Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
^
Kada (jednom) puknemo, hoćeš li prestati sa ovim odmah, ili ćeš nastavitii još neko vreme, kao što si nastavljao i sa onim (preterano) optimističnim najavama ranije?
Ili ti je baš toliko važno da "najaviš" utakmice, pa na bilo koji način?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.928
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
^
Kada (jednom) puknemo, hoćeš li prestati sa ovim odmah, ili ćeš nastavitii još neko vreme, kao što si nastavljao i sa onim (preterano) optimističnim najavama ranije?
Ili ti je baš toliko važno da "najaviš" utakmice, pa na bilo koji način?
Života ti tvoga, ostavi čoveka na miru.
Ne kvari magiju i uroke, koji ti je klinac?
Seti se batakpudle prošle sezone!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.642
Brate ne pitaš se ti tu mnogo, Partizan je u pitanju! Ima da nastaviš i ne prekidaš do kraja sezone! :D Nemoj da smo "hepo kocke", nije važno kako će ko da razume, već kako to deluje u praksi - A deluje jebitačno. Zato odmah da si nastavio i ne prestao nikada...
I meni je urnebesno da sam promasio prognozu u bukvalno svakoj utakmici u svakom sportu od pocetka sezone, i da nam je pocelo odlicno ici cim sam poceo da mracim. A nije bas da su optimisticke prognoze, tipa da cemo pobijediti TSC kod kuce, bile bas "nerealne i neutemeljene".
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Nek mi dobijamo pa makar covjek kacio slike k...
Sto se kaze: nisam sujevjeran, ali nisam bas ni normalan.

Sto se tice utakmice, mnogo tu ima dobrih momenata. Niko, ali niko, cak i bolesna ciganija se ne nada nekoj ubjedljivoj pobjedi reala.
Igramo u dobrom ritmu napadacki, a prekjuce je bila i vrhunska defanziva.
Imamo mesa u centru za onog kiklopa sa tarzankom. Kaminski nije nizak, a Kaboklo je gadno krakat.
Malo smo tanji na vanjskoj liniji tu ce dosta zavisiti od Pontike, Jaramaza i Andjusica.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Života ti tvoga, ostavi čoveka na miru.
Ne kvari magiju i uroke, koji ti je klinac?
Seti se batakpudle prošle sezone!
Haha..grejalica, batakpudla i vanderberg:D
Ako @Van Der Berg "talija" bude imala efekat i za puta real, evo javno obećavam čoveku gajbu piva.
Ako ne, zna i on šta mu je činiti - da klrene kao i meteorolozi sa njihovim"suvo sa padavinama, mestimično" prognozama...:D
:ziveli
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nekako sam opusten pred vecerasnji mec, nemam neku posebnu zelju, samo da momci odigraju dobro pa sta bude,necu preterano tugovati, ali prizeljkujem nesto drugo, nesto mnogo jace i bolje po nas, a to je se sa ovim smradovima sastanemo na F4 i da ih bilo u finalu ili polufinalu patosiramo i vratimo na najbolji moguci nacin za proslu godinu. Osveta se sluzi hladna, a na prvoj utakmici od desavanja se jos nije dovoljno ohladila, neka je jos malo u frizideru, pa da u Berlinu izvadimo prvo nju pa sampanjac dok oni gledaju tuzno.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ne znam (u stvari znam) za vas, ja sam potpuno miran što se večerašnje utakmice tiče. nama je danas pobeda BONUS! jedna od dve u španiji NIJE MALA STVAR! mada imamo tu prednost da su oni VIŠE PUTOVALI nego mi… ajmo PARTIZANE! BORBA pa šta bude!
 
Top