Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Pruziti ruku (u ovom trenutku) mnogo boljem i idemo dalje.

Sve ste napisali, da se igralo do Bozica ne bi ih stigli. Jedina šansa je onaj nalet na početku 3/4, ali presječena 4. faulom PJ-a.

Inače PJ svjetla tačka, ova utakmica bi mogla da bude njegovo lansiranje. Kaminsky još daleko od toga.

Sa iskustvom iz prošle sezone sam smiren i ne vidim nas ni u Pireju sa velikim šansama.

Bićemo bolji, u to ne summjam.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.625
Најбољи коментар који сам синоћ негде прочитао је "Прошле сезоне смо имали 3 неупотребљива играча. Сада смо се појачали и имамо их 5".
Колико год некоме ишло на живце, имамо апсолутно право да кукамо и прозивамо клуб за скандалозно одрађен прелазни рок. Ростер треба и мора да прати цене улазница, и колико год неко покушавао да безобзирно убеди било кога како плаћаш карту да гледаш клуб, без обзира на састав који има, та прича не пије воду и та фраза је апсолутно нетачна. Знате ли у којој држави живите, за какве плате радите? Моја сезонска је безмало 90% скупља у односу на прошлу сезону. Навукли су људе причама о нападу на ф4, па нормално је да су људи очекивали појачања и квалитетнији тим. А ко је доведен? Ко је од ових играча појачање? Кога они зајебавају? Јарамаз, Анђушић, Трифуновић, Копривица, Вукчевић, никад неће бити калибар за ЕЛ. Никад. Шта нама значи што Балша напредује? Нека напредује као резервни центар, не може бити први. Пилићарски одрађен орелазни рок. Чекаш Миротића цело лето и онда ти он поремети чизаву концепцију?! Па који клуб то дозволи, где су план Б, план Ц? Исто и са Мадаром. Недопустиво.
Уосталом, немам ја никакав проблем са прелазним роком. Али итекако имам када исти упоредим са најавама председника клуба и ценом карте, коју сам морао да купим на 156 рата, јер не могу да је приуштим другачије. Ми имамо још скраћенији ростер од прошлосезонског, који је био веома кратак и који нас је коштао једног корака мање у ЕЛ (иако ће сви рећи - Не, коштао нас је Пантеров сукоб са Љуљом).
И да закључим, постоје 2 пута, тј. епилога: или ће Жељко са постојећим кадром успети да направи оно што се мени барем чини немогућим и тиме показати по ко зна који пут колико је велики, а ако се поменуто деси би то било равно мађионичарском трику, или ће пак Остоја прећи игрицу и показати колико нас је све намагарчио. Видео је и генерал шта фали, па ваљда њему верујемо. Али о томе је требало на време да се мисли, а не сада када сви имају комплетиран играчки кадар, сви осим нас.
Pa ajde covece posto ti imas informacije iz kluba prosvetli nas vise koji su to igraci bili u opticaju i zasto nisu dosli?zasto se zakomplilovalo sa Bredlijem? Zasto si kupio sezonsku kad je katastrofalan prelazni rok? I zasto mislis da bi nam pustili da posle mirotica dovedemo jos nekog dobrog igraca?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Kako je krenulo na kraju ce "fenseri" biti krivi sto pod kosem ne mozemo nista da uhvatimo. Prosle sezone ista prica, ocekuju ljudi nekih 20000 krvolocnih Grobara koji treba da skacu celu tekmu. Nije i nikad nece biti tako, sasvim je dovoljno sto je taj neko iz svog dzepa dao 1000e za sezonsku, time je najvise pomogao klub, ostalo je estetika.
Sto se tice utakmice, frustrirajuce je bilo sto koliko su nam lopti pokupili nakon promasenih trojki.
Mi u Kaminskom trazimo Lesora, ali nista od toga, nije taj tip igraca. Zato i stalno pisemo o "mesu" ispod obruca.
Brine igra Jareta, deluje onako kao da je u teskom kanalu (Andjusic x2), ocekivao sam da necemo primetiti odlazak Madara...
Protiv Olimpijakosa ocekujem da ih prebijemo i ukoliko gubimo da to bude sto manja razlika, stoka razlika nam ne bi odgovarala zbog onoga sto sledi nakon toga.
Takodje sam misljenja da je prelazni rok mogao bolje da se odradi, ali ako nekom treba verovati, to je nasem Zeljku.
Ocekivanja su velika, zato i ovoliko kenjamo :)
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Ma Kevin, ovaj kapiten je ubacen ovdje po zadatku. Pogledajte mu upise i sve ce biti jasno.

