Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Само да се нешто покрене, верујем да већина нас само чека да неко позове на побуну или протест и не сумњам да ће бити одазива. Наравно, да не буде онако неозбиљно као после младости гат када је било мање од 100 људи испред северне трибине. Морамо бити паметни, неколико скандирања неће ништа променити а опет не треба ни радити нешто због чега ће неко завршити као они момци на Бановом брду прошле сезоне. По теорији великих бројева, мора да постоји бар неко међу навијачима Партизана који може да осмисли тако нешто. Чак ми је и криво што је вулетић предложио нешто конкретно, баш зато што је он био њихов човек и сада покушава да се огради од њих јер су га откачили.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.139
Локација
Beograd
@Markec50

Brate, kapa dole za post.

Sad, imam jedno pitanje za pravnike, verujem da ih ovde ima, zašto debeli profa (koga ništa manje ne krivim) tvrdi da ne postoji pravna olakšica u njegovom Statutu koji je sada na snazi i prethodnog? Ne znam tačno, ali je valjda pozvao sve pravnike koji navijaju za Partizan da ako nađu šta je on "loše" uradio da će pocepati diplomu.

Ja koliko se sećam i te kako je loše uradio i način na koji je gamad izabrana posle neuspelih Skupština je bio njegova "zasluga" .

Voleo bih da neko nađe tu pravnu začkoljicu, jer ja i dalje tvrdim da nije tandem VV, nego trio VVV.

Četvrto (ili bolje reći prvo) V uvek ide u paketu, ali on je peder i to se podrazumeva.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
To je ista procedura kao i u ovoj usranoj zemlji.
Skupština donese Zakone po kojima se omogućava delovanje i ostvarivanje interesa onih koji tu odluku i donose.
Pravda važi samo za onog ko pravdu deli.
I tako, umesto da mi pronađemo rupu u njihovim aktima, oni su uspeli da upropasti i demokratiju, tj. izbušili su je za svoje potrebe.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.346
Reaction score
11.160
Локација
underground
Meni je fascinantno da se ljudi ovde zamajavaju pravom i da misle da se tu nesto moze ilii da se moglo resiti . Pa nije ovo pravna drzava jbt. Jedan covek odlucuje o svemu. Pustice govna niz vodu samo ako proceni da mu je to manja steta a ne ako nesto pise ili ne pise u statutu,zakonu , ustavu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.139
Локација
Beograd
Vidi, apsolutno se slažem sa tobom, ali... Opoziciju privlači vlast i da malo i oni omaste brke, a nas LJUBAV PREMA PARTIZANU!!!

E, tu se razlikujemo i iako nije pravna država, malo su se zajebali i zaigrali, nama je ovo sve na svetu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.581
Reaction score
29.778
Локација
Novi Sad
Гробари, навијачи Партизана, љубитељи фудбала,

Немамо права да будемо љути на играче Партизана! Победе и порази су саставни део фудбала а и живота генерално. Да је пријатно, није ни мало! Да смо бесни и огорчени, јесмо, до сржи!
Адреса на коју треба усмерити сав бес је управа фудбалског клуба Партизан. Они су апсолутни кривци за положај клуба и стање у њему. Пораз од 5:0 није ни први ни последњи који ћемо доживети али се дилетантском начину вођења клуба мора стати на пут!

Позивамо све навијаче Партизана да нам се придруже на протестном скупу и шетњи коју ћемо организовати 31.08. пре ревијалне реванш утакмице против Нордсгрјеланда у Београду.

Скуп је код Теразијске чесме у 18 часова након чега ћемо прошетати до стадиона ЈНА и јасно рећи шта мислимо о управи клуба.

Пробудите се, активирајте се, догорело је!

31.8. 18ч -ТЕРАЗИЈЕ
УПРАВА НАПОЉЕ!

FB_IMG_1693034778619.jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.581
Reaction score
29.778
Локација
Novi Sad
Bilo bi dobro da dodje što veći broj ljudi i sa Foruma.

Ostavite po strani gluposti, istoriju nekih predjašnjih sa Juga, i sve ostalo što se raspravljalo u poslednje vreme! Nije tajming za podele, za kenjanja i ostalo! Ko hoće i može nek dodje, ko ne želi nek se ne meša! Ne ideš za JT, za ovog ili onog, ideš za naš Partizan, za promene, za bolje sutra!

Znamo svi ko se pita sve u ovom blatu od države, znamo svi da nisu jedini problem VV, ali od negde da počnemo pa da vidimo šta i kako dalje!
Nema više odustajanja, nema nazad, nema promena u ovoj jebenoj zemlji bez ulice!

Moramo se ovaj put ujediniti, moramo oterati govna kako god! Hobotnica koja jaše mora da se saseče do poslednjeg pipka koji su zalepili na našu svetinju!

Počnimo sa čišćenjem ološa iz našeg Partizan!!!

UPRAVA NAPOLJE!
VČĆPDR!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.581
Reaction score
29.778
Локација
Novi Sad
Imate anketu na vrhu ove teme, molim vas da se izjasnite da li dolazite, ne dolazite ili niste u mogućnosti da dodjete (a došli bi)!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Predlažem pozdrav salvama ovacija našeg velikog prijatelja i najvećeg donatora našeg kluba sa Andrićevog venca.
Mislim da je to najvažnije u ovom pohodu i očekujem da će se pojaviti na balkonu da pozdravi one kojima toliko pomaže.
Red nalaže da mu se iskaže velika zahvalnost i divljene.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nadam se da je ovo prva šetnja od mnogih. Pa da se priključi sve veći broj ljudi i da mi koji nismo u mogućnosti tad dodjemo na sledeće.

Ovo je ubedljivo najbolja vest koju sam čuo u poslednjih 6 godina. Bravo za tribinu, konačno bre jebem mu mater. Samo ovo treba da se dešava pred svaki domaći meč posle danaca.
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Ја се надам да ће бити последња и да ћемо ускоро видети леђа смрадовима
 
Top