Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
929
Reaction score
4.947
Локација
Beograd
Večeras scenario kao derbi u kupu fudbalskom posle krađe na Čmarakani, dobiće nas bez problema.
Ovaj tim jednostavno ne zna da igra ovaj sport koji igraju cigani i po ovim pravilima koja su im dozvoljena.
Čak se plašim i metle ukupno.

Plače mi se i mrzim ih još više.

Nije za poredjenje, u fudbalu je razlika u kvalitetu debelo na njihovoj strani, u kosarci mi imamo bolji tim od njih. Bez obzira na to sto ce nas pljackati, siguran sam da mozemo da ih dobijemo.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
310
Reaction score
811
Mene samo zanima odakle vam pred mec ovoliki optimizam proradice ovaj, proradice onaj, jebace ih avram jebace ih ledej, tu je zeljko tempira formu za finale... Ekipa bez muda pameti karaktera vodje na terenu, kapitena, pameti. Miliji mi je vrabac neznalica bio od ovih milionera svaku niciju loptu su im cigani na zelju pokupili. Ekipa koja ima ne u evropi nego u svijetu najvecu podršku igra cijelu sezonu ko picke najvece. Da smo bili pravi dzaba i ovolika pljacka ne bi nas dobili ovako ne moraju ni mokracu ni da prekidaju nista odradise nas bez upaljača na terenu. Ko je kriv sto sem smita svaki igrac je losiji nego na pocetku sezone????? Posle godinu dana uigravanja ne da su bolji nego svi losiji igraci
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.025
Reaction score
12.065
Локација
JNA
Pored sramnog sudjenja, vreme je da se kaze da smo i mi sramni, da ne upotrebim neku tezu rec. Veca grupa igraca bez muda i sa manjim IQ-om nikada nije igrala u Partizanu. Smit je jedini igrac koji zasluzuje da nosi dres Partizana, pre svega zbog svog rada i pozrtvovanosti. Raspali Teodosic i Nedovic nas dobijaju 5 puta za redom, a nije u pitanju vic. Sledecu utakmicu im slobodno poklonite pobedu, jer niste u stanju da jednom izadjete sa mudima. Jedva cekam da vidim ledja 90% ove ekipe.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
399
Reaction score
2.591
Локација
Novi Sad
Mi ovo ne bi dobili sve da su sudili Obradovic, Vujosevic i Todoric. Kako smo od u jednom momentu najboljeg napada evrolige dosli do toga da u petorci uvek imamo 2-3 neupotrebljiva igraca za fazu napada?i to ne zamo za fazu napada neupotrebljivi su za celu seriju (Kaminski pogotovo) Cast Dzejlenu Smitu koji je pola sezone presedeo na tribinama, a sad najvecu nadu imamo kad je kod njega lopta. Smejali smo se ovim penzionerima i evrokup igracima, a sad svaki ispao opasan po kos iz bilo koje pozicije i vezali 5 pobeda protiv nas. Jel ovaj jago dosao iz Denvera ili PJ? Ne treba nama Avram da se palimo kako cuva SGA, vec ovu dvojicu. Dobiti nekako na publiku kod kuce obe, pa onda skupiti muda za mec generacije.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
3.131
Reaction score
9.423
Kao sto vec napisah, jedva cekam da se ova sezona zavrsi… a zasto…

Jer recimo smeta nam ono od juce, ko je ocekivao drugacije nije realan, nece biti ni u sredu drugacije… a zasto je tako? Pa zato sto smo izgubili od Mege, Igokee, Cedevite… ova ekipa prosto ne moze, protiv slabijih ima problem motivacije, protiv slicnih problem je privodjenje utakmica kraju…

I kad se sve to pogleda, koliko smo utakmkca ove sezone izgubili na 1 loptu, i onda ocekivati da se u ovakvoj atmosferi promeni je ludost..

O ciganima necu, licno mislim da su ove sezone slabiji, tj da je razlika u kvalitetu vise kod nas ove godine, nego prosle, ali smo prosle sezone imali mozak, zelju i energiju. Sve sto nemamo ove godine, casr izuzetcima..

