Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
@mogway Nasa talija ;)




:respect. Mislim da je neopazeno proslo ali Saldanja je bio i na utakmici protiv Borca, a bodrio je i omladince protiv Serifa. Sjajne Brazilce imamo:respect
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Odlican rezultat, a i igra tokom veceg dela meca nije bila losa uopste. Pravi odgovor nakon teskog poraza u proslom kolu.

Pored ovih standardnih nosilaca, da pohvalim Antica i Sanicanina, Antic je bio poprilicno opasan u napadu danas, a Sanicanin je odradio svoj posao bez nekih velikih gresaka, sto je posebno za pohvalu jer je on potpuno van ritma utakmica.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Bravo, momci! Odlična borba i, što je najbitnije, nova pobjeda. Pogotovo poslije šoka iz prošlog kola.
Samo neka nastave da se bore i daju sve od sebe i ja sam prezadovoljan. Neka tako bude i protiv vladareve ljubimice.
Tražiti nešto više od njih u ovoj Srbiji je suludo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Bravo momci sto ste izvukli ovu pobjedu. Ja bih pored ovih koje ste pomenuli pohvalio i Kalulua koji ne staje. Jesmo se ispromasivali dosta, i jeste moglo da nas kosta, ali izgleda mi Grobari moramo ovakve utakmice kad dajemo gol nakon sto smo ga primili i vec se razocarali pa da cuje pola komsiluka! Bravo!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Gledam i razmisljam, verovatno bi bilo vise komentara da smo kiksnuli. Bravo za povratak na pobednicki kolosek, daleko je ovo od idealnog al znamo svi protiv cega se sve ovi momci bore. Napred Partizan!
 
Top