Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.955
Reaction score
7.978
Igra Gos potvrdjeno.

Dobijamo 100%, vreme je da Pirej padne.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Poslednja pobeda u Pireju u onoj fiskulturnoj sali pre vise od 20 godina. Neverovatno da nam je ovo tek peto gostovanje tamo od tada. Tri puta nas zgazili + ona oruzana pljacka u TOP16 06/07
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.352
Локација
Ljubuški

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
334
Reaction score
2.308
Локација
Novi Sad
Pirej, Barselona i Tel Aviv. Tamo kad treba da gostujemo znam da su u najavi porodjajne muke. Vreme je veceras mozda za jedno prijatno iznenadjenje, bez pritiska, pa kako bude, ako bude skalp super!
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Pisanje dve uzastopne poruke
Пукла ме нека носталгија гледајући прославу прошлосезонске титуле, гледајући ту хемију, момке у екипи. И нешто ме посебно погодило. Онај моменат када играчи упадају на конференцију за штампу и поливају Жељка, 2х се Жељко онако посебно грли са Мадаром, види се јака веза између њих двојице. Невероватно ми је да је то пукло, из тога нико није профитирао. Напротив, обе стране су на губитку.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Пукла ме нека носталгија гледајући прославу прошлосезонске титуле, гледајући ту хемију, момке у екипи. И нешто ме посебно погодило. Онај моменат када играчи упадају на конференцију за штампу и поливају Жељка, 2х се Жељко онако посебно грли са Мадаром, види се јака веза између њих двојице. Невероватно ми је да је то пукло, из тога нико није профитирао. Напротив, обе стране су на губитку.
Uvijek ima neka strana da je na dobitku. U ovom slučaju pogledati pod zalizani pakšu.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
495
Reaction score
2.748
Moje sesto culo mi je upravo javilo da veceras pravimo veliko iznenadjenje (za neupucene, naravno) i da pobjedjujemo sa 4 razlike. Panter ce konacno odigrati partiju sa 20+ poena i pogoditi odlucujucu trojku 29 sekundi pred kraj kojom cemo se odlijepiti na 5 razlike i time prakticno rijesiti pitanje pobjednika. Da ne bude poslije da nisam reko.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.055
Локација
NbG
Moje sesto culo mi je upravo javilo da veceras pravimo veliko iznenadjenje (za neupucene, naravno) i da pobjedjujemo sa 4 razlike. Panter ce konacno odigrati partiju sa 20+ poena i pogoditi odlucujucu trojku 29 sekundi pred kraj kojom cemo se odlijepiti na 5 razlike i time prakticno rijesiti pitanje pobjednika. Da ne bude poslije da nisam reko.
Jel to direktno ukljucenje iz Japana gde se utakmica upravo zavrsila :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.306
Reaction score
16.195
Локација
Beograd
Ako neko zna, da li je inače Ponitka sklon povredama, što bi rekli ameri injury prone?
 
Top