Posle svega sto se izdesavalo, kao da svi jedva cekaju da se ova sezona zavrsi… ukljucujuci i strucni stab…

I da, nemam recimo nikakvu zamerku za zalaganje sinoc, ali fali mozga, herca i muda, a to se ne stice preko noci…

Da li cemo mi ovu seriju dobiti, iskreno jako tesko, ali i sve da dobijemo nista to promeniti nece o utisku oko ovog tima…

sebe cu citirati.. i nista vise necu napisati…

Izgubiti na ovaj nacin, od ovakve zvezde.. i ovo nam je 5.poraz za redom od njih ove sezone

Dakle da ponovim i podvucem, na ovakav nacin od ovakve zvezde

Za igrace, za trenera i strucni stab i za upravu… tim redom

A treba da ih je najvise sramota od navijaca koji su dali sve i materijalno i emotivno…

nebitno je kako se ova serija zavrsi…

Od mene toliko, licna zelja da bude 0:3 i da se ova ekipa razilazi sto pre, kako bi i ovo malo zdravlja sacuvali
 

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.340
Reaction score
9.112
Ako te neko 5 puta zaredom dobije cak i uz pomoc sudija, to znaci da je bolji od tebe, tacka.
Faul + kos, faul + kos, faul +kos.....na drugoj strani nijednom, apsolutna nemoc.
Ovo sto KKP igra ove sezone je nedopustivo, apsolutno nema veze sa kosarkom.
Neka Savic ubedjuje, psiho kupuje wild card, u sprotivno sevendejs eurokrem neka nas se plasi.
Dzejline izvini sto sam te kritikovao i pohvale za pristup i igru.
Neka se ovaj cirkus u nedelju zavrsi, jer cemo pola nas da pocrkamo gledajuci ovaj tim.
Zeljko rasteruj sve ovo, molim te!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.270
Reaction score
3.997
Odlučili smo da glumimo gospodu, a to izgleda podrazumijeva da ćutimo dok nas kradu.

Žalim za vremenom Duleta Vujoševića, kad je na svaku anomaliju ukazivao, reagovao i nije dozvolio da ćuti dok ga otvoreno kradu. Zato mi se i gadi sve ovo. 80% ekipe bezmudaši obični, Željko na sve ovo ćuti, daje svemu legitimitet.

I poslije se nešto trebamo iščuđavati.

Sad slijedi ono naše, apelujemo na navijače, ponašajmo se gospodski na domaćem terenu.

Mrš u pičku materinu sa tim glupim stavom.

Ako ste pravi, od sljedeće utakmice bi trebali svi da grizete, od klupe, do igrača, navijača, a ne da vam se izdrkavaju neki Bolomboji retardirani u facu bez reakcije.

Jebenog Teodosića alkoholičara sa raspalim koljenima Panter ne može da prođe, jbt.

Kakva beskrvnost većine igrača.

Totalno promašena selekcija, bez hemije, agresije, puna nepotrebne prepotentnosti.

Jedva čekam kraj sezone i nadam se totalni reset.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.376
Reaction score
27.578
Локација
ante portas
O čemu mi da pričamo kad nas školuju čupava valjevska crkotina, Davidovac, globtroter Jago, Le Branko, Luka Mitrović itd.
Peti put zaredom.
Promašena selekcija ove godine skroz na skroz.
Zahvaliti se Dozieru, Ponitki, Kaboklu, Kaminskom i još ima kandidata.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
493
Reaction score
2.769
Odigrali jesmo losije.
Ali kada se lomilo, tu su picke. Tu su da sviraju u napadu Kaboklu, proslu gledaju celendz i sviraju odbrani Ledeju i ako je bilo cisto ko suza. Daju loptu romima kada su svi mislili da gledaju sat. Tuku, udaraju. Mi sa manje muda.
Aleksa trebo te drug iz reprezentacije lebranko nabit laktom na kraju, jebo li te on.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top