Ne primajte se…
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
435
Reaction score
2.831
Локација
Beograd
Ajde bre više ljudi sa kukanjem...
navijamo za jbn Partizan ... nije vam ovo RM, Armani, Olimpijakos pa kao mi nešto moramo ili očekujemo.
Jebe mi se za obećanja ostoje, influensere i pozere...
Partizan su i ovakvi rutinski porazi i još veći i teži porazi i kisele pobede, pa velike pobede... Partizan je jbn bacanje Vese Petrovića za loptom protiv smrda kad je sve završeno, Novica sa krvavom glavom, Bogi koji klima posle trojke, Haris i njegov dvokorak, saletova trojka... trojka kevina preko krmeta... i nolan smit i trovanje u Nišu, gagićeva izdaja... oćete da gledate uglancan kurac, eno vam RM, Partizan je za ludake sa pasijom...
Tek je počelo...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Mi nismo jedna od 4 najbolje ekipe u Evropi. Reko bih da smo među 8. Nadam se da niko za ozbiljno nije očekivao titulu EL, ne zajebavajte se... Ajde da uđemo u top8, posle je u seriji sve moguće, ni F4 nije daleko ko god da je protivnik... Ali da smo jedna od 4 najbolje ekipe u Evropi realno nismo...
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Ma Kevin, ovaj kapiten je ubacen ovdje po zadatku. Pogledajte mu upise i sve ce biti jasno.

Ne primajte se…
Брате, улепшао си ми дан овом поруком. Скриншотовао сам да могу кад год се нешто сморим да се подсетим овога, да ме људски насмеје.
Елем, неко је написао у стилу "па реци то Жељку и Зорану у хали, ако смеш" (карикирам). С тим у вези, могу да кажем да сам то синоћ здушно чинио, али с обзиром на број људи у хали нема силе да су ме чули, иако ми се у том хиру придружило пола трибине. Није било скандирања, већ добацивања. И сви су имали исте изливе фрустрације. То је зато што не волимо клуб, јасна ствар, неверници и сл. Но, већ на првој следећој АБА утакмици код куће је шанса, мада незнатно већа због разгласа. А не могу толико близу да приђем, ја сам у ткзв. голубарнику, где су карте мало јефтиније.
И било би ок да се договорите: да ли нема и није било играча на тржишту, или нам је забрањено да икога доведемо? Дакле, неко ту не говори истину. Пошто су наши апетити такви да нам само Миротић калибар одговара, нема икс других играча на тржишту.
Ја своју сезонску не продајем, нити бих је икада продао. Бићу на сваком мечу, па како год ствари да крену. Али да навијачи обезбеђују буџет, а да се са тим парама доводе Јарамаз и Поњитка, и да нам први центар буде Балша, ту логику продајте неком другом. Гомила, да не кажем огромна већина, мисли тако. Па сад ви сте ипак господа, ви верујете у процес и немате шта ви ту да критикујете. Ми смо остали што кукамо говна.
И да, заиста ми је жао што не желим да се ни по коју цену одрекнем неких животних правила и принципа, и напишем баш у вези тих играча који су нам нуђени. Мада сумњам да би и поверовали у то, тако да је свакако бесмислено.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Најбољи коментар који сам синоћ негде прочитао је "Прошле сезоне смо имали 3 неупотребљива играча. Сада смо се појачали и имамо их 5".
Колико год некоме ишло на живце, имамо апсолутно право да кукамо и прозивамо клуб за скандалозно одрађен прелазни рок. Ростер треба и мора да прати цене улазница, и колико год неко покушавао да безобзирно убеди било кога како плаћаш карту да гледаш клуб, без обзира на састав који има, та прича не пије воду и та фраза је апсолутно нетачна. Знате ли у којој држави живите, за какве плате радите? Моја сезонска је безмало 90% скупља у односу на прошлу сезону. Навукли су људе причама о нападу на ф4, па нормално је да су људи очекивали појачања и квалитетнији тим. А ко је доведен? Ко је од ових играча појачање? Кога они зајебавају? Јарамаз, Анђушић, Трифуновић, Копривица, Вукчевић, никад неће бити калибар за ЕЛ. Никад. Шта нама значи што Балша напредује? Нека напредује као резервни центар, не може бити први. Пилићарски одрађен орелазни рок. Чекаш Миротића цело лето и онда ти он поремети чизаву концепцију?! Па који клуб то дозволи, где су план Б, план Ц? Исто и са Мадаром. Недопустиво.
Уосталом, немам ја никакав проблем са прелазним роком. Али итекако имам када исти упоредим са најавама председника клуба и ценом карте, коју сам морао да купим на 156 рата, јер не могу да је приуштим другачије. Ми имамо још скраћенији ростер од прошлосезонског, који је био веома кратак и који нас је коштао једног корака мање у ЕЛ (иако ће сви рећи - Не, коштао нас је Пантеров сукоб са Љуљом).
И да закључим, постоје 2 пута, тј. епилога: или ће Жељко са постојећим кадром успети да направи оно што се мени барем чини немогућим и тиме показати по ко зна који пут колико је велики, а ако се поменуто деси би то било равно мађионичарском трику, или ће пак Остоја прећи игрицу и показати колико нас је све намагарчио. Видео је и генерал шта фали, па ваљда њему верујемо. Али о томе је требало на време да се мисли, а не сада када сви имају комплетиран играчки кадар, сви осим нас.
Čekaj, Ostoja kaže "napadamo F4", i ti se ozbiljno primiš na to?! Ne znaš kako ovde funkcionišu stvari? Koga si očekivao, i šta?
Do pre koju godinu plej iz Gljivica, sad se ljutimo što nismo pobedili Barsu? Napredujemo, sviđa mi se to.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.625
И да, заиста ми је жао што не желим да се ни по коју цену одрекнем неких животних правила и принципа, и напишем баш у вези тих играча који су нам нуђени. Мада сумњам да би и поверовали у то, тако да је свакако бесмислено.
:D
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
I kakva kurac prava?! Nemamo prava nikakva, nismo ih imali ni kad su lupali šamare braća sa juga, imamo samo obavezu, da volimo i bodrimo Partizan, i to je to. Čuj prava, kao da smo akcionari.
 
