Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.667
Reaction score
5.589
Ma dajte ljudi sta vam je... udjem na temu basketa pljuju se milutinov,marinkovic,udjem na fudbal suma picka smrad...ma ko ih bre jebe! Mi treba malo manje da gledamo neke igrace kao da su nesto bitni. Koji suma,stranac boli ga djoka dosao kad nas nauzimao se para dao par golova ciganima koskao se sa njima,sad to isto radi u np,sigurno ni tu nije malo placen. Lepo je neko rekao svi su nam satro neke legende dal u kosarci dal u fudbalu, pa bre oni krv treba da propisaju da bi postale legende. I Sale Ilic nam je legenda pa nam direktno uticao na gubljenje titule,gde je svakako posle te utakmice dobio otkaz. Zna se sta treba da se radi da budes legenda klub. Za mene je legenda kluba jedan Novica i njemu treba bista da se podigdne ispred nase dvorane,(ako je ikad budemo imali). Za mene je legenda jedan Bata Mirkovic koji se sa slomljenim prsljenovima igrao cini mi se protiv Artmedie. A ja da gledam ponasanje sume i ostalih bezmogasa stvarno me to ne dotice.
Ovi vredjali Duljaja. I ako nikakvim gestom nije to izazvao,ali za mene je to normalno,vredjas protivnickog trenera jbg,mali su klub razumem ih,dosao im je Partizan. Usli su kako su usli verovatno preko novinarskih akreditacija, radili smo i mi to isto tokom korone. Pa su nam u derbiju navijaci bili i u lozama na istoku i dole na atletskoj stazi...lagano sve je to normalno, cudno bi mi bilo da nema tih desavanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Imate IGRACINU Zahida u timu vi i dalje 'drkate' na Sumu :rolleyes: Uzivajte dok nam je u timu norveski pakistanac, lik je ubedljivo najbolji igrac ove smrdljive lige (kakvi kurac cigani i njihovi preplaceni kurtoni)

Да, чињеница која некако промиче, а да се не спомене - Захид је категорија изнад Суме, а Бог фудбала је само један - Умар Садик. Такав тип играча као Садик вероватно више никад неће играти код нас. То је феномен који се дешава једном у постању. Но нека их та поређења по страни, да се ми фокусирамо само на тренутне играче. Момци изгарају, немам више кога да критикујем, а не знам кога бих пре похвалио. Јел Миша Пилатес још увек у клубу ? Да није везан за гелендер ? За ово брдо иза гола кажу да је идеја Пилатеса и А.Томића......
Некако се доста апострофира да смо имали среће данас али имао је и Н.Пазар и то пре нас. Могло је да буде 2-0 много пре њихове прве веће шансе. Били смо на ивици да одведемо меч у мирну луку али као што то обично бива кад пропустиш тако нешто - следи драма. Невероватно важна победа данас и мислим да још нисмо потпуно свесни тога. Сад следи целих 5 дана одмора па онда последња утакмица пред паузу против Чукаричког кући. Гурали су их да играју Европу па ево нек је играју па нек дођу ровити да их сабијемо у 16 метара и са новом победом дочекамо бурни фото финиш полусезоне. У теорији можемо на зимску паузу са залихом од 9+
Циганско пролеће неминовно следи али најмање што оечкујем је да их намучимо до те мере да без безочне и апсолутно очигледне, масовне крађе неће моћи да избију испред нас.
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Iskreno sam iznenadjen rezultatima i igrom pre svega. Ni najmanje nisam verovao u Duljaja,ali se za sad ispostavlja kao dobar motivator koji sa velikom energijom i skromnim znanjem pravi velike stvari. Svaka cast za sad,mada bice djavolski tesko uzeti titulu sad kad se ovi govnari povampire posle izbora i zatvore sve.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Uzivajte dok nam je u timu norveski pakistanac, lik je ubedljivo najbolji igrac ove smrdljive lige
Захид је категорија изнад Суме
Циганско пролеће неминовно следи
Polako ljudi...

Lepo je videti vas dobro raspoložene sad kad smo nanizali pobede, ali čuvajte malo optimizma i za posle neke utakmicu u kojoj nećemo uzeti (sve) bodove...

