.
Ovo je bilo toliko očigledno sinoć. Kod prvog gola korner zastavica je bila u ofsajdu, kod drugog prečka igrala rukom. I VAR ćuti. Tole lopove!
 
Последња измена:

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Kanute i Belic kombinacija bas lepo izgleda na sredini. Igra u ova prva dva kola obecava, a videcemo da li mozemo kontinuitet da imamo.Bice interesantno videti kako ce se razvijati igraci koji su dosli pre par dana ( pogotovu Severina).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Malo nam za sreću treba…

Mnogo smo napred potentni i to se videlo kroz ceo meč. Ne zaboravite, Kalulu bi trebalo da dodje na Natkovu poziciju i tu očekujem najveće osveženje. Videćete uskoro, kad smo kod njega jasno se vidi njegov radijus kretnje.

Iako ide na desno, dosta vremena je na sredini terena gde se spušta po loptu i iznosi u tranziciji i čak kod gradjenja napada. (slika dole)

Ono što nismo videli kod njega je ta stamenost (nisko težište) i dribling/prodornost.

Uz to, igrao je sve mečeve sa Kanuteom. Kanute je Partik Vijera za sirotinju, doktorski kupi lopte, pas i pregled jako, jako dobar. On i Belić su ponavljam posle Duljaj-Nadj meni najbolji tandem od tada do danas.

Dolazimo do problema:
- Natko nema zamenu, izdrži 20min punog intenziteta i sve doktorski uradi, ali je posle fizicki igrac manje u polju (Pantić je užasan i žao mi što sam verovao da će se vratiti). Ovde iskreno očekujem Kalulu startuje tu, Natko ulazi poslednjih 20min.
- Kornere užasno branimo, mogli smo juče dva da primimo komotno. Ilić i Marković su najslabiji štoperski par u poslednjih 20 godina ali očekujemo štopera uz Svetu da ga nauči jer momak ne zna da komanduje odbranom. Iz svog zelenila, Ilić je juče poslao loptu u gol aut ničim izazvan, sam stoji na 45m od gola ns drolje. To je taj strah (opravdani) koji on ima.
- Nismo ni blizu forme, možda za mesec dana. I protiv tsc smo pali u 60min totalno. Sakrili nam loptu i vozi 10min dok ne dodju zamene.

Sad je pravo vreme za dizanje forme i niz pobeda do derbija jer ovaj tim to može. Šteta opet što nismo 6 bodova upisali…..

IMG_1393.jpeg
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovi momci ne zaslužuju da igraju bilo koju utakmicu bez podrške.

Apelujem na Južnu tribinu da se nađe kompromis:
JUG ostaviti prazan simbolično, a da se natrpamo na istok mi ludaci, a pošten svet na zapad i da grmi ko Arena!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.500
Reaction score
5.979
Локација
beograd
Bravo za pobedu juce. Ponovo smo rutinski resili JSL livadare, kao sto smo ih kod Stanoja resavali. Tada nam je falila podrška navijaca koju sada imamo, pa se mozda ove godine i izrodi nesto više.
Posebno bravo za izjavu Duljaja i nadam se da ce se navijači pojaviti i na domacim utakmicama,a do tada svi u Azerbejdžan :D ko ipak ne može da stigne do tamo, neka dodje za vikend
 
Top