Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Godina 2053ca, Grobari i dalje o Sumi i Stanoju “uništitelju” Partizana.

Ljudi jebo to. Da nam je neko ponudio - ispadanje iz Konferencije ili +6 oberučke bi ovo drugo prihvatio.

Ajde da usmerimo energiju na stadion, ajmo svi u nedelju na istok i zapad dok se jug ne vrati! Taman pred još jednu pauzu da zadržimo distancu u odnosu na kurvu i njene satelite. Napred Partizan!!!
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
335
Reaction score
981
Локација
Boston
Što neko ne spomene gospodsko ponašanje Adema Ljajića. Grobarčina. Sledeći put kad ga nahvatam na basketu ima pivo od mene.

Takođe i direktor_grobar da kupi Aci Jovanoviću pivo zbog one gluposti izrečene na početku sezone ;-)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
U odbranu Sume :)

Gledao sam na telefonu i pomalo je prekidalo. Prvi njegov prigovor sudiji je po meni bio opravdan. Ako sam dobro vidio nije dobio faul, a lijepo se videlo kako, Ilić mislim, povlači nogu nazad i ruši ga. To je ona situacija kad je sa Belićem se nešto kao ,,koškao,, :) posle toga su uzročno posljedične veze. Mislim da je Suma imao veći motiv od svih ostalih, jer želi da postane još veća faca pazara. Ja mu ništa ne zameram, čak mi ga je zanimljivo gledati, gdje god i protiv koga god da igra. Poseban je, baš. I to je neki kvalitet, pored fudbalskih, koji nema baš mnogo igrača.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.783
Reaction score
55.550
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi ovakve mečeve da igramo bar jednom mesečno ne bi bili onakva kanturina u evropi. Možemo da pljujemo Pazar ali izašli su da igraju fudbal, imaju i kvaliteta napred da pokušaju. Kad je ušao Suma mislio sam gotovo je ušao majmun u tenak, jbg malo golman malo ono Sveta nekako smo se provukli i to je nekad ok u ovakvim uslovima.
Odbranu generalno sistemski loše igramo nema veze s pojedincima tako da ne verujem ni da će ovaj Medina tu nešto promeniti, tu mora dosta da se radi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
ajmo svi u nedelju na istok i zapad
Ti si zvao pred početak sezone da dođemo na Zapad i teramo upravu, ja se zadužio da kupim sezonsku, ti ispoštovao bojkot Juga pa nisi ni došao. Na Zapad.
Sad ponovo zoveš ljude da dođu.
Aj odluči se.
direktor_grobar da kupi Aci Jovanoviću pivo
Direktor_Grobar bi trebao pola tima da vodi na rucak
Pa kad je već direktor, dakle ima se može se, nek se isprsi i za ostale, što samo da se igrači omrse, nek vodi ceo Zapad JNA na ručak!
Ionako nas na utakmicama tamo ima kol'ko za jednu veću kafanu, ne više od toga... :D

A inače...na mene ne računajte...vikendima obično radim uveče...tako da...mrka kapa da ću doći na tekmu...bar zasad je tako... :confused-smiley-013:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Čika Gorane više mi prijalo tamo gde nas više ima. Sad igramo seriju mečeva kod kuće a ovaj tihi bojkot i gledanje kraj malih ekrana mi ne paše. Ne mogu toliko da čekam meč na strani…
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Pazar nisam pratio prije utakmice sa nama, ali ste svakako bili u pravu rekavsi da su dobri ove sezone. Posteno su nas namucili. Srecom pa sam malo zakasnio i vidio da vec vodimo pa se moglo gledati malo opustenije. Sanse smo stvarali i to odlicne, ali smo komplikovali bezveze, a i masili nesto sto mi je izgledalo kao siguran gol. Ali, i oni su, a sto nisu, skinuli su Jovanovic i Sveta. Bravo svima za bodove na teskom gostovanju.

Sad slijede utakmice kod kuce, i to protiv teskih, a bojkot jos uvijek traje. Nadam se da se planira nesto konkretnije jer je ocigledno da se ovi iz uprave prave mrtvi i ne zele da mrdnu dalje.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Brate, ko voli fudbal, i još Partizan, i ima mogućnost da veoma često pogleda uživo utakmicu voljenog mu kluba, kući ili u gostima, a ne ode da pogleda, ja ne znam kako bih to objasnio. Pogotovo evo sad, kad ima i tog rezultata, a bogami i igre. Pa trećina je prvenstva, a prvi smo i dalje.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.017
Ne, zašto?