Aleksandar Veliki nas je danas izvadio i zaista za te pare ne možemo naći boljeg golmana.

Bekovi su bolji nego na početku sezone, što i nije teško ostvariti jer su tad bili katastrofalni, čak je i Filipović danas bio bolji nego što smo očekivali - a njegova asistencija za gol bila je maestralna.

Štoperi takođe bolji i sigurniji nego na početku sezone, ali ne branimo se sad bolje samo zbog odbrambenog ,,četverca sa kormilarom,, nego i zbog toga što ceo tim ima više kondicije pa ovi odnapred češće i bolje vrše presing na protivnika još pre nego što se on spusti do naše odbrane...

Belić - Kanute dva odlična igrača u ,,vezi,, - danas i Šćeka vrlo solidan, nažalost izostanak jednog od prve dvojice (ili obojice, daleko bilo) zbog kartona ili povreda nam mnogo umanjuje snagu tima - malo mi je čudno da nemamo nekog klinca koji može bar koji minut da igra zadnjeg veznog...

Natho je dao Partizanu sve što je mogao, i bilo bi lepo da konačno uzme titulu u našem dresu, ali očigledno je da je fizički znatno sporiji nego ranije, ideje su tu, ali lopta mu je sporija...za neku buduću Evropu treba nam mlađi i brži takav igrač...o.k. imamo Zahida, ali...

Ali i Zahid tek treba da se dokaže u derbiju ili Evropi, čim sam ga video na terenu, odmah sam primetio da mu se lopta prosto ,,lepi za nogu,, i da ,,zna fudbala,, - i to jesu mnogo bitni detalji u fudbalu, samo ima ih još vrlo bitnih!
Dosta utakmica je rešio u našu korist, ali dobar deo minuta na utakmici je nekako van igre...pitanje je da li mu fali još kondicije ili...

A kad smo već kod kondicije...svake godine je povika na to kako se jedva vučemo početkom sezone, ali kako sezona odmiče, mi sve bolje i lakše trčimo...i najbolji smo u tom segmentu negde u maju kad se igra zadnje kolo...
Dakle nije baš da nemamo kondicije, samo je nemamo u istom obimu svakog meseca u sezoni...

Centarfor Saldanja je ono što nam je bilo potrebno, daje golove, fizički jak kao bik, ali i ,,jak na lopti,, - mnogo više učestvuje u igri nego Rikardo, dosta bolje dribla, ali...nema neki razoran šut iz daljine, niti nešto glavom zakucava loptu u mrežu, Riki je bolje skakao, a znao je da ,,pripali,, sa distance...

Severina je brz kao metak, i to mora da donosi neku korist, mnogo veću nego što nam je on to dosad donosio...pa on sa takvom brzinom (i odličnim vladanjem lopte pri toj brzini) treba da ima bar po dva bitna učinka po utakmici (gol/asistencija), a on se i sam iznenadi kad ponekad da gol!

Kalulu je takođe na neki način brz, ali je i kratak, za ovu ligu je klasa, ali kad budemo izašli u Evropu...videćemo kolika je klasa...

Taki je fudbaler za određene taktičke zamisli, ali, već sam pisao o tome, kad se u Evropi igra protiv nekih sprintera, on ne može to da isprati...
U domaćem prvenstvu treba imati takve kao on koji rešavaju nešto na malom prostoru, ali za Evropu su potrebni neki koji brzo koriste veliki prostor (kao Abubkar, kao Sadik, itd...)

Menig...je neverovatan...ima tu brzinu, ima nešto i tehnike...valjda zna i da loptom pogodi prostor od cirka 7-8 -9 kvadratnih metara...i umesto da danas pri kraju utakmice reši pobednika kad je već istrčao kontru i kad se već namestio na šut...on je šutne ko baba i promaši onoliko gol!
A stalno to tako radi!

Naravno, zadovoljan sam ja ovim nizom pobeda, zadovoljan sa tri pazarska boda, i mnogo je daleko do te Evrope o kojoj pričam, ali hteo sam da sad, kad ide dobro, skrenem pažnju na to da i ako je dosta dobro, svakako nije idealno...