  • Like
Reactions: BiP

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Čekaj, Ostoja kaže "napadamo F4", i ti se ozbiljno primiš na to?! Ne znaš kako ovde funkcionišu stvari? Koga si očekivao, i šta?
Do pre koju godinu plej iz Gljivica, sad se ljutimo što nismo pobedili Barsu? Napredujemo, sviđa mi se to.
Nije to samo ostoja rekao vec svi u klubu...zbog toga su ostali panter,ledej i naneli i to su jasno potvrdili vise puta u njihovim izjavama..mene je strah samo na kraju sezone ako ne dignu ruke kada svate da ipak tim nije projektovan da iden na f4...ali nadam se da do toga nece doci jer imaju ugovore i za sledecu sezonu.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.044
Reaction score
7.901
Pobeda ili poraz,bar jedno je sigurno..Grobarija će naći razlog da se zavadi :D

Poruka svima: Just chill ...

Tek je počela sezona,mozda bude bolje,mozda i gore,ali jedno je sigurno..naš Partizan igra Euroligu, vodi ga sa klupe jedan od idola svakom Grobaru...trebalo bi da je dovoljno.

P.S. Ko očekuje samo pobede i konstantnu uzlaznu putanju,neka navija za Žvalavog, to jedino u njegovim fantazijama postoji. Sport nije nikada,niti će funkcionisati tako.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Da ne misliš da imam nešto protiv tebe, evo javno da napišem da se apsolutno slažem sa tobom
Немам проблем с тим што ти или било ко други мисли да смо говна, радије бирам да у тој подели будем на тој страни. С тим што је моја перцепција по питању ко је ко у тој подели мало другачија.
Немамо права, каже човек?! Не, дај 200 евра за карту и ћути као заливен, ко си ти да се буниш и да критикујеш?! Треба да будемо празноглава затупљена марва која клима главом као замађијана. Додуше, та дисциплина нам фино иде као нацији, да ћутимо и... зна се шта.
Каже човек "шта си очекивао?" Па види, очекивао сам да у складу са повећањем цена сезонских, сразмерно томе прати и састав тима, у смислу квалитета. Ако од навијача тражиш да плате 90% скупље карте, то онда мораш да пратиш и квалитетом појачања. То је здраворазумски, све друго су фразе.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.112
Локација
underground
Брате, улепшао си ми дан овом поруком. Скриншотовао сам да могу кад год се нешто сморим да се подсетим овога, да ме људски насмеје.
Елем, неко је написао у стилу "па реци то Жељку и Зорану у хали, ако смеш" (карикирам). С тим у вези, могу да кажем да сам то синоћ здушно чинио, али с обзиром на број људи у хали нема силе да су ме чули, иако ми се у том хиру придружило пола трибине. Није било скандирања, већ добацивања. И сви су имали исте изливе фрустрације. То је зато што не волимо клуб, јасна ствар, неверници и сл. Но, већ на првој следећој АБА утакмици код куће је шанса, мада незнатно већа због разгласа. А не могу толико близу да приђем, ја сам у ткзв. голубарнику, где су карте мало јефтиније.
И било би ок да се договорите: да ли нема и није било играча на тржишту, или нам је забрањено да икога доведемо? Дакле, неко ту не говори истину. Пошто су наши апетити такви да нам само Миротић калибар одговара, нема икс других играча на тржишту.
Ја своју сезонску не продајем, нити бих је икада продао. Бићу на сваком мечу, па како год ствари да крену. Али да навијачи обезбеђују буџет, а да се са тим парама доводе Јарамаз и Поњитка, и да нам први центар буде Балша, ту логику продајте неком другом. Гомила, да не кажем огромна већина, мисли тако. Па сад ви сте ипак господа, ви верујете у процес и немате шта ви ту да критикујете. Ми смо остали што кукамо говна.
И да, заиста ми је жао што не желим да се ни по коју цену одрекнем неких животних правила и принципа, и напишем баш у вези тих играча који су нам нуђени. Мада сумњам да би и поверовали у то, тако да је свакако бесмислено.
Ja sam iz pouzdanih izvora cuo da Zeljko nije hteo da dovede te igrace da bi ti mogao ovde 20 puta pisati da je prelazni rok sraman i da bi te prevario. Eno ih on i Savic u kancelariji umrese od smeha i komentarisu kako su navukli Kevina.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.579
Локација
Brdo Banovo
Opet "jutro s Kevinom"


