Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Tristan je fenomenalan potencijal, kakva ruka za nekog sa tom visinom je da covek ne poveruje. Ja se ne secam da sam to video kod nekog kosarkasa domaceg i stranog od kada pratim kosarku. Izgleda da slusa Zoca i radi na odbrani, jer je to delovalo bolje sinoc, ali opet nekoliko situacija u kojima jednostavno gubi fokus I ostaje zamrznut sto rezultira ofanzivnim skokom igraca Borca. Navijam za njega svom snagom jer je toliko atipican igrac.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Konacno da odmorimo i mi ziFce malo.

Bravo Tristane, samo da se ne naviknes na 3 sekunde nisanjenja kod svake trojke kao sinoc :) . Osim rafalne paljbe imao je i koji pametan faul, to jos vise raduje!
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Lepo je sto smo posle onakve prosle nedelje ovu zapoceli bez stresa.Nadamo se nastavku u cetvrtak.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
Par opazanja kako je to izgledalo preko TVa
- Vrlo lijepa atmosfera i dobra posjeta, s obzirom da je gostovao vjerovatno "najneatraktivniji" protivnik sezone - niti su u vrhu po kvalitetu, niti su nam tradicionalni rivali (kao sto su to Cibona, Split i Zadar), niti su nam duznici iz prethodnih sezona.
- PJ i Kaminski se sve vise 'odomacuju' u ulozi lidera, i to nam je vrlo drago. Pogotovo kad nema Pantera i kad Ledeju treba predah.
- PJ poceo da pravi odlicne ulaze, pogotovo sa svojim eurostepovima. Nisam ga dosad ove sezone vidio da to radi, i imam da mu porucim da bi to trebao da radi sto cesce. Sigurno ovo cita, pa ce moj savjet shvatiti krajnje ozbiljno.
- Rezervisti odradili odlican posao. Osim zna-se-koga, ali je svjestan toga i sam.
- Tristan ima super mekanu ruku, ali je u odbrani i dalje pogubljen. No imati igraca koji ce pogoditi maltene svaki otvoren sut je izuzetno korisno, pogotovo sto smo s tim imali dosta problema ove godine.
- Pobijediti bilo koga u ovoj ligi, gdje su svi maximalno nalozeni protiv nas a i svi imaju makar neki kvalitet, 40 razlike uopste nije jednostavno. Pogotovo sto je Borac prije ove utakmice imao samo pobjedu manje od nas.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.519
Локација
Vukovar
Ja iskreno nisam znala kako da se ponašam sinoć kad je stiglo poluvreme. Nisam navikla :buhaha
Nije ovo nikakvo merilo. Ali ne bi bili ni Mega i Igokea da smo ih dobili.
Meni je ova utakmica protiv Borca samo potvrdila moje razmišljanje o osnovnom problemu koji KK Partizan ima ove sezone.

Željko ima ogroman problem sa nedisciplinom i motivacijom igrača, da nije tako utakmice kao što su Mega i Igokea se nebi dogodile.
Prevelika je razlika u kvalitetu da bi mi gubili od takvih ekipa da je pristup igri iole ozbiljan.

Isti problem je prisutan i u evroligaškim mečevima samo je izražen u nešto manjoj meri.

To se mora rešiti što pre.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.278
Локација
Žrnov
Meni je ova utakmica protiv Borca samo potvrdila moje razmišljanje o osnovnom problemu koji KK Partizan ima ove sezone.

Željko ima ogroman problem sa nedisciplinom i motivacijom igrača, da nije tako utakmice kao što su Mega i Igokea se nebi dogodile.
Prevelika je razlika u kvalitetu da bi mi gubili od takvih ekipa da je pristup igri iole ozbiljan.

Isti problem je prisutan i u evroligaškim mečevima samo je izražen u nešto manjoj meri.

To se mora rešiti što pre.
Pa mislim da je pre u ABA ligi razlog "lako ćemo" nego nedostatak motivacije.
Za nedisciplinu se slažem da je prisutna, ali ne zbog toga što im nedostaje motivacije nego zato što su momci verovatno, svesni razlike u kvalitetu, malo možda i digli noseve i misle da će svi da se useru od straha kad mi izađemo na parket.
A onda kad vide da je vrag odneo šalu - počne panika, krenu da izmišlajju umesto da slušaju šta im trener govori i da se drže plana igre.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
Dobro, nadamo se da su sad shvatili da se niko nece usrati od straha, nego da ce se desiti upravo suprotno, da ce svi igrati sa 200% snage i zelje, jer je mnogima to jedina sansa da u karijerama kazu da su pobijedili Zeljka Obradovica. I samo Zalizano Govedo je izjavilo nakon pobjede Mege da je to najveca pobjeda kluba u istoriji. Te se stoga nadamo da kikseva kao onih protiv Igokee i Mege nadalje nece biti.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.749
Локација
Kakav glupander, ispao je kontradiktoran ali očigledno nema dovoljan koeficijent inteligencije da shvati da je domaća liga sa srpskim ekipama onda još besmislenija ako 5. najbolja srpska ekipa u regionalnoj ligi gubi 50 razlike od Partizana koji igra na 40% svojih mogućnosti trenutno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
U pravu je covek I komentar mu je apsolutno na mestu. Prava adresa za to pitanje je coki koji bi srBsku ligu. Pa nek se zamisle kad je Borac, ucesnik ABA lige, ovako prosao kako bi neki nesrecni KLS tim.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
U pravu je covek I komentar mu je apsolutno na mestu. Prava adresa za to pitanje je coki koji bi srBsku ligu. Pa nek se zamisle kad je Borac, ucesnik ABA lige, ovako prosao kako bi neki nesrecni KLS tim.
Ma to je stara vijest. Juče Ćoronja reko da im je prioritet u sezoni da očuvaju prvo mjesto u ABA ligi, a Evroliga ih baš i ne zanima. Dakle, ABA valja kad su oni prvi, a kad izgube onda je treba ukinuti.

Poledice, možeš da nam se sagneš.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.420
Reaction score
38.072
Ni ja ne vidim smisao. 15-13 poslednja četvrtina. Sramota! :D
 
Top