Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Kevine kako te ne mrzi da lupetas svoju pricu non stop ? Prelazni rok u kosarci ne postoji , toliko bi trebao da znas kad vec pises non stop isto. Tako da nije ni mogao biti "sraman" . Ako do sad nisi naucio da se zakljucci ne donose u oktobru onda ti nema pomoci. I nadam se da ces se bar drzati reci kad si rekao "toliko od mene " jer veruj ako nemas sta pametno reci, cutanje je zlato.
Ја не лупетам, ја пишем. Ако си неваспитан, то је твој проблем. Да ли је тачно или исправно то шта пишем, то је нешто друго.
Што се писања тиче, нисам ја написао да више нећу писати, већ само вечерас. Жао ми је ако сам те разочарао.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
57
Reaction score
323
Локација
Smederevska Palanka
Ми горе од овога не можемо, такав ми је утисак. Пораз од Барсе није кикс, биће ово добро, иако сам сагласан да фали меса. Неће магично да реши проблем али довољно да узме 5-6 скокова у одбрани и 1 у нападу, толико нам је фалило да их добијемо, превише је дозволити 16 скокова у нападу, тако нас је и дерби добио у плејофу на крају претходне сезоне
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Lesor kada je dosao i Lesor koji je otisao nikako nisu isti igraci. Kaminski je tek dosao, a kakav ce otici videcemo, pustimo malo vreme da prodje i nemojmo praviti paralele izmedju igraca nakon i pre Zeljkovog drila. Lesora smo cekali da proradi skoro jednu celu sezonu, u drugoj je tek postao "zver".
ajde da se ne bavimo uporedjivanjem ovako rano ...jer kao sto nismo znali tada sta ce biti tako ne znamo ni sada...ali ipak kada upored igrace i njihovu perspektivu mozes da vidis da je onaj prosli tim imao mnogo vecu nego ovaj...ajde da uzmemo samo tu centarsku poziciju...lesor i ako je bio los znas da je fizicki zver i da ce uvek ici na kucanje i da mu odbrana ne moze nista...kaminski totalno drugaciji tip gde ona lesorova kucanja od prosle sezone su za njega nedostizna i cisto sumnjam da do kraja sezone moze to da nauci...prosle sezone si imao exuma,madara,avramovica koji su mogli da probiju prvu liniju,a sada imas samo avramovica...prosle godine si imao jakog lesora i da zagradi,skoci,zakuca...sada imamo povremeno od smajlija i koprivice...sto je jako tanko...trebalo se nastaviti sa nekim slicnim profilom igraca....i samo napraviti upgrade...ali izgleda da je ove godine dosta toga bilo protiv nas...patrijarhov drugar i izdajica madar su nam poremetili ceo tim za ovu godinu i to se def oseca u ovim jacim utakmicama...malo me brine zeljkova izjava da na trzistu nema igrac koji moze da nam pomogne
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Све време мислиш да си близу, а они те рутински добијају, баш лагано. И све време исте грешке, све време смо и они и ми радили исте ствари, и нисмо имали одговор.
Љутио се неко или не, ово је срамно одрађен прелазни рок. Да не говорим о томе како су нас опљачкали ценама сезонских карата. 17 евролигашких екипа комплетно, само за нас нема играча на тржишту. Нећемо да доводимо тек да би доводили. Па, шта су до сад показала појачања, осим ПЈ-а? Са Мозлијем би изгледали боље, буквално.
Уколико се не доведе макар центар, невезано за то што итекако фали и плеј, по мени ће то бити свесно одустајање од циљева, које нисмо ми пројектовали, него клуб. Не значи да неће бити борбе, у то не сумњам. Али, без наведеног (их) појачања, ми не можемо бити конкурентни за поменуте циљеве. Толико од мене.
Bice to dobro. Kada se setim kako smo prosle god izgledali u ovo vreme... Sad smo i bolji i uopste me ne dotiče poraz. Samo malo strpljenja. Izgubicemo Jos nekoliko utakmica onda ce krenuti. Fali nam uigran centar. I veseli da je prvi put kod Zeljka to ne bi licilo ninasta. Bice dobar Kaminski.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Slično su nas dobili I prošle sezone.

Brkati cigan, Satoranski I Veseli su igrači sa milion minuta u rukama. Vuku kad treba, stanu kad treba.

Mi smo nekako bezglavo jurcali. Previše sitnih grešaka da bi se ovo dobilo.
Pozitivne stvari večeras su Balša, kao i PJ na mahove. Imaće slične probleme kao i Dante da se sačuva faulova.
Jareta I Ponitku trenutno nemamo. Danilo opet van rotacije u EL. Tristan.
Aleksa da se vrati u defanzivni mode. Ovaj napadački mu ne leži toliko. Imamo ko će da pripali.

Teramo dalje. Sa španskih na grčke, pa na ove naše domaće, cigane.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.575
Reaction score
29.772
Локација
Novi Sad
Кевин Пантер, капитен @PartizanBC, гласовима навијача изабран је за "Најбољег играча сезоне 2022/23".

Гласање је организовано од стране Partizan.net организације и трајало је током целе сезоне (гласало се након сваке утакмице).
@KPJunior_
@EuroLeague @ABA_League

20231017_220329.jpg20231017_220331.jpg20231017_220333.jpg20231017_220334.jpg

 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Slično su nas dobili I prošle sezone.