Stvarno jeste uzasan prelazni rok, Panter, Ledej, Naneli, Dozier, Kaminski, Pontika...

Igraci koje je Partizan navikao da ima, nema sta. Bas cesto smo zadrzavali najbolje igrace, uzimali pojacanja iz najjacih evropskih klubova, svakako i iz Nba.

Svasta moze da se zameri, ali da ovo nije sastav s najvisim ambicijama i da nije bar egal sa svima, jako tesko.
Za koje mesto ce biti "dovoljno", videcemo.
1-2 skor, treca jebena utakmica jedva zavrsena i vec panika.

Meni je i dalje, posle prespavane noci utisak broj jedan ne kosarka, nego ljudi koji izlaze pre zavrsetka utakmice.
Ekipa, kapiten pozdravlja polupraznu halu!?

Par meseci posle osvajanja Aba titule i
onakvih utakmica sa Realom, na prvoj EL utakmici kuci, umesto da se jos jednom pozdrave Panter, Naneli, Ledej, Avramovic, Smajli i ostali, navijaci se razbezase kao da je vrhunac Korone.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Manite se vise mantre "samo su pozeri, influenseri" i kojekakvi na tribinama, imali su ljudi pare, kupili kartu, necemo sigurno jos da branimo ko sme da kupi kartu da gleda nas klub? Idemo ljudi tamo da navijamo, izgubimo glas, zabole mene za tog nekog pored mene sto drzi mob 40 min tekme. Cujem kako su neki vredjali ljude koji su izasli ranije, jbg, i meni smeta to, ali da ja psujem nekom majku sto ce da izadje ranije nema smisla. Sva prava imaju kao i bilo koja druga osoba koja je kupila kartu za mec. Sto se meca tice, nezadovoljstvo je veliko kod navijaca bas iz tog razloga najavljenih ambicija, mada meni se vise cini da mi nismo ni realni toliko u istim. Bice pobeda i poraza, ali nikad pljuvanje igraca, svi imaju ogromnu zelju za pobedom, vecu od svih nas. Ja verujem u proces, iskljucivo zbog Zeljka. AJMO MI !!!
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Moze i ovako nekako da se gleda:
2022/23: Makabi u gostima, Asvel u gostima, Barsa kući 0-3 , a na kraju 20-14
2023/24: Makabi u gostima, Asvel u gostima, Barsa kući 1-2 , a na kraju ?-?
za sada bolje nego prosle godine, biće to sve OK...
burzeru tako sigurjno ne moze da se gleda, kosarka je ziv sport a ne statisticki uzorak sa svim poznatim varijablama, ovakvi upisi su mu def najjaci, u EL gde ces da imas 10 timova u 3 pobede gde je svaki mec blizu 50/50 ili u najgorem slucaju 70/30 za nekoga vi gledate kog smo dobili prosle godine ....

nisam ocekivao pobedu, nadao sam se, ali mi protiv putabarce ne mozemo da budemo favoriti, jedino da smo potpisali stub milogorstva i postenja....ovako nekompletni....
Raspored nam ne ide na ruku ali to znaci da u januaru vezujemo 10 samo da vidimo dal imamo nekih 10 timova koje smo slucajno dobili prosle godine....
 
Top