Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
1/2

Bravo za momke, veoma bitna pobeda, svi su osim Pantera odigrali na nivou. Iskreno se nadam da ce sto pre zaleciti taj svoj problem, jer nam je pravi Panter neophodan, a do tada se nadam da ce mu biti smanjena i minutaza i uloga jer tesko da moze da iznese ovo sto se od njega trazi ako nije na 100%.

Niko se nije posebno izdvojio, svako je u nekom trenutku povukao, moze se reci da je ovo bila definicija timske pobede. Mozda bih izdvojio Jareta i Kaminskog jer su cesto na meti kritika, danas su na te kritike odgovorili kako treba, samo nek nastave ovako.

Nadam se istom ishodu i u ponedeljak, samo sto bih zamolio momke da lakse dodju do pobede, nisam siguran da bih preziveo jos jednu ovakvu utakmicu za tako kratko vreme :D
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Kakav rolerkoster emocija. Svaka cast svima. Bio sam sebi u toku teme rekao da cu neko vreme odmoriti od gledanja istih, posto mi opasno narusava zdravlje i da se sa druge strane mnogo divim Zeljku i nasem strucnom stabu kako imaju strpljenja i zivaca za sve ovo sto rade, neizmerno im hvala na tome. Evo sad na miru gledam snimak na Eltv i udaram po pivcuzi. Zamalo da zaboravim najvaznije, Sisaj zvezo!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Jeste i kad je 2m pod zemljom. A i ova limena kopija nije ništa drugačija kada je skidanje gaća i širenje nogu u pitsnju.

Nego samo da podsetim na detalj koji je jedan kolega već lepo primetio početkom sezone. U prvih sedam kola EL igramo utakmice u kojima smo prošle sezone imali skor 0-7. I eto, mi ovakvi nikakvi koji vapimo za pojačanjima i koji tražimo formu na sve strane već "ukradosmo" dve pobede. :clap
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Jel to prenos bio na sk ili na smradeni? Komentator koji je padao u trans posle trojke Pantera u Madridu, na trojku Alekse na 80:80 reaguje maltene sa jaooo ne jos jedna trojka smrc smrc. Posle utakmice 2 voditelja, 2 gosta, niko ni rec o POBEDNIKU, sat vremena pricaju o nejpiru, novom treneru, dobroj igri porazenog tima, copy-paste finala ABA lige. Mada nije ni lose kad dodjes iz hale pa gledas sve te suze u reprizi pred spavanje :)
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Početak četvrte četvrtine i sve se ponavlja kao protiv Barselone. Mi priđemo, oni se odvoje, Željko traži petorku. Malo se probudimo, pa oni još više vrate.
I u tom trenutku vidim kod navijača kliknulo nešto kao kad prekineš da razmišljaš o rezultatu. A čini mi se i da se kod igrača to desilo. Previše pritiska i opterećenosti nas je kočilo. Kao da smo do tog 3. minuta četvrte četvrtine sve što nas muči prenijeli na leđa ekipe. PJ Dozier daje onaj brzi šut za dva posle uhvaćene lopte i svi kreću da pjevaju jače i jače istu pjesmu. Grobari postaju na trenutak ono što su uvijek bili, navijači i kad je teško i kad je lijepo. Da, bilo je ljudi koji su izlazili, ali je i trebalo to, samo da ostanu oni koji vjeruju uvijek u svoj tim. Tada se budi Aleksa, ali ne samo on. Čitava petorka koja je odigrala tih zadnjih 7 minuta: Jare, Aleksa, Naneli, Dozier i Smajli, a Zek dodao sigurnost sa slobodnih (koja je ranije znao da promaši).
Jareta smo dočekali kao najveće razmažene plačipičke u naš klub i to treba da nas bude sramota. Dočekali smo ga kao da je igrao za fmp, a ne za nas. Taj čovjek navija za Partizan od rođenja. Taj momak je bio jedan od vođa tima kad nas je Trinkijeri trenirao. Isto kao i Anđušu prošle godine kako smo dočekali. Mi koji u zadnjih 10 godina nismo imali pravo na jake domaće igrače, opet smo ih stvorili barem nešto. E sa tim nečim redovno brišemo pod. O onima koji su lideri u drugim klubovima i igraju dobro protiv nas da ne pričam.
Mi nismo slučajno obrnuli utamicu juče. Nije to bilo 7 minuta sjaja koje nam pokazuju da treba ovo ili ono. To je bio Partizan koji trenira za to. To je bio ŽOC sa svojim majstorijama. Ova ekipa može mnogo. Jer kad odigraš ovakvu utakmicu, a i onu prošlu u EL, pa i zadnju četvrtinu protiv Mege, to znači da imaš mnogo prostora za napredak.
Smanjimo očekivanja, pojačajmo podršku i dozvolimo Željku i igračima danas iznenade.
I ne, Panter nema kod mene nikakve kredite. Nisam ja banka da dajem kredit na kamatu Partizanu. On je kapiten Partizana. Znam da uvijek igra najbolje što može. Dok je tako kod svakoga, navijam. Imamo pravo da se nerviramo, ali nemamo pravo da kritikujemo non stop. Šta biste vi uradili da vam žena/muž/djevojka/momak non stop kenjaju jedno te isto?
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje

Прилози

  • 2023_10_27_08.39.21.jpg
    2023_10_27_08.39.21.jpg
    534,9 KB · Прегледа: 264
  • 2023_10_27_08.39.21.jpg
    2023_10_27_08.39.21.jpg
    534,9 KB · Прегледа: 268

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Ja ne znam za vas al ja jedva preživeh. Kakvo klasično Grobarsko ludilo, prvo im se useremo u život na početku pa im dozvolimo da se razmašu i na kraju .... :angry-smiley-002:džaba ste se ponadali. Ne bih da umanjujem doprinos Alekse i ostatka ali Zek je naš broj 1. Slobodna bacanja, borba, kontre, asistencije kojih je imao čini mi se 4 ili 5, perfektan.
Što izlomi Savić doktora Momu tako sinoć?
Smajli igra pod povredom, kapiten igra povređen,... to je bila zahvalnica za dobro obavljen posao! :shal
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Ispade da su rešili rođendanci na kraju, PJ se polako privikava na sličnu rolu kao Dante na početku prošle sezone. I Dante je bio džoker u 4/4 i sa 2-3 poteza rešavao utakmice.

A opservacija na to koliko je D Tenk pogubljen je kad je sudija svirao faul u napadu Teodosiću u 1/4, a on još dobre 3 sekunde čuvao Bolomboja. Treba im vremena da se naviknu na sve ovo i da im umesto dodatnog stresa i pritiska publika predstavlja vetar u leđa i dodatni motiv za pobedu.
 
Top