Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
93
Reaction score
912
Локација
Петровград
Идемо даље, није крај света, ово није било неочекивано, али приступ утакмици је био чак срамотан. Наредне две играмо код куће, главу горе момци. :navijac
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Mekano i bez energije, što je razumljivo.
Nekoncentrisano i nesmotreno, što ne bi smelo.
Mi baš loši, oni dobri.
Bolje sad da puknemo ako moramo negde.
Sem Kabokla novajlije zakazale (Kaminski, Dožer, itd.)

Lep odmor sad pa da lomimo Virtus.

EDIT: @Vanjor 104:90 je bilo u BG. Tamo smo u novembru prošle godine dali 40p u prvoj četvrtini i izgubili na kraju tipa osam razlike.
Jeste hteo sam da napisem 105:97 u Madridu.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Jedina utakmica u Evroligi za koju se nisam nadao da možemo dobiti, bar ne u ovom trenutku. Odlično je što su se ovako ložili sve vrijeme da nas samelju, jedva čekam utakmicu u Beogradu, naše lajsne ne zaboravljaju. Biće opet plesa ispred njihove klupe na 15 razlike, živi bili pa vidjeli.

Prezadovoljan trenutnim stanjem, napasti sad Virtus svim silama. Ajmooo mi!!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nije da sam ocekivao pobedu, ali nisam bas ni ovako losu igru, pre svega mislim na one izgubljene lopte koje smo imali posle defanzivnih skokova, lose kreacije u napadu pogotovo u 3 cetvrtini, lose postavljanje u odbrani i dozvoljavanje Musi da radi sta hoce i kako hoce.
Sve u svemu ovaj ocekivani poraz nista konkretno ne znaci za nastavak takmicenja, zna se sa kime se "koljemo" za prvih 6 mesta i protiv tih ekipa treba zapeti iz petnih zila. Zeljko je shvatio da je poraz neminovan i povukao glavne igrace sa terena da ih odmori sto je dobro. Sledi utakmica sa Virtusom strahovito jakom ekipom i bez obzira na 7 dana pauze ipak igrace treba odmoriti.
Real je igrao svoju igru medjutim ne mogu doveka ovako, kad tad mora doci do zamora materijala i pada forme. Molim boga neka to bude na F4 protiv nas.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Mali off sa same utakmice, cisto kao podsetnik koliko nas cene.
Komentator od Euroleague.tv upravo pita Matea, da su nas lagano dobili a da je on rekao da smo ekipa za Final 4.
Kaze Cus Mateo: ovo je bilo veceras ali igracemo mi jos utakmica sa njima.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.267
Reaction score
15.993
Локација
Beograd
Inače čisto sumnjam da Željko kalkuliše i da nije imao nameru da pobedi večeras.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Italijani sledeće nedelje u BG da zaokružimo vrlo dobru EL polusezonu.

Da smo i ovo dobili bilo bi previše. Valja ostaviti nešto za proleće.
Čestitke i Realu, voleli ih, ili ne, ozbiljan tim, i Ćus Mateo je ozbiljan trener.
Idemo dalje!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.439
Reaction score
11.867
Локација
Beograd
Bez energije što je i normalno posle teškog gostovanja Valensiji. Sve ok, konkurenti pukli pa smo i dalje četvrti. Teraj dalje i ne okreći se ka Madridu. Pašće usrani Real kada bude najvažnije.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Hocete li vise da prestanete sa tim komentarima protiv Marka Vlahovica? Covek je pravi grobar ali jebem mu pa on prenosi utakmicu u kojoj smo razbijeni bukvalno.
Jel po vama treba u svakom napadu da kaze Partizan je najjaci, a cigani su govna, da bi vam se svideo.
 
Top