Novi Pazar nam je pokazao da naša sredina nije u stanju da dominira veći deo utakmice, da nam je napad promašio ono što je nemoguće promašiti (u redu, svakom igraču se desi da promaši idealnu šansu, ali ne razumem kako se svim našim napadačima to desi baš na istoj utakmici?!), odbrana i golman opet nisu primili gol...i...svakako da će ga jednom primiti, samo se nadam da ćemo tom prilikom uspeti da damo bar gol više od rivala...

Momci, podesite malo te ,,nišanske sprave,, pa ne može se na svakoj utakmici imati po 10-15 prilika za gol...
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zajebana tekma!
Morali smo ih resiti u prvom poluvremenu, a nije da nismo imali prilike za to. Posle su nas sabili i hvala do neba jovanovicu, sveti, kao i smotanosti onog sisea. Ali i kao inferiorni stvorili smo par mrtvih sansi u drugom. Ono natkovo je morao biti gol ko kuca!
Sad jako po devet bodova kod kuce sa ekipama iz gornjeg dela tabele. Treba ovo podrzati, ljudi?

Suma? Mnogo voli da se kerebeci, sere, glumi, ali za mene je postao besmrtan posle onog projektila u derbiju. Taj gol i pobeda su mi neobicno dragi i vazni. Imam svoje razloge za to.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
a Duljaj ga šmekerski odradio..
Bukvalno su lekovite ove ciganske suze :p
Како год да се сезона заврши, Дуљају капа доле. Човек је својим понашањем, изјавама свима ставио до знања да је чист Гробар, културан, вадпитан, поштен и искрен. А оној багри у управи желим све најгоре.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Davao golove ciganima, grčkim ciganima, AZ, Videotonu, Šarloi, Moldeu, možda kada smo najviše bili u buli, kamo sreće da su ostali tako bili produktivni kad je trebalo, pa mi bi igrali finala evropskih takmičenja...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Još sam u (relativnom) šoku posle jučerašnje utakmice...većim njenim delom osećao sam se kao da gledam zadnjih 20 sekundi neke napete i neizvesne košarke gde lopta skakuće po obruču čas nama, čas protivniku i stalno se nećka oće li ući, neće li ući...
Ali znate šta, iako i 20 sekundi u košarci zna da poprilično potraje, to nekako i prođe, ali ova utakmica juče, gledam, gledam, gledam, odoše mi svi živci, ali ona nikako da prođe...
Uf i uh, nije bilo lako, al na kraju bi to što bi...

Како год да се сезона заврши, Дуљају капа доле. Човек је својим понашањем, изјавама свима ставио до знања да је чист Гробар, културан, вадпитан, поштен и искрен. А оној багри у управи желим све најгоре.

Kako li je naš šef preživeo sve ono što je dosad preživeo na tom svom radnom mestu, stvarno ne znam, ali za nas evo još jedne dnevne doze Duljaja, možda se vremenom i mi nekako opustimo...

 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
596
Reaction score
3.183
Sutra cemo tako i Tatka psovati i vredjati .. takav smo narod jbg. A sto se ovde izjasnjava svako u Smrdiji kao turcin , hrvat madjar nema veze. Polako dok se ledine i mali mokri lug ne pobune i otcepe
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
A što sad o Stanoju i Sumi? Ja ih obojicu cijenim jer su ginuli za Partizan na svoj način. Ali ljudi, mi sad imamo Duljaja, Saldanju, Severinu, Natha, Belića, Zahida, Ilića, Markovića i sve ostale koji su pokazali i pokazuju koliko im je stalo do Partizana.
Znam da se čeka kiks pa da se krene sa 'esam reko', ali pustite nas da uživamo dok možemo i smijemo
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.707
Svi se fokusiraju na Sumu, evo i Stanoje se pojavi odnekud, a (makar ovo malo što sam letimično pregledao postova, možda griješim) niko da izrazi apsolutno zaprepaštenje da je utakmicu majstorskim potezom riješio SEVERINA! Lik koji je do prije par sedmica izgledao kao da je zalutao u fudbal i kome je bilo kakvo kretanje izgledalo kao mislena imenica sad nam rješava utakmice.


Jednostavno ne vidim kako možemo da ne odvojimo titulu!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Graficar = Teleoptik igrace protiv nas sa 200% ali dobro je sto igramo kog kuce.
 
Top