Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Novi poraz za koji smo ponovo sami krivi.Najblaze receno ne bi bilo ni fer da smo ovo dobili.Prosli put sam rekao da bi bilo pozeljno da Avramovic se sabere i pocne da igra a ne da izmislja neka dodavanja iz skok.
Totalno nas je sjebo.Uros Trifunovic 10-tka za sve sto jedan kosarkas Partizana treba da radi na utakmici.
Sad nam ostaje da deremo komsinicu i preko plota vise puta.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.943
Локација
Beograd
Ne bi bilo zasluženo da smo ovo preokrenuli. Sa dobrih 7-8 minuta I 32 minuta kurcobolje ne zaslužuješ pobedu. Treba ovakva šamarčina igračima. Ali treba i šamarčina sutra u 6 na treningu!!!
 
Последња измена:

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.177
Локација
Trstenik

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.103
Локација
Beograd
Bukvalno ceo život navijača Partizana u jednom danu.

Srce lupa, udara, hoće da iskoči.

Ovo ne sme više da se ponavlja, Cibona, Mega, Igokea u ABA ligi prvo poluvreme ne postojimo na terenu, pristup jako, jako loš.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Nismo zaslužili pobedu. Jbg dešava se. Nije mi jasno da iz tajmauta ne možemo da ubacimo loptu u igru. Isto kao protov Fenera bacamo loptu u bunar.
Idemo dalje.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
432
Reaction score
2.806
Локација
Beograd
Au brate ubaciš ove što nisu standardni kao da povuku, a nabiješ im pritisak da koraju d ajebeno povuku... a kao odmaraju ovi nosioci...onda naravno ubacuješ nosioce da vade...ali oni ljudi još pod većim pritiskom jer treba da izvuku...dobiješ psihološki tim koji sad aigra ceo meč pod pristiskom...
Željkov poraz, jer ništa nije naučio iz utakmice sa Megom...ništa.
Nije d aovi što su počeli ne mogu, nego se ubace ovi najbolji iskidaju dovedu mec u neki balans i onda doziraš.
Jbt ja ne verujem šta sma gledao.
Trifi i Ledeju svaka čast.
E da i organizovani da mi popuše kurac, govanca "kme kme zovu nas cigani, jer se bijemo, svi smo tu zbog Partizana"
Mrš bre stoko, gde ste večeras jebem vas sve, d anije bilo neko gostovanje!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nesto ozbiljno ne valja od pocetka sezone...gubis preko 20 razlike od ovih mrtvaka na svom terenu...sramotan pristup
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ne znam koja je ideja u mecevima ana lige, da se krene sa rezervama da se odmaraju nosioci i onda kad ode u ovoliki minus daj njih da se lome stizu, plus emotivno isprazne. Daj kreni sa prvom petorkom ugazi ih i ubaci rezerve. Specijali za Kaminskog, na 2 sek, lik ruke kao pile, najjace oružje da da trojku i nju je masio za pobedu
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
E usrase ga veceras momacki. Ja sam uvjeren da ce nasa prava forma biti u usponu onda kada bude najvise trebalo. Ne bojim se ja za prednost domaceg terena, kiksnuce cigani, a popusice kurac od nas opet.
Ne svidja mi se sto prosipamo prve dvije cetvrtine, a onda borba za goli zivot u trecoj i cetvrtoj. Bice to dobro, Zelimir ce ih utegnuti.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Potpuno zaslužen poraz.

Još jedan sramotan pristup od starta i to se konstantno ponavlja.

Sami sebi pravimo teži put i već imamo dva poraza i to od Mege i Igokee kući a sa ovakvim sramotnim pristupom imaćemo još poraza itekako.

Idemo dalje. Da se malo spuste nakon ove šamarčine i još više rade.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.177
Локација
Trstenik

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sramotna utakmica ovde je samo Trifa igrao veceras. Zadnji ovaj aut i napad plac majke bozije i kako su nas procitali da samo Nanelija imamo da sutne. Nismo ni zasluzili pobedu ako cemo posteno,u cetvrtak sam govorio da su najbolji,danas imam pravo da kazem da ne valja nista ovo. Aleksa van forme ali opet bih mu dao da igra kraj pre Jaramaza. Glava gore,trening,pristup i ovakav ulazak u utakmicu nikada vise ne sme da im se ponovi.
 
Top