Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Sale Kapiten

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
15
Reaction score
5
Локација
Beograd
To da treba da uđemo u finale je tvoje lično tumačenje koje se ovde ponavlja. Ja na primer mislim da ćemo igrati EL i ako ne uđemo play-off ABA lige, a ako budemo igrali protiv smradova iz Ljubljane jebaćemo im milu mamu i kao gosti i kao domaćini.
Kako mozemo da igramo EL ako se vrati CSKA i ostale ekipe ? Na koju foru ne razumem
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Mnogo je razloga za ovaj poraz...
1. Odbranu i dalje ne igramo
2. Otvorenu trojku i dalje ne možemo da pogodimo (večeras 18 promašenih)
3. Promašujemo sve više bacanja po utakmici (večeras 8 promašenih)
4. Za 1 minut i 20 sekundi pravimo seriju 0:11
5. Ekipa sa prosekom od 6 trojki po utakmici daje nam 10 trojki za tri četvrtine (nisu ni prvi, a bojim se ni poslednji)
6. Sramotna utakmica Zeka Ledeja, pri tom ne mislim na nesportski faul.
7. Belošević i Javor
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da, mozes da primis i 120 poena ako si super motivisan. Mozes da primis i 67 a da si lose i nemotivisano igrao odbranu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
To da treba da uđemo u finale je tvoje lično tumačenje koje se ovde ponavlja. Ja na primer mislim da ćemo igrati EL i ako ne uđemo play-off ABA lige, a ako budemo igrali protiv smradova iz Ljubljane jebaćemo im milu mamu i kao gosti i kao domaćini.
Знамо да ће ићи шампион, да ће неко други из АБА то не знамо. А ако буде ишао иће финалиста. Шта ако хипотетички Будућност освоји титулу у финалу са циганима? Просто да имамо нешто сигурно не би се нервирали овим поразима.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.109
Reaction score
5.146
Локација
vezenemam
Govnima se protiv nas otvore sve čakre, ubacuju zamrzivače i bojlere, lete po terenu...šta još ima novo?

Ledej umire na terenu, Tristan zakucan za klupu. Odluka trenera.
Drezgića ni na radaru, a Majkl Medžik Bird Anđuša, greši i u napadu i u odbrani, ali se "bori". Ne viđa se često da talentovani klinac dobija takvu priliku, sve čestitke treneru! Pa kad tamo za 2-3 godine Bird Medžik Džordan Anđuša krene (još jače) da pali i žari...po društvenim mrežama...gde će nam kraj biti!

Aleksa, maler, važno da je dobro. Ako bude kao u prošlosti, maska može biti i dobra stvar.

Jel i dalje rano reći da nam je u ABA vrlo vrlo verovatno maksimum drugo mesto?
Ako jeste, izvinjenje. U svakom slučaju idemo još jače do kraja!
Dobra prilika da razigravamo (sve) Anđuše i da uživamo u tom procesu.

Idemo sad EL, valjda se kapiten vraća, mada ne treba očekivati previše u startu.
Tu je ipak opuštenije, imamo prostora za učenje/greške, za razliku od ABA.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
Nazalost, ocekivao sam da ce Andjusic veceras da usere sve sto moze.
Mozda gresim ali u ovom ritmu, duplo kolo Evrolige pa gostovanje u Ljubljani ne mogu da shvatim da covek ide da pijanci na koncert Dina Merlina.
Zamenik kapitena, primer ostalima...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Jel vi svi u zivotu ovako lako odustaje od svega?

Pa kad bi taj Zeljko Obradovic osvojio to sto je osvojoo da je posle svakog poraza bataljivao kosarku…

Jebote, idemo dalje, valjda ce biti bolje…

A ako ce svakom u zivotu biti lakse i sve neke svoje svakodnevne frustracije leciti na igracima i treneru neka je sa srecom…
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nemamo znanja, volje, a ni sreće danas.

Nama treba da cigani kiksnu dva puta i da dobijemo na strani njih i sve ostalo da dobijemo da imamo šansu. Ako odu u Pionir, odmah su nam šanse u ABA drastično manje.
Ja prvi crpim optimizam uvek i danas je bilo dobrih stvari ali ne može uvek da bude pozitivno i sjajno.

Neke poteze Danila Anđušića NIKADA neću razumeti, kao ni to da Kaminski nema snage da dobaci do zadnjdg obruča kad šutne za tri.
Ova kriza u šutu za tri postaje ozbiljna, kao i sa bacanjima.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
432
Reaction score
2.806
Локација
Beograd
Meni nije jasno da mi ne prilagodimo igru protivniku... da stanemo u stav, da ne udvajamo na trojci i da ne pomažemo dole, je riz obe situacije ide pas na samo igrača na trojci i otvoren šut. Sudije da neko slomi svakom ponaosob nos i onda d ad eizvinu počiniocu.
Za trud svaka čast, ne može se reći da nismo dali sve od sebe...
Ali da prvi put u životu sam pomislio jbt mi ovde čuvamo igrače za EL i doziramo minutažu, al to za sada kurcu ne vredi, jer sve je nešto pola-pola... dok ovde gubimo jer ne igramo punom koncentracijom, energijom ni potrošnjom...kao začaran krug, nekakvo vilinsko kolo, u kojem da bismo izdržali fale svi igrači, ovako ne ide, pomreše svi...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
460
Reaction score
2.459
Ja ne znam zasto svi kukate. Izgubili pa sta.Ako hoces da budes sampion, budi najbolji kad je najvaznije. Sta kao cigane ne mozemo dobiti na njihovom terenu? Vazi.
Karatkog smo pamcenja.. Zaboravljamo kako smo prosle igrali na pocetku.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.949
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Kad vidis kako se ona kerina bori za svoj klub a sa druge strane pogledas andjusica koji vec godinu i jace malo po malo siri ruke, sve bude jasno. Ne teram nikoga, ali ako za svoj klub i svoj grb neces da grizes, a pritom ti je doprinos mnogo cesce u minusu nego u plusu onda se neke stvari same namecu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Jebo nam mater predednik kada je reko da nam planove za novu sezonu rastu i da napadamo final 4 i sve titule nazalost moze da titule napadamo ali zaostatak bodovni je sve veci i tesko da se to moze nadoknaditi. Ne shatljivo je da se svake bozje utakmice ponavlaju iste greske defanzivni skok odbranaaa. Ne mozemo sa cedevitom najslabije plasiranu ekipu u evrokup a se lozimo za pobede u Istambul.
 
Top