Brkati cigan, Satoranski I Veseli su igrači sa milion minuta u rukama. Vuku kad treba, stanu kad treba.

Mi smo nekako bezglavo jurcali. Previše sitnih grešaka da bi se ovo dobilo.
Pozitivne stvari večeras su Balša, kao i PJ na mahove. Imaće slične probleme kao i Dante da se sačuva faulova.
Jareta I Ponitku trenutno nemamo. Danilo opet van rotacije u EL. Tristan.
Aleksa da se vrati u defanzivni mode. Ovaj napadački mu ne leži toliko. Imamo ko će da pripali.

Teramo dalje. Sa španskih na grčke, pa na ove naše domaće, cigane.
Balsa kako je igrao trebao je da bude prvi centar i da igra najvise minuta..sad jedino ako je zeljko procenio da nema snage za to...ali bio je bolji od smajlija i kaminskog
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Od himne ne treba izmisljati spektakl, ona je spektakl sama za sebe u izvodjenju Grobara.


Tako nekako je veceras bilo i sa kosarkom, barselona nije komplikovala pre svega, ali zaista mislim da ce ovo vrlo brzo biti jako fino sa nase strane. Ako nekoga moram da istaknem to je Balsa, uz rad, rad i rad bice nase blago do kraja sezone
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.216
Локација
Trstenik
Ali ne razumem kakvog centra očekujete? Imamo Kaminskog, imamo i Koprivu, Smajli može da pokrije peticu. Jedino da menjamo Kaminskog, ali kakvo je tržište teško ćemo boljeg centra naći. Nama su veći problem na skoku niži igrači koji ostanu pod košem na preuzimanjima. I Ledej istini za volju nije jak na skoku, pre svega zbog visine, ali on to kompenzuje izuzetnom borbenošću. Ja sam više za to da postepeno uvodimo Tristana umesto da po svaku cenu uzimamo pojačanja, pa uzmemo nekog Brodzijanskog na primer.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Ali ne razumem kakvog centra očekujete? Imamo Kaminskog, imamo i Koprivu, Smajli može da pokrije peticu. Jedino da menjamo Kaminskog, ali kakvo je tržište teško ćemo boljeg centra naći. Nama su veći problem na skoku niži igrači koji ostanu pod košem na preuzimanjima. I Ledej istini za volju nije jak na skoku, pre svega zbog visine, ali on to kompenzuje izuzetnom borbenošću. Ja sam više za to da postepeno uvodimo Tristana umesto da po svaku cenu uzimamo pojačanja, pa uzmemo nekog Brodzijanskog na primer.
sigurno moze da se iskopa neki jak centar koji moze da zagradi ,skoci i kuca bez problema...neka crna zver
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.216
Локација
Trstenik
Pa sigurno da postoje crne zveri koje osim sirove snage i atleticizma ne znaju drugo ništa. Nisam siguran da nam to treba.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Da se ne lažemo trenutno nismo ni za top8 iz raznoraznih razloga, ali tu uvek stoji pitanje, šta Željko može da stvori od novajlija. Za starosedeoce znamo, neki već odradjuju maksimum, drugi se zagrevaju i biće bolji. Ali ključni su definitivno Kaminski, PJ i Ponitka, da li od njih Željko može da napravi igrače, kao što je to uspeo sa Lesorom, Exumom, pa i Papom, koji je bio igrač zadatka. Prvi je i dalje jako izgubljen i fizički je znatno inferiorniji spram Lesora, tako da smo i onako slab skok limitirali. Nama tu treba jedan igrač pod košem, po meni to uopšte ne mora ni centar da bude, nego samo da je skočan, kao nekad Roberst, Mozli, pa i Vitkovac. Tako da bi ja tu čak i voleo neko otkrovljenje, nekog ko se još nije dokazao u EL, više će da grize, ali verovatno takav neko neće doći. Što se tiče PJ, solidne role, ali i dalje nedefinisana uloga. Za kraj Ponitka kojeg urnišu povrede i koji se prvo pogubio na poziciji pleja, nisam za to da ima tu ulogu, ali onda dolazimo u problem sa organizacijom, jer ostajemo na Avramoviću. Jare je izgubljen totalno i dugo će mu trebati da se vrati, ako i do toga dodje. Sve u svemu, sezona je tek počela, treba biti strpljiv, rekao sam pre, ako budemo nakon pet kola imali 2-3 treba da pevamo, a za dalje ćemo videti. To će već biti par nedelja igre i tada će već morati da se oseti uigranost i snalažljivost kritičnih igrača, ako ne bude primetnog napretka, onda već malo možemo da se zabrinjavamo, do tada, samo pratimo i navijamo.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
299
Reaction score
2.660
Локација
Beograd
Sva statistika i sve na njihovoj strani, a mi da smo imali procenat slobodnih kao oni bilo bi neriješeno. Ne znam zašto non stop potencirate pojedince kao rešenje za Željkovu igru. Mi smo 60%, Barselona na 90% u ovom trenutku. Odbrana je bolja nego protiv Makabija barem za trećinu. Ostalo je još da se kod preuzimanja provali pozicija za skok i to će izgledati dosta bolje. Oni su večeras bili bolji, ali nije nas niko rutinirao. Našim bekovima šut još uvijek nije ni približno mogućnostima. Trifunović je odigrao jedno 5-6 fenomenalnih odbrana. Balša ima potencijal veći od Lesora po mom mišljenju. Tamo ćemo ih dobiti.
 
Top