Pokušavao da dribla, doda, da gol i pobedi.
Negodovao na sudijske odluke, ljutio se što Partizan odugovlači. Bio i onako, malo drčan, malo prgav...
Ako se možda s nekim tukao (za vreme ili) posle utakmice, to ne znam, a ne znam ni kako bi to neko mogao da zna kad na TV prenosu toga nije bilo, a publici je bio zabranjen ulaz na stadion...

Mislim...ne čudim se ja Sumi, ali mi je pomalo čudna opet neka ista reakcija pojedinaca kao i na kukanje zašto se Vanja Marinković raduje kad da koš...jebote, to je sport, utakmica...zar se niste nikad ,,marisali,, sa protivnikom ,,uživo,, ili samo igrate neke virtuealne igrice?
Jbg znam da volis Sumu. Naravno da treba da igra i da pobjedi, ali neko je Ljajic, neko suma i marinkovic. Igraj, bori se pobjedi, ali nemoj da se ciganises protiv kluba koji ti je dao sve. Opet ni sumu ne mogu da stavljam u isti kos sa marinkovicem, suma je stranac, marinkovic me je puno vise ispizdio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
Nemoj ti meni čika Gorane nego kad plaćaš taj ručak? :D
He, he, ma šalim se za ručak, godine prolaze sad sam već više deka nego čika, i u ovim mojim godinama je najzdravije (i najsvrsishodnije) da ne jedem ništa... :icon-rolleyes:
Što nas svi ovoliko mrze, zna li se?
Ako uzmemo primere iz antičkih vremena ta mržnja bi se dala objasniti zavišću bogova, naime, antički bogovi nisu voleli kad su obični smrtnici previše lepi i uspešni, jer su smatrali da su kategorije ,,naj,, rezervisane samo za njih, pa bi se uvek umešali da smrtnicima pokvare sreću...

Primenjeno na doba vučićevske Srbije, neki ovde misle da su bogovi koji hodaju po zemlji, i da im je sve dopušteno i rezervisano samo za njih, pa tako i titula državnog prvaka u fudbalu...recimo...
...pa nam zato smeštaju sve i svja da bi oni uzeli sve što požele...
A što se tiče prostora bivše Jugoslavije tamo (i ovde) nas mrze jer smo Srbi, Hrvati, Muslimani, Jugosloveni, Kamerunci...i sve drugo, već prema potrebi...

Ili, kraće rečeno - jednom našom mudrom poslovicom: visoko drvo sve svrake poseru!

Brate, ko voli fudbal, i još Partizan, i ima mogućnost da veoma često pogleda uživo utakmicu voljenog mu kluba, kući ili u gostima, a ne ode da pogleda, ja ne znam kako bih to objasnio. Pogotovo evo sad, kad ima i tog rezultata, a bogami i igre. Pa trećina je prvenstva, a prvi smo i dalje.

E ovo da ljudi koji navijaju za Partizan i vole fudbal ne dolaze u nekom većem broju da uživo isprate utakmicu našeg voljenog kluba... e to čak ni ja ne umem da objasnim...
...ni antičkom filozofijom ni srpskom poslovicom...

MA APSOLUTNO NIČIM! :icon-confused:
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.091
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Što neko ne spomene gospodsko ponašanje Adema Ljajića. Grobarčina. Sledeći put kad ga nahvatam na basketu ima pivo od mene.

Takođe i direktor_grobar da kupi Aci Jovanoviću pivo zbog one gluposti izrečene na početku sezone ;-)

Stvarno baš, baš, gospodsko ponašanje i primer kako treba.

Nije samo Direktor, Bogami i ja, meni je on na početku sezone bio veliki znak pitanja. Niko srećniji od mene što sam totalni nemač pojma :D
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Duljaju kapa dole. Intervju dok ga vredjaju sa tribina, i jos fer izjavi da bi najposteniji rezultat bio nereseno. :clap
E sad zamisli da je u takvu situaciju ciga lalat. Da daje izjavu dok mu pevaju lalat je narkoman kakva bi to reakcija bila :D
Po tome što je Suma Bog fudbala
Bog fubala licno
sp-sadik.jpg



Imate IGRACINU Zahida u timu vi i dalje 'drkate' na Sumu :rolleyes: Uzivajte dok nam je u timu norveski pakistanac, lik je ubedljivo najbolji igrac ove smrdljive lige (kakvi kurac cigani i njihovi preplaceni kurtoni)

Dali smo gol na pocetku mogli smo da resimo ovu utakmicu sa drugim golom jos u prvom poluvremenu (imali smo sanse ih i u drugom) ali nismo iskoristili nase sanse pa bilo je povuci potegni do kraja. Golmancina Jovanovic i Sveta imaju zasluge sto je nasa mreza mirovala.
Mali djavo Ljaja je jos uvek klasa za njiva ligu.

Tri boda teraj dalje :napred-partizan:
 
Top