Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ovima sa Arene da se najebem majke zbog kasnjenja prenosa, dokle vise svi imaju prioritet u odnosu na Partizan?!

Lijepa utakmica, minutaza rasporedjena, raduju Andjusic i Tristan, bravo momci!

Ma ko god bio protivnik, dati 110 poena u prvoj utakmici sa ovako rasporedjenom minutazom... A tek se zahuktavamo...
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Odlicno otvaranje sezone. Raduju igre Danila,Tristana i Urosa. Napadacki veoma potentno. Ima jos dosta prostora da se uigramo u odbrani,ali to ce sigurno doci kako odmice sezona.
Idemo dalje,jedna po jedna!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Glavni utisak: dobili smo još dva igrača, barem za ABA, nadam se i za EL. Dača za tri 5/5, nestvarno.
13.500 navijača na Mornaru je odlično, to je bre dva Pionira.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Lepa utakmica. Ovi su kanta, ali nema veze. Prva utakmica, odlicno. Tristan Balsa i Andjusa mi izgledaju mnogo bolje. Novajlije su Jos stegnute. Treba im vremena verovatno... svideo mi se onaj pas Frenka preko celog terena. Steta sto nije stavio bar 2 sezone. Partizan je trenutno najveći tim u Evropi, kada se uzme sve u obzir. Uzivajte dok traje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Tristan i Andjusic nadam se misle ozbiljno ove godine. Nadam se jednoj NBA sezoni u ABA ligi pa da ubacimo smrdljivim ekipama poput Igokee jedno 150 do 200 poena. Ko ce da doceka taj cetvrtak vise
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Tristan i Andjusic nadam se misle ozbiljno ove godine. Nadam se jednoj NBA sezoni u ABA ligi pa da ubacimo smrdljivim ekipama poput Igokee jedno 150 do 200 poena. Ko ce da doceka taj cetvrtak vise
A gde od tolikih ekipa nađe baš Igokeu kao najsmrdljiviju? Neko ti se tu gadno zamerio, jel?

Mornar nije reper u ovom trenutku, ali svakako raduje ozbiljan pristup i odlične partije pojedinaca iz drugog, pa i iz trećeg plana prošle sezone, kao što su Anđuša i Tristan.:clap
Ajmo dalje, Makabi!
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Jare mi je malo klimav. I u odbrani i u napadu. Mora to sa više srca, kakvog smo ga navikli. I da se ošiša:D
Ponitka jako dobro izgleda, Dozer i Kaminski još uvek nisu u Evropi, svi ostali su stepenik više od prošle sezone, spremamo se za četvrtak, mi tamo nismo dobili još od čuvene Kecmanove partije, vreme je!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
403
Reaction score
1.526
Ceo dan cekam da pocne utakmica i na kraju nam pogase arene zbog spota koje su emitovale o tragediji u Banjskoj...
Ukidajte i kiseonik, jos to niste!
Andjusic i Tristan razbili?! Samo najveci moze od njih da napravi igrace ako se po jutru dan poznaje!
Idemo bre, ovako se zapocinje odbrana trofeja!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Dobar meč, raspoređeni minuti... Tristan pozitivno iznenadio...
Čudno mi da organizovani nisu došli na otvaranje sezone...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Još nismo odigrali neku utakmicu u punom takmičarskom gasu, tako da ne znamo gde smo. Novajlijama treba vremena za uigravanje, ali vide se zanimljive ideje u napadu pre svega, pogotovo Kaminski koji je daleko od uigranosti ali zna sve sa loptom i može svašta da otvori pasom i nekim potezima u stilu beka. Ja bih očekivao neko pojačanje “iz naših redova”, odnosno od igrača koji prošle godine nisu imali veću ulogu a ove sezone bi mogli bar u jadranskoj. Već sam pisao koja dvojica su najbliža tome, da se ne ponavljam.
Al sto je pod lepljiv od prethodnih koncerata novopecenih pevaljki
Nije korektno, Prija je gas.
 
Top